Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

iva 100

Prosím o odstranění chyby která mi často vyskakuje ve hře.                                                                                                            Píše mi to " Upozornění, všeobecná chyba, kontaktovat podporu společnosti "                                                                                                     Děkuji  a přeji pěkný den.             iva 100
iva 100 @ cs 1

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,688
    iva 100 (CZ1) napsal(a):
    Prosím o odstranění chyby která mi často vyskakuje ve hře.                                                                                                            Píše mi to " Upozornění, všeobecná chyba, kontaktovat podporu společnosti "                                                                                                     Děkuji  a přeji pěkný den.             iva 100
    Ahoj
    To odstranit myslím nejde. Je to upozornění na chybu. Pokud se dá hrát po zavření takového upozornění tak hraju dál. Jestli to je u něčeho konkrétního a často dej sem obrázek a zeptám se na to.
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.