Domů Diskuzní koutek k oficiálním oznámením
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuze k aktualizaci: "Podkova pro tebe" - ????? 2020

Ahoj 
Zde můžete diskutovat o nové aktualizaci, text najdede tady
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4250882/#Comment_4250882
pexi @ cs 1
«1

Komentáře

• JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 603
    upraveno 06.04.2020
    První dojem? Chybí kompletně popisky u všeho, pařezy vypadají jak rozházená koňská mrva a je jich příliš moc,. Děkujeme o další zbytečné rozšření platidel. I podle videonávodu, příliš složité a nepřehledné. Rozšíření koňského trhu zbytečné, když jsou k dspozici jen 3 tréningové dráhy a hromadění koňů ve stáji je na nic,natož nějaký přehled co a kde bude kůň ,a kterej, trenovat. Takže zase vyjeli s nedodělkem, s tím jsem počítal, jasně že zítřejší koňská liga ukáže další chyby a půjde do háje.
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Je to anglicky, nerozumím tomu.
    dani123 @ cs 1
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,684
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, možná to zabere. Anglicky jsem měla jen to první okno, další úkoly jsou česky ale v přípravě na turnaj to je pomíchané.
    Zkus prosím vyčistit historii prohlížení a dej vědět
    pexi @ cs 1
    upraveno 06.04.2020
    Ahoj lidi

Některé chovné efekty vypadají, že se po aktualizaci změnily. Je to ale jen chyba v zobrazení.
    Momentálně tým pracuje na opravě. Oprava bude spuštěna dnes.
    pexi @ cs 1
    Oprava byla provedena.
    Je nutné se znovu přihlásit do hry.
    pexi @ cs 1
    upraveno 06.04.2020
    pexi (CZ1) napsal(a):
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, možná to zabere. Anglicky jsem měla jen to první okno, další úkoly jsou česky ale v přípravě na turnaj to je pomíchané.
    Trénink stále v angličtině. Díky chybějícím popiskům na stromech a stáncích není vůbec přehled o tom, co se kde má nebo bude dělat. Trénink jedu po staru, nakonec je to stejně šuma fuk.
    PS: Jelikož to dodělat a opravit časově stejně nestihnou, měli koňskou sezonu posunout alespoň o týden. Tady by se taky hodila nějaká karanténa, jelikož to zavání kulhavkou, slintavkou a vozhřivkou, které mohou postihnout i hráče v tomto nezdravém herním prostedí.
    upraveno 20.05.2020
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Trénink stále v angličtině. Díky chybějícím popiskům na stromech a stáncích není vůbec přehled o tom, co se kde má nebo bude dělat. Trénink jedu po staru, nakonec je to stejně šuma fuk.
    PS: Jelikož to dodělat a opravit časově stejně nestihnou, měli koňskou sezonu posunout alespoň o týden. Tady by se taky hodila nějaká karanténa, jelikož to zavání kulhavkou, slintavkou a vozhřivkou, které mohou postihnout i hráče v tomto nezdravém herním prostedí.
    Klidně se dá trénovat postaru, popisy chybí, vím, pracuji na překladu průvodce ale trvá mi to, počkejte prosím nějaký čas

JZDman (CZ1) napsal(a):
    Vyčistil jsi historii prohlížení? Je to důležité aby se načetla nejnovější verze hry a koně jsou pak česky.
    Je potřeba vyčistit historii prohlížení nebo se přihlásit do hry přes anonymní okno.
    Takže to udělejte.
    verze hry musí být tady ta: IXML2812|7:42-31/3, je to vidět při přihlášení nebo když rozkliknete ve hře tu ikonku s vykřičníkem (tu bublinu sdělte nám svůj názor)
    Pokud to i po tomhle bude v angličtině musíte napsat na podporu.
    Tak do práce, udělejte to

