Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Chybějící odměny z dokončených akcí

Stalo se vám někdy, že jste dokončili projekt a na konci jste si měli vybrat dekoraci, ale nešlo nic zvolit, a pak jste nakonec nedostali nic? Mě už několikrát. Naposledy před pár minutami. Dokončil jsem "Kousek Havaje",
Měl jsem dostat bazén úrovně 6 se spokojeností 105.
A nic.
Setkal jste se s tím někdo?
Díky

Komentáře

• Lenouš3 (CZ1)Lenouš3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Dobrý den,
    po dokončení úkolové hry To není z tohoto světa jsem neobdržela odměnu (observatoř), asi se stala chyba.
    Děkuji, Zelenková Lenka (Lenouš3).
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 157
    upraveno 30.05.2020
    hra eště neskončila,nemohla jsi nic dostat
  • pexi (Pomocník)pexi (Pomocník) CZ1, Pomocník Komentářů: 36
    Lenouš3 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    po dokončení úkolové hry To není z tohoto světa jsem neobdržela odměnu (observatoř), asi se stala chyba.
    Děkuji, Zelenková Lenka (Lenouš3).
    Ahoj
    Pokud jsi událost dokončila, hledej odměnu v okně Odměny a dárky, ta kulatá ikona s pohárem nahoře vpravo.
    Jestli tam není, zkus aktualizovat stránku případně vyčistit historii prohlížení nebo jiný prohlížeč. Pokud ani tak nebude musíš psát na podporu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,146
    Pokud ho nemáš v kruhu na odměny nahoře obrazovky, tak zkus restartovat prohlížeč, popřípadě vyčistit historii.

Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • NejlepsiFarmar (CZ1)NejlepsiFarmar (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Super. Bylo to nahoře v tom kruhu. Díky.
  • farmička8 (CZ1)farmička8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    za stříbrné mince jsem u obchodníka koupila 3x nový vzhled kravína, ale v kravínech mám napsáno "vzhled 
    nepřidělen" pod kýblíkem s barvou.  Tak nevím co s tím. Poradí mi někdo?
    farmička8 @ cs 1
  • pexi (Pomocník)pexi (Pomocník) CZ1, Pomocník Komentářů: 36
    farmička8 (CZ1) napsal(a):
    za stříbrné mince jsem u obchodníka koupila 3x nový vzhled kravína, ale v kravínech mám napsáno "vzhled 
    nepřidělen" pod kýblíkem s barvou.  Tak nevím co s tím. Poradí mi někdo?
    AHOJ
    Záleží jaký vzhled to byl. V nabídce je na normální kravín i na tématický (tropický, sladký). 
  • farmička8 (CZ1)farmička8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    ahoj. Jednalo se o "rustikální roztomilý" a 2x o "venkovský roztomilý" ale ani jeden nefunguje.
    díky za odpověď.
    farmička8 @ cs 1
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,724
    farmička8 (CZ1) napsal(a):
    ahoj. Jednalo se o "rustikální roztomilý" a 2x o "venkovský roztomilý" ale ani jeden nefunguje.
    díky za odpověď.
    To jsou vzhledy na tematické kravíny, mají jiné rozměry a na normální kravín nejdou použít.
    pexi @ cs 1
  • Marketa17 (CZ1)Marketa17 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Dobrý den,
    už po několikáté skončené soutěži (Hurá do přírody, Pohádky, Asie) jsem neobdržela odměnu ve formě dekorace. Co s tím mohu udělat? Nebo se změnily podmínky hry?
    Děkuji Markéta
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,724
    Marketa17 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    už po několikáté skončené soutěži (Hurá do přírody, Pohádky, Asie) jsem neobdržela odměnu ve formě dekorace. Co s tím mohu udělat? Nebo se změnily podmínky hry?
    Děkuji Markéta
    Ahoj
    Odměny by měly být v okně pro odměny, to je ta ikona s pohárem vpravo nahoře. Pokud je tam nemáš, zkus vyčistit historii prohlížení nebo anonymní okno nebo jiný prohlížeč. Pokud i tak odměny nebudou, nezbývá nic jiného než napsat na podporu.
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.