Domů Technické problémy & bugy

chyby po aktualizaci 29.4.2020

montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
upraveno 30.04.2020 v Technické problémy & bugy
Tak opět proběhla údržba a aktualizace... Zmizela mi sladká farma, silo, soutěž, vše, co bylo k dispozici...
Post edited by pexi (CZ1) on
«13

Komentáře

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,212
    A zase povedená údržba. Prázdné parkoviště a silo už asi stojí.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 447
    né, nejsem naštvaný - spíše potěšen - konečně nás vyslyšeli a zrušili úplně všechno - povedená aktualizace

jen proč když nechali zrychlení za rybky , tak se nevztahuje na stavbu ,ale jen na produkci

tlesk, tlesk - to se povedlo
  • BohunkaPr (CZ1)BohunkaPr (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj, silo nejede, snová není a zkrácení času výstavby jako odměna ze zlatých rybiček nefunguje. Povedená údržba !!!
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    také silo   nefunguje, a bonus běži .Prázdné parkoviště máme.
  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Ahoj taky prázdné parkoviště stánky nikde ani snová nejde.
    alik54 @ cs 1
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 515
    taky prázdné parkoviště PC vyčištěné a restartované a nic fakt at už jdou do háje
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    upraveno 29.04.2020
    tez mi vse zmizelo. ale na pozadi to udalosti asi registruje - vypadavaji mi kyticky pri sklizeni poli

cukrova farma - vypada to, ze je uplne fuc

konske zavody - pryc

mistrovstvi vypada, ze na pozadi pokracuje

silo je taky asi uplne v cudu
    Post edited by Laiena (CZ1) on
    Co bych pro kus zvance neudelala ;)

• Mazlik666 (CZ1)Mazlik666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    japefi (CZ1) napsal(a):
    né, nejsem naštvaný - spíše potěšen - konečně nás vyslyšeli a zrušili úplně všechno - povedená aktualizace

jen proč když nechali zrychlení za rybky , tak se nevztahuje na stavbu ,ale jen na produkci

souhlasím stebou 
    Mazlik666 @ cs 1
  • BohunkaPr (CZ1)BohunkaPr (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Nejde ani cukrová farma, pouze se zkrátil čas produkce. Bonus doběhne a kde nic tu nic. 

• malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Ahojte, po údržbě nemám nic za plotem. ani lis, nic, nemůžu  na snovou farmu. není ani vstup na snovou z mapy. Není cukrová. Co to bylo za údržbu? 
    děkuji za vysvětlení
    mala matka
    malá matka @ cs 1
    Je to na Bohnice, co to bylo za údržbu? Není nic za plotem, nemůžu na snovou farmu. To mne dnes hodně naštvalo.
    malá matka @ cs 1
  • ManagerKytka (CZ1)ManagerKytka (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    I já mám stejný problém jako mala matka. Navíc nejde poslat koně na další trénink a vyzvednout z předešlého. Ať to rychle napraví,chci hrát dočasnou farmu a tam stavím a zrovna mi dojíždělo vylepšení...takto promrhám plno času...co kompenzace v podobě zkrácení času vylepšení, nebylo by???
    Hra naběhne - jde o technický problém.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • Hanyzek (CZ1)Hanyzek (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Je fajn že hraju baličku, ale není vidět silo ... bonusy běží, ale nejde hrát .. vsadím se, že nákup zlatých funguje perfektně ....
  • mimithea (CZ1)mimithea (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Po dnešní údržbě není na farmě žádná akce je tam prázdno..Asi po půl hodině tam naskočilo jen celosvětové mistrovství..Všechno mám rozjeté a můžu to zabalit tak co s tím ? Čekat jako vždy třeba i 24 hodin jako posledně nebavka...
    A co třeba pročíst Fórum a nezakládat zbytečně další vlákno?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 450
    no vyčistila jsem historii ,dala restart nic ,pusto prázdno, asi všechno sežral covid-19 :D
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Nejen že se nelze připojit ale i ve hře je binec.Zmizely nám všechny ikony z parkoviště a tím i všechny soutěže.a také nedokončená hra skauti.
    marynela @ cs 1
    A třeba tohle vlákno je co? - technický problém
    Pak se tady nikdo v ničem nevyzná.
  • kytickaa (CZ1)kytickaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Po dnešní aktualizaci zmizely soutěže,stánky.Byla soutěž těžce pracujících-také tam není,chybí ostrovní farma sladkostí.Děkuji za odpověď.
    bedru (CZ1) napsal(a):
    no vyčistila jsem historii ,dala restart nic ,pusto prázdno, asi všechno sežral covid-19 :D
    Kdo ví, kdo to sežral, někdo komu hrabe v karanténě. Se nudil, tak udělal údržbu a vyčistil farmu úplně ode všeho, není tam kromě stánku mistrovství nic. 
    malá matka @ cs 1
    Páté vlákno o tom samém problému. Lidi - umíte taky číst?
  • Danny966 (CZ1)Danny966 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    kdyby aspoň venku nepršelo , šel bych k ťamanům na lahváče , alo co teď ? hra nejde , v tv jenom covid , spát už mě nebaví , těžkej život ...
    Danny966 @ cs 1
  • montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Nemám ani farmu snů.. Už mě to fakt nebaví.
    A založila o tom šesté - naprosto zbytečné vlákno.
  • Lenka (CZ1)Lenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Dnešní údržba stála za to.Z parkoviště zmizelo vše.Cukrová farma taky v háji.Místo aby se to vylepšovalo,tak se to kazí.
  • mizuki (CZ1)mizuki (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 03.05.2020
    Mazlik666 (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):

souhlasím stebou 
    když to dáš předělat tak čas skočí přestavby na polovinu, byť se tváří než potvrdíš přestavbu, že to bude původní čas

29.42020 13:50
    tak druhá aktualizace za den a opět není 100%. Nějak mi chybí u ozdoby ve Zlatém týdnu, za sbírání květů do spokojenosti vesnice, úsměvy. Ráno tam bylo 12 a nyní 0. Tak spravili něco a něco opět není jak bylo před první aktualizací 

edit: používej prosím upravit příspěvek

• novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    upraveno 29.04.2020
    Ahoj taky nemám nic a více lidí :((((

Dokonce ,když dám něco na pole tak mi hned vyroste na sklízení ,jen jsem si nevšimla jesti to bere zlatky .

Edit: Prosím využívej možnost upravit příspěvek
    novokol @ cs 1
Sign In to comment.