Domů Oficiální oznámení

Denní výzva ve Snovém světě

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 508

Snov svt  denn vzva

Milí farmáři,

Tessin snový svět začíná již DNES a přináší vzrušující nové změny!

Zatímco byl pro farmáře otevřen Grétin snový svět, já jsem nezahálela. Pracovala jsem na jednom z projektů, aby byl můj Snový svět ještě lepší a pro farmáře představoval větší výzvu.

A tohle jsem si pro vás nachystala: Je mi ctí představit novou funkci „denní výzva“, na kterou se můžete těšit v mém Snovém světě. Denní výzva je v podstatě denní žebříček dle XP. Každý den v průběhu konání akce budete mít možnost vyhrát navíc diamanty nebo užitečné předměty za získané snové XP a ze soutěžení s ostatními farmáři.

Aktualizace  Prosinec 2020

Budova s denním žebříčkem se objeví hned vedle budovy s týdenním žebříčkem a v nich se můžete podívat na své pořadí v žebříčku a také na časomíru počítající čas aktuální denní výzvy. Když časomíra doběhne na 00:00:00, denní žebříček se resetuje a udělí se odměny podle konečného pořadí. Pokud se umístíte mezi nejlepšími 20, můžete vyhrát diamanty, které dostanete na konci akce na váš hlavní účet. Když vyhrajete měsíční měďáky nebo předměty z denního žebříčku, budou převedeny přímo na vaše účty ve Snovém světě.

Těším se, až se každý den budu moci kochat vašimi výkony snů! Tessin snový svět právě ZAČAL!

Tessa ze Snového světa

Sign In to comment.