Domů Czech Technické problémy & bugy

Zmizely peníze

Dobrý večer, 18. února jsem kupovala na snové farmě balíček zlaťáků v hodnotě 80000,-, za 350,-. V pořádku se přičetly. Problém nastal až dnes, kdy jsem se přihlásila na snovou farmu a zůstatek zlaťáků byl něco málo přes 14000,-. Byla jsem v šoku. Nic jsem si nekoupila. Farma zůstala úplně stejná, jako den před tím. Můžete to nějak vysvětlit, jak se ztratí takový balík peněz? Dva tisíce zlaťáků bych asi neřešila, ale 60 000 ano. Uvažuji, že už žádné zlaťáky kupovat nebudu. 

Michaela

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    mireku (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer, 18. února jsem kupovala na snové farmě balíček zlaťáků v hodnotě 80000,-, za 350,-. V pořádku se přičetly. Problém nastal až dnes, kdy jsem se přihlásila na snovou farmu a zůstatek zlaťáků byl něco málo přes 14000,-. Byla jsem v šoku. Nic jsem si nekoupila. Farma zůstala úplně stejná, jako den před tím. Můžete to nějak vysvětlit, jak se ztratí takový balík peněz? Dva tisíce zlaťáků bych asi neřešila, ale 60 000 ano. Uvažuji, že už žádné zlaťáky kupovat nebudu. 

    Michaela
    Ahoj
    Bohužel Ti tady s tímto problémem nemůžu pomoct. Musíš se obrátit na podporu, popsat co se stalo a požádat o vysvětlení kde se zlaťáky poděly a o nápravu.
  • mireku (CZ1)mireku (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Aha, a kam se má přesně psát? Nevím kde to najdu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Teď píši asi nesmysl - hraješ základní Tessu nebo jinou? Mám dojem, že už tu někdo o utracených zlaťácích psal - snad nějaké denní odečítání. Ale je to jen můj dojem.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    mireku (CZ1) napsal(a):
    Aha, a kam se má přesně psát? Nevím kde to najdu.
    Ahoj
    tady máš odkaz na podporu, musíš si vybrat nějaký jazyk, česká podpora byla zrušená.
    http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs
  • Haničkakočička (CZ1)Haničkakočička (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Dobrý den, zmizelo mi 2000 zlaťáků, co s tim?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 08.05.2021
    Dobrý den, zmizelo mi 2000 zlaťáků, co s tim?
    Dobrý den.
    Jaké jsou okolnosti zmizení. Co se dělo než zmizely?
    Pokud nebyly utraceny musíš se obrátit na podporu.
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs
    Post edited by Panda on
  • Haničkakočička (CZ1)Haničkakočička (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Děkuji za odpověď. Právě, že se nestalo nic, jen jsem přešla z ranče na květinovou..Zkusím napsat na podporu,děkuji
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Pokud Ti zmizely rovné 2000 - nezačalas dolovat zlato?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Anebo nepřejmenovala jsi koně?

Sign In to comment.