Domů Oficiální oznámení

Nová aktualizace 23.11.202 - Buďte kreativní, obchodně smýšlející farmáři

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 508


Booster Board

Ahoj zemědělci

Máme skvělou zprávu pro ty z vás, kteří jste farmáři / umělci / podnikateli: Tato aktualizace vám představí zcela novou funkci, Žolíkovou tabuli, která splní vaše potřeby kreativního na podnikání zaměřeného farmáře!

Žolíková tabule nabízí skvělý způsob, jak zvýšit produkci na vašich farmách. Tabule nenabízí pouze bonusové efekty, ale můžete být také kreativní, když ji ozdobíte různými odznaky. A můžete to dokonce ukázat svým kolegům farmářům prostřednictvím své profilové stránky.

Na hlavním panelu ve spodní části obrazovky farmy stiskněte tlačítko Úspěchy a Žolíková tabule a poté otevřete novou kartu Žolíková tabule. Svou tabuli můžete vyzdobit krásnými a silnými odznaky a zároveň se rozhodnout, jaké bonusové efekty chcete na své farmy přinést. Jakmile na vaši tabuli přidáte některé odznaky, aktivujte je utrácením buď dolarů nebo zlata, abyste získali dočasně silné bonusy pro různou farmářskou produkci.

                                                        Booster Board
Postupem času můžete odemknout nové odznaky splněním určitých úspěchů. K dispozici je široká škála bonusových efektů.

            Booster Board

Podívejte se na novou Žolíkovou tabuli, abyste zjistili, jaké odznaky jsou pro vás v obchodě připraveny, a skvěle využijte výkonné funkce. Pojďme se ponořit do dalších podrobností na zcela nové Žolíkové tabuli.


O základech funkce:

 • Funkci můžete odemknout na úrovni 10. Na začátku jsou k dispozici dva sloty pro žolíkové odznaky a dokončením příslušných úspěchů můžete odemknout až tři sloty pro celkem pět.
 • Svou tabuli si můžete přizpůsobit pomocí různých žolíkových odznaků a pozadí.
 • Jakmile odznak získáte, můžete jej použít na jeden z odemčených slotů a aktivovat jej buď za dolary nebo zlato.
 • Pozadí jsou pouze pro estetické účely a všechny výběry jsou k dispozici hned od začátku.
 • Žolíkovou tabuli ostatních hráčů můžete navštívit prostřednictvím dialogu Informace o hráči.

O žolíkových odznacích:

 • Žolíkové odznaky lze získat dokončením úspěchů. Každý odznak nabízí jiný bonusový účinek a má úroveň kvality. Úroveň lze zlepšit dokončením příslušných úspěchů.
 • Před aktivací bonusového efektu musí být odznak zasunut. Odznak můžete aktivovat za zlato nebo dolary. Aktivace pomocí zlata má vyšší bonusový účinek než u dolarů. Jakmile je odznak aktivován, můžete po určitou dobu obdržet bonusový efekt.
 • Pokud po určitou dobu několikrát aktivujete stejný odznak na stejné úrovni za zlato, můžete mít trvalou slevu na následné aktivace zlatem.
 • Pokud chcete určité odznaky, ale dosud jste nezískali úspěch, můžete hned odemknout až pět odznaků zlatem. Uvědomte si, že musíte vlastnit předchozí úroveň odznaku, abyste si mohli koupit další úroveň. (např. úroveň 3 již musí být odemčena, aby bylo možné zakoupit úroveň 4.)
 • Když je na tabuli aktivován odznak, zobrazí se v dialogu bonusů informace o efektu a době trvání bonusu.
 • Žolíková tabule a pravidelné bonusy těží ze vzájemného zvyšování své účinnosti.

O rámu:

 • Hráč může vylepšit rám své Žolíkové tabule utracením zlata za aktivaci nebo nákup odznaků.
 • Rám zvyšuje všechny bonusové účinky všech odznaků, které jsou aktuálně aktivní na tabuli.
 • Čím vyšší úroveň rámu, tím větší účinek.
 • Jakmile je aktivována první úroveň, rám se automaticky přidělí Žolíkové tabuli. Jakmile je nová úroveň odemčena, její efekt se okamžitě použije na aktivní odznaky.

Váš Big Farm týmOpravené chyby:

Posílení produkce na farmě - Opravený problém, který způsoboval použití dvou různých předmětů v pozadí pro koňské pamlsky

Příručky - Opravený problém, který způsoboval, že šedé tlačítko po zakoupení příručky zhaslo, což způsobilo zamrznutí displeje.

Spolkový strom - opravený ErrorCode 5, který se objevil po dvojím kliknutí na tlačítko zalití všech stromů

Výzkum (hlavní farma) - Oprava textu: Text organických vajec zmínil slepičí vejce

Příručky - Příručka pro medové kuličky používá v BG nesprávný výraz
Sign In to comment.