Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

přihlášení do hry

Dobrý den, po nakupu nového počítače  se nemohu přihlásit do hry , ve které jsem asi ve 130 levelu. Neustále mi naskakuje hra od 1 levelu . Děkuji za odpověd vendy09

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,724
    vendy 09 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, po nakupu nového počítače  se nemohu přihlásit do hry , ve které jsem asi ve 130 levelu. Neustále mi naskakuje hra od 1 levelu . Děkuji za odpověd vendy09
    Ahoj
    Asi něco děláš špatně. Zkontroluj si, že se hlásíš na správný server a zadáváš správné jméno a heslo a že máš záložku přihlásit se a ne registrovat.
    pexi @ cs 1
  • agnneska (CZ1)agnneska (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    ahoj,taky se mi to dnes stalo..pěkně mě to naštvalo,jsem už taky ve 140 levelu a pořád mi naskakuje nová hra,dávám přihlásit,doufám že se to dá nějak vyřešit...
  • pexi (Pomocník)pexi (Pomocník) CZ1, Pomocník Komentářů: 36
    agnneska (CZ1) napsal(a):
    ahoj,taky se mi to dnes stalo..pěkně mě to naštvalo,jsem už taky ve 140 levelu a pořád mi naskakuje nová hra,dávám přihlásit,doufám že se to dá nějak vyřešit...
    Ahoj
    Musíš dávat správné údaje a zkontroluj si i server
Sign In to comment.