Domů Czech Technické problémy & bugy

Pomalý chod hry

2

Komentáře

• trpas66 (CZ1)trpas66 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    také nemohu hrát,vše jsem aktualizovala,zrestartovala a nic.
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    Budu moc dneska hrát ?  Ve vesnické jsme 6,  ani jiné akce nemůžem, jen   snová jde.Spolek stoji, i má maličkost spoušti výzvy. Ach jo, jsem na farmě a nemůžu nic. 
  • VP1006 (CZ1)VP1006 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Přidávám se k ostatním,nejde sbírat nic .Měly by sběr vajíček a zajíčku dát od začátku .My pracující to nestihneme den nám všem bude chybět.A s konskou farmou souhlasím .Proč ji tak daly doopravdy nevíme co sbírat spíš je to už dost přehnaný.Všechno děláme ve spěchu
  • BlueBeruška (CZ1)BlueBeruška (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Od včerejška mi nejde hra celá vesnická slavnost je v háji a to sem se na ni tak těšila:-( Měli by ji dát znovu jak k tomu přijdeme když někdo ve spolku jede a někdo jen čumí a nervuje se..Kdy už to bude opravené? Mám chuť s tím seknout to už není relax to jsou samé nervy a strach z další aktualizace kdy se zas něco po...e
  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,700
    Ahoj,u mě to samý,hra je pomalá a seká se,takhle se nedá hrát  :(
     ivcapc @ cs 1 
  • mariye (CZ1)mariye (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Kdy už to budete konečně opravovat je to už druhý den je to k zlosti !
  • Arex (CZ1)Arex (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    ahoj,no me hra jede v pohode coz je neco neskutecnyho ponevac jindy se to seka me i nekolik dnu.ale mam problem ze na farmach nemam vajicka proste nikde nejsou.jen na hlavni farme sem vsechna sebral ale na ostatnich ani tuk.mrzi me to ponevac ta socha na konci v odmenach je hezka.
    Arex @ cs 1
  • Coborka (SK1)Coborka (SK1) SK1 Komentářů: 46
    mimithea (CZ1) napsal(a):
    Ahojky nejde mi sbírat ani sadit na farmě 3 minuty jsem sadila 7 políček :-(( Moooc pomalé
    Presne od včera po poslednej aktualizácii je farma pomalá ako slimák, čo s tým zase vyviedli???
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Pěkný den,,,,,hruza,,,,,,,sekerka je rychlejší ,,,,,,
  • zdeko (CZ1)zdeko (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahojky taky se přidávám. Nedá se hrát seká se to, a je to pomalé. 
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Nic se nezlepšilo,ale soudruzi z GGS to mají naprosto na háku. Prachy za zlatky jsou až na 1. místě a pak dlouho nic. Jak jde hra a lidi je naprosto nezajímá!!!!!
  • mimithea (CZ1)mimithea (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Už je to 24 hodin co to nejede a nic pro to neděláte už toho máme tak akorát dost..
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    Sluši se napsat -   už jede farma  , děkuji.
  • Kakourek (CZ1)Kakourek (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    tak jako mám dost ! že by někdo alespoň napsal,kdy  to bude v pořádku ? žádná odpověď spuštěno spoustu akcí a nejde to :(  tohle ani kompenzace nespraví ,nic nedokončíme na čas ...
    Kakourek @ cs 1
  • mimithea (CZ1)mimithea (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Po 24 hodinách to opravíte aniž by jste se slušně omluvili a dali pořádnou kompenzaci tak to vás ani nenapadne. Je vidět že nás máte jen na placení a jinak nás máte v paži ..Děkujem moc pěkně
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj všem
    Omlouvám se, včera jsem byla v práci. Takže to sem můžu dát až teď.

