Domů Oficiální oznámení

Skvělé nabídky pro rok 2021

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 508

Sout pro spolky farm  Leden 2021

Milí farmáři,

jak si užíváte začátek roku 2021? Doufám, že se těšíte na všechny veselé novinky, které jsme si pro vás připravili na letošní rok. Začněte nový rok naplno a vydejte se za lepším farmářským životem v Big Farm v roce 2021 hned teď!


Svolejte členy svého spolku farmářů

Sout pro spolky farm  Leden 2021

Pro začátek svolejte všechny členy svého spolku farmářů a proberte, co by pro vás v roce 2021 mělo být důležité. Soutěž pro spolky farmářů je pochopitelně jednou z nejdůležitějších součástí farmářského života. Využijte tuto příležitost a budujte týmového ducha se členy svého spolku farmářů hned od začátku roku 2021.

Soutěž pro spolky farmářů začíná již dnes. Pusťte se do spolupráce s ostatními členy!


Máte chuť vyrazit na nákupy?

Vprodej  Leden 2021

Nový rok, nové nákupy! Využijte sváteční náladu a vydejte se na nákupy. V Novoročním výprodeji je v nabídce spousta skvělých věcí, od zimních dekorací až po spotřební předměty. Začínáme dnes a výprodej potrvá až do 14. 1. 2021.

Pochopitelně se můžete těšit i na speciální nabídky, najdete je na kartě Super výprodej v herním obchodě! Můžete získat slevu na balónové žetony a mnoho dalšího. Takže nezapomeňte pravidelně sledovat kartu Super výprodej během trvání této akce!


Získejte náskok

150 Prime Time  Leden 2021

150% Prime Time vám jistě pomůže získat skvělé umístění v Soutěži pro spolky farmářů hned na začátku roku 2021.

Je to tak, časově omezený 150% Prime Time bude k dispozici několikrát v průběhu dnešního dne, aby vám pomohl v Soutěži pro spolky farmářů! Nenechte si ho ujít.

Tessa z Big Farm

Sign In to comment.