Domů Oficiální oznámení

Listopadová aktualizace – Aktualizace mořských řas

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 508
upraveno 23.11.2020 v Oficiální oznámení


Aktualizace Listopad 2020

Milí farmáři,

máme za sebou další rok a jak se blížíme k další velké sklizni, nová aktualizace na nás čeká jako pomyslné světlo na konci tunelu. A bez dalších okolků vám představuji nový obsah pro vaše farmy!


Mořské řasy pomáhají vašim farmám růst!

Aktualizace Listopad 2020

Zkušení farmáři to již vědí, ale klíčem k úspěchu je efektivita, efektivita a efektivita. Pomalý a rozvážný postup funguje, ale někdy prostě potřebujete spoustu farmářských produktů rychle a ve velkém množství. Mořské řasy pomáhají vyživovat vaše plodiny a urychlovat růst takovým způsobem, že okamžitě můžete sklízet plody své práce! A teď dostanete možnost použít ještě více mořských řas! 

Připravili jsme tři nové varianty každého z existujících typů mořských řas – krmiva, humusu a hnojiva. Ačkoli jsou tyto varianty silnější než jejich původní verze, výroba neproběhne okamžitě. Nicméně vám udělí podstatné urychlení času výroby. Čím častěji mořské řasy použijete, tím větší bude výsledný bonus. I první verze nových mořských řas bude silnější než mořské řasy, které již znáte!

Nové typy mořských řas dělíme na tři druhy: urychlující, účinné a směs. Jako příklad si vezměme humus:

Urychlující humus nabízí největší zkrácení doby výroby, ale také nejnižší bonus k výnosu z výroby ze všech tří

Účinný bonus nabízí nejvyšší bonus k výnosu, ale poskytuje nejmenší zkrácení času výroby

Směs humusu se nachází uprostřed a nabízí střední bonus k výnosu a střední urychlení výroby

 

Nové varianty mořských řas najdete v obchodním centru herním obchodě! lze zakoupit prostřednictvím herních nabídek!


Další přírůstky do sbírky

Aktualizace Listopad 2020

Studený zimní vítr za okny a teplá přikrývka uvnitř způsobují, že hltáme knížky v téměř rekordním čase. Jsem sběratelka knih a vždycky mě překvapí, jak rychle se prokoušu zásobou knížek a dostanu nutkání objednat si nové přírůstky do své knihovny! 

Aby vám v dohledné době nedošlo čtivo, přidáváme do knihovny nové příručky! Tyto příručky se týkají ostrovní farmy, zimní farmy, vánoční farmy a farmy na sladkosti, takže si vybere opravdu každý! Knihomolové vítáni!


Spousta drobných změn!

Aktualizace Listopad 2020

Tato aktualizace je plná novinek a přidáme ještě pár detailů, které vylepší váš zážitek při hraní Big Farm. Mezi tyto novinky patří:

  • tři nové způsoby aktivace zemědělských strojů,
  • nové úrovně pro váš sklad a obytné budovy,
  • nové dočasné vzhledy pro sady, chovy, pozemky a mlýn, 
  • nový vzhled pro továrnu.

To je docela pěkná sestava, se kterou budou vaše farmy vypadat na jedničku.


A to je z této aktualizace přetékající mořskými řasami vše. Doufáme, že se vám líbí novinky pro vaše farmy a že využijete všechny nové prvky ve svém životě na farmě. 

Tessa z Big Farm

 


Opravené chyby:

 •  Koňská sezóna - Opraven problém, kdy byla část informace v dialogu diamantové ligy zavádějící.
 •  Grétin Svět snů - Projekt spolku farmářů - Opraven problém, který ukázal zavádějící text v popisku pro bonus.
 •  Grétin Svět snů - Dialog s informacemi o události - Opraven problém, který v informacích o událoti zobrazoval zavádějící text.
 •  Grétin Svět snů - odměny za aktivitu - Opravili jsme problém, který ukázal zavádějící text o tom, jak bude odměna za aktivitu   připsána.
 •  Grétin Svět snů - Projekt spolku farmářů - Opraven problém, který způsoboval, že se body z dokončených projektů   nezapočítávaly do úkolů, zatímco hráči byli offline.
 •  Projekt spolku farmářů - Opraven problém, kdy byla v detailu projektu zmíněna nesprávná položka.
 • Skleník - Opraven problém, který způsoboval, že se v dialogu Netrpělivého pěstitele nezobrazovala probíhající produkce.
 •  Tessin Svět snů - Opraven problém, který způsoboval připsání více produktů, než kolik bylo zobrazeno v nápovědě připravené   ke sklizni, zatímco byly aktivní bonusy z garáže.
 •  Akce těžce pracujících - Opraven problém, který způsoboval, že se obecný text události zobrazoval v popisku nad budovou   události při spuštění události.
 •  Kolo štěstí - Obchod s žetony - Opraven problém, který způsoboval zobrazení zavádějící slevy%.
 •  Garáž - Opraven problém, který způsoboval, že se Silák zobrazoval ve výběrovém dialogovém okně špatně.


Edit:
Oprava věty: Nové varianty mořských řas najdete v obchodním centru! na: Nové varianty mořských řas najdete v herním obchodě!

(herní obchod = BF prodej)

Edit2:
oprava opravy, původní věta nahrazena: Nové varianty mořských řas najdete v obchodním centru herním obchodě! lze zakoupit prostřednictvím herních nabídek!

Post edited by Panda on
Sign In to comment.