Ahoj :)
    Tým provedl rychlou opravu, aby zlepšil výkon hry.

pexi @ cs 1
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Kakourek (CZ1) napsal(a):
    tak jako mám dost ! že by někdo alespoň napsal,kdy  to bude v pořádku ? žádná odpověď spuštěno spoustu akcí a nejde to :(  tohle ani kompenzace nespraví ,nic nedokončíme na čas ...
    Taky jsem žádné zlepšení hry nepoznala.Dnes při sbírání vajec stejný problém-pomalé,seká se. Kolik prohlížečů mám instalovat,abch mohla SLUŠNĚ A PLYNNĚ hrát??????
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    klapalka (CZ1) napsal(a):
    Kakourek (CZ1) napsal(a):
    Taky jsem žádné zlepšení hry nepoznala.Dnes při sbírání vajec stejný problém-pomalé,seká se. Kolik prohlížečů mám instalovat,abch mohla SLUŠNĚ A PLYNNĚ hrát??????
    Ahoj
    Mrzí mě to ale bohužel nemůžeme jako hráči nic více dělat. Opravovali to ale ne úplně se povedlo. Já letos vajíčka nesbírám, nechci přijít o nervy.
    pexi @ cs 1
  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Já jsem z toho taky rozladěná. Seká se to a je to děsně pomalé. Dříve jsem za půl hoďky sklidila a teď po aktualizaci bych tu mohla být 2 hodiny a nejsem hotová. Co s tím?
    lasvlkas
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,552
    Zkus vyčistit historii nebo změnit prohlížeč. Musí být aktualizován na nejnovější verzi. Jinak piš na podporu, ale asi jinou radu od nich nedostaneš.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět

• Beajka (CZ1)Beajka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    V posledních dnech se mi velmi zpomalila hra, kdy se nedá vůbec hrát... zpomalené jsou všechny funkce, včetně načítání hry...S jinýmimy hry problém nemá.
  • PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 1,616
    upraveno 05.03.2021
    Beajka (CZ1) napsal(a):
    V posledních dnech se mi velmi zpomalila hra, kdy se nedá vůbec hrát... zpomalené jsou všechny funkce, včetně načítání hry...S jinýmimy hry problém nemá.
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížeče a cookies nebo jiný prohlížeč.
    Post edited by Panda on

• Beajka (CZ1)Beajka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj,
    díky za doporučení... Vyzkoušela jsem, ale i tak je hra neskutečně pomalá a seká se... Hrát se takto nedá...
  • PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 1,616
    upraveno 05.03.2021
    Beajka (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    díky za doporučení... Vyzkoušela jsem, ale i tak je hra neskutečně pomalá a seká se... Hrát se takto nedá...
    Poku se to ani tak nezlepšilo, znovu to nahlásím. Děkuji

Ještě mám radu: restart celého počítače a modemu.
    Post edited by Panda on

Panda napsal(a):
    Beajka (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    Poku se to ani tak nezlepšilo, znovu to nahlásím. Děkuji

Ještě mám radu: restart celého počítače a modemu.
    Také mám hru pomalou a to zkouším vše, co je možné.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět

• henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 329
    ahojte ....hlásím  pomalou hru a ještě 2 hráčky ze spolku......

henriette @ cs 1
  • Magic sunflower (CZ1)Magic sunflower (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 18.03.2021
    Dobrý den, na všech třech farmách se mi zobrazují kousky dekorek a budov, nebo se různě překrývají, například třešně překrývá plot, a hra jde  hodně pomalu. Prosím, prosím šlo by s tím něco udělat? Samozřejmě cookies mám vymazané, pc i modem zresetované. Moc děkuji

verka m. @ cs 1
    verka m. (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, na všech třech farmách se mi zobrazují kousky dekorek a budov, nebo se různě překrývají, například třešně překrývá plot, a hra jde  hodně pomalu. Prosím, prosím šlo by s tím něco udělat? Samozřejmě cookies mám vymazané, pc i modem zresetované. Moc děkuji

Naprosto souhlasím a ještě mne štve VELMI pomalý přechod ze Snové na norm. farmu.

Sign In to comment.