Domů Podněty, pochvala a kritika

Nedostávám odměny - dekorace

Dobrý den, teď jsem dohrála čas pohádek a nedostala jsem odměnu - dekorací, napsalo mi to že odměnu kterou jsem si vybrala, ač jsem si žádnou nevybrala budu mít v inventáři, nenabídne mi to vybrat si odměnu. Už jsem si toho všimla dříve, že se mi tam neukazuje vykřičník, že mi něco v inventáři přibylo. Tak ted jsem se na to zaměřila, protože zrovna ani jednu z dekorací v inventáři nemám.  Celkem jsem nedostala cca 6 dekorací.  Děkuji Míša

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,790
    Přijatá odpověď ✓
    Michaela56 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, teď jsem dohrála čas pohádek a nedostala jsem odměnu - dekorací, napsalo mi to že odměnu kterou jsem si vybrala, ač jsem si žádnou nevybrala budu mít v inventáři, nenabídne mi to vybrat si odměnu. Už jsem si toho všimla dříve, že se mi tam neukazuje vykřičník, že mi něco v inventáři přibylo. Tak ted jsem se na to zaměřila, protože zrovna ani jednu z dekorací v inventáři nemám.  Celkem jsem nedostala cca 6 dekorací.  Děkuji Míša
    Dobrý den.
    Odměny by měly být nahoře v té ikoně s pohárem Odměny a dárky.

pexi @ cs 1
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Taky jsem teď nedostala odměnu po dokončení Pohádky
    Punta1 @ cs 1
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    Taky jsem teď nedostala odměnu po dokončení Pohádky
    Ahoj
    A není v tom novém okně? Pokud ne vyčisti historii, zkus jiný prohlížeč. Když nic nebude fungovat piš na podporu.
    pexi @ cs 1
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    S ostatními odměnami problém nemám. Jen tu Pohádku teď jsem nedostala. Není ani v inventáři ani nahoře v ikoně.
    Punta1 @ cs 1
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    S ostatními odměnami problém nemám. Jen tu Pohádku teď jsem nedostala. Není ani v inventáři ani nahoře v ikoně.
    Tak zkus vymazat historii, nebo jiný prohlížeč. Pokud ji nebudeš mít zbývá podpora
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.