edit: sloučení příspěvků
    Post edited by pexi (CZ1) on
    pexi @ cs 1
    Tak k češtinu jsem se dostal, stejně je to totálchaos, prťavé ikonky. "Děkuji",  za předčasné zahájení sezony. A je to zase o nákupu za zlatky,pro mne za mne, ať to odjezdí na houni a v dřevácích.A jak jsem řval, že nejsem rybář, tak přidávám NEJSEM KOŇÁK, ale Farmář. Jdu raději sbírat vajca. I tak díky pexi. U movitej se to určitě ujme,.
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Pěkný den,,,no nic moc jako ,,,,,,,
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 109
    ahojte zbierám nájdené vajcia, ale mi ich nepripisuje, vyčistila som historiu aj reštartovala a nič,,,,
    BebaPlayer @ sk 1
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    ahoj, tak já se ani nedostala k žádnému návodu,videu. Kde to najdu ?
    upraveno 06.04.2020
    mamka Eva (CZ1) napsal(a):
    ahoj, tak já se ani nedostala k žádnému návodu,videu. Kde to najdu ?

V ofic. vláknu(viz odkat první příspěvek s linkem zde ), Vyhledat příspěvek Nová aktualizace - Podkova pro tebe.Je tam "jako" obrázek-není označen k přehrání (nad včelkou), a klik a jsi na YouTube.

• Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 117
    Takže na doporučenie som vymazala históriu a pomohlo to. Chýbajúce popisky už nechýbajú a všetko mám v SJ. Dík :blush:
    upraveno 06.04.2020
    Jsem zvědav, kdy opraví tu chybu při volbě koní. Pořád se mi ze zvoleného koně pro závodění, přepíná na herku, která je teprve ve vývinu a musí ještě hodně trenovat. Tak je i chyba u zobrazování koní(jejich jmenech)Lumík(zatržený v přípravě) má asi roušku, a tím pádem vypadá jako Hašlerka. Nebo bůh ví co, a čert aby se v tom vyznal, o grafické chybě se mluvilo už před před pěknou řádkou měsíců a oni to opětovně zanesou do updatu a navíc ještě to přepíná na jiného koně. Prosím pěkně a smutně koukám, až to slavnostně opraví, aby tato zkutečnost byla velkým písmem uvedena na vědomí.

Post edited by JZDman (CZ1) on
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 339
    Mimochodem - veganská houbová kůže... to už se svět úplně zbláznil? :lol:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 980
    Asi se nás rozhodli umlátit čísly. :lol: Mám pro ně ovšem blbou zprávu. Klikám (pokud se mi vůbec chtít) jak doposud a bambilion nových čísel mě nezajímá. Jestli si někdo myslí, že budu analyzovat dvacet překážek a zkoumat, jesli ji kůň proběhne za 8,7 nebo 9,6 sekundy a má přitom 23,42% nebo 24,12% šanci, že zaváhá... to fakt ne. :lol:
    Jsem na tom stejně :-)))). Mám hru pro zábavu a nechystám se k maturitě z matematiky a tudíž nemám potřebu si trénovat mozeček věčným počítáním :-))). Nutno ale podotknout, že jsou mezi námi hráči, které právě toto baví, kteří mají propočítáno snad vše co je v této hře možné a ti si alespoň přijdou na své :-))). Možnost , v pustině koňského ranče, budovat jakési budovy, je příjemná změna. Do budoucna nevím jestli je využiji, ale koňský ranč už alespoň nebude vypadat jako bohem zapomenutá země :-))))
    upraveno 08.04.2020
    BF asi chce suplovat Učitelku. Já mám čísel plný zuby, a nakonec stejně platí původní algoritmus, že dostaneš na sedinku od herky. Tak na co něco počítat, strkat si sedla a bůh ví co na sebe. Komplikovanost pouze maskuje, co tady už dávno je,.
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Pro mne za mne, ať to odjezdí na houni a v dřevácích.A jak jsem řval, že nejsem rybář, tak přidávám NEJSEM KOŇÁK, ale Farmář. Jdu raději sbírat vajca. I tak díky pexi. U movitej se to určitě ujme,.
    Postavil jsem nějaké baráky a narazil na další nedomyšlenost. Když už posbíráte nějaké produkty nebo úrodu, tak se špracnete na malém skladu a musíte to prodat za pár halířů. Logická by byla možnost přesunout výrobu jinam, a tím pádem uvolnit skladové zásoby. Jinak tento systém přesunu se mi líbí, ale ztrácí účlnnost, neb se k němu bez prodeje přebytků nedostanete. Dále také chybí možnost řízeného pozastavení výroby, protože to běží pořád dál i po přesunutí => další přebytek k ničemu. Na postavení sedlárny mi chybí 15tis odznaků, a mezi tím  budou ostatní sklady plné, takže stromový sběr můžu akorát prodat a výroba se zastaví. Záměr chválihodný, ale opět nedořešená věc. Tak za prvé bych zvětšil sklady, i když stromy rodí pomalu, nerad bych prodával třeba ibišek, když ten strom je tady jen  jeden,.
    Pěstování nových stromů, no dobrý,ale cena přemrštěná a výsledek nejistý. Movití jistě ocení dalších 10 korkovníků, ale žádnou břízu. Za vynaložené prostředky bych rád vypěstoval strom, který bych potřeboval a ne investovat do pochybných semen. Jestli to má být osvěžení herní zábavy, to bych fakt neřekl.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    Dobry den tak nevím jestli je chyba u mne ale konečně jsem se s koníkem doškrabala do stříbra a ejhle bodíky si ce mám ale tam je šedivo a odměny nikde má to taky někdo nebo jen já?hezký den 
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 109
    ahoj, aj ja to tak mám...
    BebaPlayer @ sk 1
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 339
    Nutno ale podotknout, že jsou mezi námi hráči, které právě toto baví, kteří mají propočítáno snad vše co je v této hře možné a ti si alespoň přijdou na své :-))).
    Chudáci tihle lidi, jestli nemají v životě nic lepšího na práci... :disappointed:

