Domů Czech Otázky ke hře

2020/07/03 - Nová sezóna Ligy mistrů začíná

Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,641
Z polského fóraAhoj zemědělci !!                                                                                                                                                                                     
V Lize mistrů již uplynuly čtyři roční období. Nyní s potěšením oznamujeme novou sezónu a novou cenu. „Hlavní továrna“ jde do vaší aliance vesnic!

Způsob získání ceny je stejný jako u posledních čtyř sezónních památek. Jakmile vaše aliance dosáhne Ligy mistrů, získají všichni členové aliance přístup do nové výrobní budovy. V továrně Master budou všechny cenné předměty vyráběny automaticky!

Přijďte a připojte se k slavnostnímu zahájení Ligy mistrů! Přístup do továrny Champions je ve vašich rukou!

Nová sezóna Ligy mistrů začíná spojeneckými šampionáty již dnes!

Váš velký farmářský tým

Hlavní továrna - nejčastější dotazy:

Jak získat přístup do hlavní továrny (MF).
  • Každý člen aliance získá přístup do továrny mistrovství v alianční vesnici poté, co je aliance povýšena na spojenecký šampionát na spojeneckých šampionátech (CC). Pamatujte, že po opuštění aliance, která vlastní Master Factory, ztratíte přístup k ní.
Jak funguje Master Factory?
  • Výrobní cyklus MF je automatizovaný. Aby mohla zahájit výrobu, musí si za ni všichni členové aliance účtovat odměnu bodů za reputaci v Lize mistrů. Po nabití bude továrna automaticky zahájit výrobu po skončení mistrovství.
  • K nabití Master Factory musí být spojenectví v Master League.
Co můžeme vyrábět v továrně Master?
  • V Master Factory můžete vyrábět různé typy tajemných krabic, žetony pro kolo štěstí a další předměty, jako například zlatnická semínka.
  • Druh položek přidaných na výrobní linku v továrně Champions na konci současné Ligy mistrů závisí na počtu bodů reputace získaných aliancí.
  • Množství těchto prvků závisí na vašich vlastních výsledcích. Čím více bodů reputace získáte osobně, tím vyšší bude multiplikátor vaší výroby.
Lze továrnu šampionů upgradovat?
  • Vaše aliance získá body zkušeností Master Factory na konci každé Ligy mistrů, kterých se účastní. Počet získaných zkušebních bodů závisí na konečné pozici v žebříčku aliance. Shromáždění dostatečných zkušebních bodů Master Factory trvale zvýší úroveň továren Master Alliance, což zase zlepší rychlost výroby.
Sign In to comment.