Domů Czech Technické problémy & bugy

Nedodání odměn z Vesnické slavnosti 27.2.2020

2»

Komentáře

 • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 530
  Bobby2 (CZ1) napsal(a):
  Stejně - nač se snažit. Zkrátili ji o den, aby nemuseli dát zlaté PT, které bylo vždy a jako spolek jsme na něj také vždy dosáhli.
  Taky mi to přijde jako podpásovka- už totálně zhovadili individuální odměny a zkrátit hru o celý den? To se teda nepovedlo. JPF
 • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,552
  pexi (CZ1) napsal(a):
  Žahour (CZ1) napsal(a):
  Zdravím, může mi někdo vysvětlit tu kompenzaci. To, co bylo za umístění celého spolku, to jsme dostali, ale ne za osobní umístění. Navíc proč kompenzace celého spolku není spravedlivá a rovnocenná, některým hráčům vypadlo z bedny např. 6 povolení k těžbě zlata, jiným 4, dalším vůbec nic. A to navíc hráčům, kteří byli v top umístění svého spolku vypadlo z beden méně než těm, co byli níže... Máte někdo stejnou zkušenost?
  Ahoj
  Pokud jsou někde jako odměna tajemné bedny, vyhráváš určitý počet beden. Ne jejich obsah. Jsou to tajemné bedny, obsah se určuje náhodně. A proto nemáš zaručené, že ti vypadne stejný počet věcí jako spoluhráčům.
  To ju, ale jsou tak tajemné, že mi nevypadlo ani jedno povolení a ani kytička a to jsem byl ve spolku první. Tak proč se snažit, když za to dostanu ho*no? Na humus skleníkový se můžu zvysoka.
   Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět


Tato diskuze je zavřená.