Mimochodem, další dobrý fejk je zelná fajfka upozorňující na sklizeň na farmě. Přijdu tam, fajfka zmizí a nic ke sklizení. Další funkce, která nás má donutit zbytečně víc a víc klikat? :-D
  • Mischa1 (CZ1)Mischa1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Nutno ale podotknout, že jsou mezi námi hráči, které právě toto baví, kteří mají propočítáno snad vše co je v této hře možné a ti si alespoň přijdou na své :-))).
    Chudáci tihle lidi, jestli nemají v životě nic lepšího na práci... :disappointed:

Mimochodem, další dobrý fejk je zelná fajfka upozorňující na sklizeň na farmě. Přijdu tam, fajfka zmizí a nic ke sklizení. Další funkce, která nás má donutit zbytečně víc a víc klikat? :-D
    No, nevím, koho můžou bavit dostihy, které se hodí spíš na halloween. Kdyby to šlo aspoň vypnout, ale bohužel. Myslím, že tenhle závod dojedu a přestane pro mě existovat.
    Mischa1 @ cs 1
    upraveno 08.04.2020
    alenka04 (CZ1) napsal(a):
    Dobry den tak nevím jestli je chyba u mne ale konečně jsem se s koníkem doškrabala do stříbra a ejhle bodíky si ce mám ale tam je šedivo a odměny nikde má to taky někdo nebo jen já?hezký den 
    Ahoj
    posuň se na konec (dolů) těmi šipkami co jsou po pravé straně v okně s odměnami ve stříbrné lize, body i odměna tam jsou (odměna je 250 000 dolarů).
    pexi @ cs 1
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    Děkuji tak to mne vážně nenapadlo oni tam přidali že?Přeji hezký den
    upraveno 09.04.2020
    Ahoj
    Jenom vám chci říct, se změnou koníků změnili i přístup do koňské sezony.
    Nyní je Końská sezona dostupná od lvl 60, závody proti postavám BigFarm jsou dostupné.

