Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Nemohu se přihlásit na svou farmu

Dobrý den, tuto hru hraji už delší dobu a nikdy jsem problémy neměla, až nyní. Chci se přihlásit na svou farmu a ejhle ! Hra se mi načte anglicky nebo německy a musím ji začít hrát od začátku, ptám se proč a kde nastala chyba ? Děkuji za odpověď , popřípadě za vyřešení mého prblému. Myšpulínka

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,691
    Dobrý den, tuto hru hraji už delší dobu a nikdy jsem problémy neměla, až nyní. Chci se přihlásit na svou farmu a ejhle ! Hra se mi načte anglicky nebo německy a musím ji začít hrát od začátku, ptám se proč a kde nastala chyba ? Děkuji za odpověď , popřípadě za vyřešení mého prblému. Myšpulínka
    Ahoj
    Někde při přihlašování jsi udělala chybu. Zkontroluj si že se hlásíš na server Česká republika a máš zvolenou českou vlajku.
    pexi @ cs 1
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 511
    ahoj copak se zas děje nejde se přihlásit:-((
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 511
    už jsem tam:-))

Sign In to comment.