Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Velikonoční vajíčka

Mám problém se zobrazením velikonočních vajíček. Na hlavní farmě byla pro přeskočení na jinou "již nikdy nebyla spatřena" zjevně je zajíček krkoun :D , ani po vypnutí znovu zapnutí hry, po restartu i vypnutí a zapnutí PC. Kde je problém? Díky za možné řešení.

Komentáře

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,150
    Pročíst forum a nezakládat zbytečně vlákna.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Zbytečne,,,,,,za ty odměny to nestojí ,,,,,,
  • Arex (CZ1)Arex (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Matulinka (CZ1) napsal(a):
    Mám problém se zobrazením velikonočních vajíček. Na hlavní farmě byla pro přeskočení na jinou "již nikdy nebyla spatřena" zjevně je zajíček krkoun :D , ani po vypnutí znovu zapnutí hry, po restartu i vypnutí a zapnutí PC. Kde je problém? Díky za možné řešení.
    ja mam uplne stejnej problem.
    A rada od Bobyho precist forum a nezakladat zbytecna vlakna nevim no.ja zadne takove vlakno nenasel kde by se psalo otm ze vejce byla spatrena jen na hlavni farme a na zadne jine ne.takhle clovek nema zadnou sanci dostat se nakonec odmen.ja treba mam ze vcerejska 6 a za dnesek z hlavni jen 4 a tim padem se sberem koncim ponevac se to neda splnit.
    Arex @ cs 1
  • milukon (CZ1)milukon (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Od začátku hry se mi vůbec vajíčka neobjevují. Nikdy dříve jsem něměla problém.  Je chyba na mé straně? Děkuji mockrát.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,733
    milukon (CZ1) napsal(a):
    Od začátku hry se mi vůbec vajíčka neobjevují. Nikdy dříve jsem něměla problém.  Je chyba na mé straně? Děkuji mockrát.
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, případně otevřít hru v anonymním okně nebo v jiném prohlížeči. Pokud se vajíčka neobjeví tak asi zbývá podpora.
    Tentokrát se navá vajíčka objevují denně ve 13 hodin odpoledne.
    pexi @ cs 1
  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Do 13.20 ani na jedné farmě nejsou vajíčka! To se udělá plno soutěží,ale žádná zábava to tu poslední dobou není.
    Kkabelka (CZ1) napsal(a):
    Do 13.20 ani na jedné farmě nejsou vajíčka! To se udělá plno soutěží,ale žádná zábava to tu poslední dobou není.
    Ahoj
    To je mi líto. Letos je to s hledáním vajíček špatné. Nezbývá než zkusit obvyklé věci jako čištění historie, anonymní okno nebo jiný prohlížeč. Někdy to zabere. Opravovali to ale nedaří se. 
    pexi @ cs 1
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 233
    děkuji za poslední cenu v hledání vajíček - moc pěkná dekorace v inventáři , ale bohužel jen v inventáři protože mi nejde ten zajíček z inventáře použít nikde na jakékoli farmě inventář mi v stále svítí s upozorněním , že tam mám novou dekoraci , ale bohužel nedá se s tím nic dělat  = vyčistila jsem počítač i restartovala a není to nic platné 
    tak se budu chodit na tu krásnou dekoraci chodit koukat do meziskladu v inventáři - prima :'(
    mamka1 @ cs 1
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    děkuji za poslední cenu v hledání vajíček - moc pěkná dekorace v inventáři , ale bohužel jen v inventáři protože mi nejde ten zajíček z inventáře použít nikde na jakékoli farmě inventář mi v stále svítí s upozorněním , že tam mám novou dekoraci , ale bohužel nedá se s tím nic dělat  = vyčistila jsem počítač i restartovala a není to nic platné 
    tak se budu chodit na tu krásnou dekoraci chodit koukat do meziskladu v inventáři - prima :'(
    Ahoj
    Pokud jsi vymazala historii prohlížení, zkus to ještě a nebo pusť hru v anonymním okně nebo zkus jiný prohlížeč.Poslala jsem dotaz na tvůj problém. Zkus to a dej vědět. 
    pexi @ cs 1
  • vera11 (CZ1)vera11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Taktéž mám zajíčka jen v inventáři a je u něj napsáno pohodlné sáně a zajíček mi vymazal všechny dekorky v inventáři, vše už jsem zkusila a je to pořád stejné,že si toho zajíčka nestrčili za klobouk, už nebudu spouštět žádné nové události a asi se s touto hrou brzy rozloučím.
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Taktéž mám zajíčka jen v inventáři a je u něj napsáno pohodlné sáně a zajíček mi vymazal všechny dekorky v inventáři, vše už jsem zkusila a je to pořád stejné,že si toho zajíčka nestrčili za klobouk, už nebudu spouštět žádné nové události a asi se s touto hrou brzy rozloučím.
    Ahoj
    To mě mrzí. Tak vydržte, posílám to dále.
    pexi @ cs 1
    Ahoj
    Ohledně potíží s dekorací z Velikonoční události. Je to hlášený problém, GGS na tom pracuje, takže musíme počkat co řeknou.
    pexi @ cs 1
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Je potřeba vymazat historii prohlížeče. Udělejte to. Někdy to samé udělá CTRL+F5 můžete to zkusit, to vyčistí jen věci ze stránky bigfarm ne z ostatních web. stránek.
    Takže to udělejte, je potřeba vyčistit historii prohlížení v prohlížeči. A dejte sem vědět
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.