polské forum, odpověď moda na dotaz:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4253834/#Comment_4253834
    pexi @ cs 1
    No a jak jsem předpokládal, výroba stojí, a to včetně sedlárny. Materiálu je hafol, pořád plný sklady, stále mne to nutí něco prodat ža pár šušníků, neco ani nesklízím ze stromů. Autora vzniku tohohle Patern noster bych s modlitbou strčil do zdvihacího zařízení a nechal bych ho tam protáčet alespoň do konce nouzového stavu.
    Nepochopil jsem, co s přebytečnými sedly atd., prodat se nedají, umísťování techto předmětů na koně je nepřehledné a inventáře mají plné taky. A jak bývá dobrým zvykem, dají se akorát zahodit. Ty desetiny vteřin navíc to fakt nevytrhnou a celý tento nesmyslný koloběh je tu jen proto, aby se asi něco dělo. Nenašel jsem ani kolik sedel atd. (myslím číslo, tak je např u dekorek) mám k dosazení maximální kapacity použitelných předmětů.. Koně se sedlají v dopravníku místo, logičtěji, ve stáji, aby jsme dloubo hloubali nad počtem překážet a jakejch, abychom si náhodou nevzali blbý škorně a nezapomněli na dečku, Tady bych chtěl poznamenat, že se už toliko nejedná o prvek strategie,,ale RPG, kdy už jsem vylepšování koně díky sedla zažil, a když jsem šel na kostlivce, tak si vezal na ně meč a zbroj proti nemrtvým. Čísla u postavy jsou pak přehledná a dalí se lehce srovnat. Tady je to totální chaos, a končí to, že tento předmět nelze použít  a šup zase do pro přípravy na turnaj, místo toho, aby se zeleně ornačovaly bonusy přímo u překážek a kůň by se dal lehčeji nastavit. Opravdu houni pod zadek a mokasíny, jdu raděli lovit bizony.
    Pozorně jsem při pročetl návod. Z něho jsem pochopil, ža vybavení koně se má po závodu zmenšit za jejich použití v turnaji. Asi chybka, protože nejsem schopen vyrobit nové za ty použité.Stále hlásí plnej inventář. Dále jsem nepochopil jaký je rozdíl pro rychlé a dobré sedlo(stejná překážka, stejný bonus a minimální rozdíl surovin při výrobě(čili nepodstatné).
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Pozorně jsem při pročetl návod. Z něho jsem pochopil, ža vybavení koně se má po závodu zmenšit za jejich použití v turnaji. Asi chybka, protože nejsem schopen vyrobit nové za ty použité.Stále hlásí plnej inventář. Dále jsem nepochopil jaký je rozdíl pro rychlé a dobré sedlo(stejná překážka, stejný bonus a minimální rozdíl surovin při výrobě(čili nepodstatné).
    Ahoj
    Zrovna jsem to vyzkoušela v dostizích u sedel, funguje to u mě normálně. Sedla se spotřebovaly a dají se vyrobit další.
    pexi @ cs 1
    upraveno 10.04.2020
    Fakt jsem z toho tumpachovej, jsem dnes nevyrobil ani jednu věc. Navíc u zvolenéího koně se kterým závodím mi nejsou ani prohodit věci, stále hlásí, že už mám vybráno. Pozice pro vybavavení mne však pořád posílá do dílny. Přitom přes větve a bahno jezdím pořád.No nic udělám sekáč a všechno znova, i když si ani nesem jistej, zda to vyhození akceptuje, ale vzhledem k tomu, že jsem nic nevyrobil tak asi ne.
    PS:možná to fumguje u sedel ale ne u ostatních pčedmětů.
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Fakt jsem z toho tumpachovej, jsem dnes nevyrobil ani jednu věc. Navíc u zvolenéího koně se kterým závodím mi nejsou ani prohodit věci, stále hlásí, že už mám vybráno. Pozice pro vybavavení mne však pořád posílá do dílny. Přitom přes větve a bahno jezdím pořád.No nic udělám sekáč a všechno znova, i když si ani nesem jistej, zda to vyhození akceptuje, ale vzhledem k tomu, že jsem nic nevyrobil tak asi ne.
    Ahoj
    Možná zkus aktualizovat a nebo spíše vyčistit historii prohlížení.
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.