Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Ostrovná farma

Na ostrovnej farme mám  úlohu.Maj dva mangové sady úroveň tri a pod tým je znázornené 2/3.Koľko má byť tých sadov?

Komentáře

• MajaManager (SK1)MajaManager (SK1) SK1 Komentářů: 17
    Píšem ešte raz,zjavne to tu nikto nečíta. Mám  dva mangové sady úrovne tri.Prečo mi potom ukazuje v úlohách na pravo 2/3.?Prosím o odpoveď
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,685
    Píšem ešte raz,zjavne to tu nikto nečíta. Mám  dva mangové sady úrovne tri.Prečo mi potom ukazuje v úlohách na pravo 2/3.?Prosím o odpoveď
    Ahoj
    No podle toho co píšeš mají být tři. Pokud je to třetí úkol z druhé kapitoly.
    tady:
    https://crazybigfarm.net/strategy/island_farm_walkthrough.htm

pexi @ cs 1
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 433
    ten úkol mi na farmě nevisí a to mám jen 2 mangové na 3 lvl. Tak kde je chyba? Mám pocit, že ten úkol je opravdu jen na 2 sady, bo jinak bych musel dělat 3.

Májo na fórum se nezlob, to ti může max. něco poradit, ale vyřešit, to nikdy neumělo( a neumí to ani na jiném serveru) .JPF
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,685
    japefi (CZ1) napsal(a):
    ten úkol mi na farmě nevisí a to mám jen 2 mangové na 3 lvl. Tak kde je chyba? Mám pocit, že ten úkol je opravdu jen na 2 sady, bo jinak bych musel dělat 3.

Májo na fórum se nezlob, to ti může max. něco poradit, ale vyřešit, to nikdy neumělo( a neumí to ani na jiném serveru) .JPF
    Ahoj
    info o chybách, které budou opraveny v aktualizaci hry v pondělí:

Dočasný tropický ostrov - nesprávný počet plantáží manga v úkolu.
    --------------------------------------------------------------------------------------------

podle crazybigfarm :
    v kapitole 1 je úkol vlastní 2 mangové sady lvl 2
    v kapitole 2 je úkol vlastni 3 mangové sady lvl 3
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.