Domů Czech Oficiální oznámení

Hrajte Big Farm na mobilních zařízeních

PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 818

8 narozeniny Big Farm

Milí farmáři,

někteří z vás si stále přejí hrát Big Farm kdykoli a kdekoli, přímo na svých chytrých telefonech nebo tabletech, aniž byste museli být u svých stolních počítačů. Proto vám chceme nabídnout možnost hrát Big Farm na svých mobilních zařízeních.

Několik měsíců pracujeme na způsobu, kterým spojíme hraní na stolních počítačích a na mobilních zařízeních. A konečně se nám to podařilo! S potěšením oznamujeme, že Big Farm lze nyní hrát na běžných mobilních prohlížečích s podporou HTML5, jako jsou například Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera a další. Při hraní Big Farm na mobilních zařízeních budete mít k dispozici tzv. ovládání gesty, s pomocí kterých se můžete pohybovat po své farmě!

Když otevřete Big Farm (bigfarm.goodgamestudios.com) v prohlížeči na mobilním zařízení nebo tabletu, budete přesměrování na portál, v jehož spodní části se nachází tlačítko Hrát. Po kliknutí na tlačítko Hrát uvidíte přihlašovací panel, kde můžete zadat přihlašovací údaje ke svému účtu, stejně jako v prohlížeči na svém stolním počítači.

Upozorňujeme, že hra je stále určena primárně pro stolní počítače a hraní na mobilních zařízeních může vést k unikátním chybám, kterým se nelze vyvarovat.

Váš tým Big Farm

Sign In to comment.