Domů Oficiální oznámení

Užijte si sváteční veselí

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 508

Santova dlna na drky 2020

Milí farmáři,

Santa Claus je na cestě do světa Big Farm a s ním budou naše farmy ještě veselejší a plné speciálních slev a akcí.


Začíná každoroční Santova dílna na dárky

Santova dlna na drky 2020

Jen jednou za rok můžete získat jakoukoli dekoraci pouhým roztočením speciálního kola! A nepotřebujete ani obvyklý žeton! Stačí použít libovolný předmět a roztočit kolo dekorací! Čím více předmětů použijete pro roztočení, tím kvalitnější dekoraci můžete získat!

Tak si doplňte svou sbírku z nabídky nádherných dekorací z každoroční akce Santova dílna na dárky, která začíná již dnes!


Získejte vánoční slevu

Vnon vprodej 2020

Svátky jsou ten pravý čas na nákupy. V tomto výprodeji se můžete nechat rozmazlovat řadou skvělých nabídek. Proč si nepořídit dekoraci, po které již tak dlouho toužíte? Nebo se můžete zásobit spotřebními předměty, ať máte náskok do roku 2021. Tento Vánoční výprodej začíná dnes a potrvá do 5. 1. 2021.

Během Vánočního výprodeje bude k dispozici několik speciálních nabídek, které budou obsahovat celou řadu žolíků pro akce, balónové žetony a tak dále. Tyto nabídky budou dostupné na kartě Super výprodej v herním obchodě. Rozhodně stojí za to kliknout na ikonu výprodeje v BF a prohlédnout si je.

Nezmeškejte tyto skvělé slevy.


Příprava na vánoční slevy

150 Prime Time

Venku je pořádná zima, ale nezůstávejte v teple u krbu, protože se blíží skvělá příležitost! Je to tak, časově omezený 150% Prime Time bude k dispozici několikrát v průběhu dnešního dne, aby vám pomohl s vánočními nákupy. Nenechte si ho ujít.


Santa z Big Farm

Sign In to comment.