Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Problem ve hre

Dobry den , bugnuli se mi ukoly z Olegem - rybarem , nemohu pokracovat s plnenim ukolu - konkretne ( je toho tolik k uceni )
zadam vas o pomoc , dekuji a preji prijemny den

Komentáře

• luckk (CZ1)luckk (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    upraveno 21.03.2020
    Belfego (CZ1) napsal(a):
    Dobry den , bugnuli se mi ukoly z Olegem - rybarem , nemohu pokracovat s plnenim ukolu - konkretne ( je toho tolik k uceni )
    zadam vas o pomoc , dekuji a preji prijemny den

dobrý den , stačí dát restart hry  a mělo by to jít
    jinak nezakládej zbytečně nová vlákna
    s pozdravem:prap F.R
    s pozdravem ppor . Filip  R můj email :[email protected]
                                                    instagram pmj158
                                                           twitter : nico santos
                                                           snapchat :prap Filip
                                                            fb :pouze pro  PČR , HZS

• daniela24 (CZ1)daniela24 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    proč je vše v anglickém jazyce na konské farmě, děkuji

daniela24 @ cs 1
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,684
    daniela24 (CZ1) napsal(a):
    proč je vše v anglickém jazyce na konské farmě, děkuji

Ahoj
    Koně jsou v češtině, musíš ale vymazat historii prohlížení nebo pustit hru v anonymním okně aby se načetla nejnovější verze hry. 
    Verze hry musí být tady ta: IXML2812|7:42-31/3, je to vidět při přihlášení nebo když rozkliknete ve hře tu ikonku s vykřičníkem (tu bublinu sdělte nám svůj názor)
    Pokud to i po tomhle bude v angličtině musíte napsat na podporu.
    pexi @ cs 1
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Prosím tě taky to mám v angličtině ale jen něco a nevím čemu říkáš anonimní okno. Už jsem zkusila vše a nic,verzi tam mám starou a nevím co stím. Díky za odpověď.
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Prosím tě taky to mám v angličtině ale jen něco a nevím čemu říkáš anonimní okno. Už jsem zkusila vše a nic,verzi tam mám starou a nevím co stím. Díky za odpověď.
    Ahoj
    Pokud máš starou verzi musíš vymazat historii prohlížení v prohlížeči. Nevím jaký máš ale tady na foru je na to návod. Tady: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/147606/mazani-cookies-a-historie-prohlizeni#latest
    Nebo pokud používáš CCleaner tak to vyčisti s ním.
    Anonymní okno: v Google chrome otevřeš takto: vpravo nahoře(pod křížkem na zavření) jsou tři svislé tečky - klikni, otevře se tabulka a třetí shora je nové anonymní okno, klikni. Pak už jen zadáš adresu https://bigfarm.goodgamestudios.com/
    pexi @ cs 1
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Nevím co se zase děje,ale neustále vypadává hra.Zkoušel jsem to už ve 4 prohlížečích a všude to je stejné. To už je zase na palici.
    dedl (CZ1) napsal(a):
    Nevím co se zase děje,ale neustále vypadává hra.Zkoušel jsem to už ve 4 prohlížečích a všude to je stejné. To už je zase na palici.
    Ahoj
    Nevím o ničem. Zkus vyčistit historii a PC od bince. Pokud jsou potíže jen s hrou
    pexi @ cs 1
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 604
    Jen pro zajímavost, nejde vystavit trofej ve vytríně(že by tím, že jsem už jednu měl?) Nešlo to včera ani dnes (PC uklizeno).
    Mohli by sakryš udělat něco s těma zvukama? Příjede loď do přístavu a při nakládce se přepne na moře. Jdu na kolo štěstí a mám hučení od kola.(u externích farem to bylo už zažíté), a o koních jsem už psal. Následuje další klikačka - hudbu zapnout a vypnout. Někdo může poslouchat rádio :-), ale nejsem u PC furt, ale potřeboval bych vědět klinknutím, že byl ukončen nějaký provoz. Švitoření ptáků je dostačující, ostatní zvukové pozadí beru jako silně rušivé. Při přepnutí na rybářskou oblast ovšem zůstává švitoření :-) Při všech těch upgradech se ani nedivím, že je to rozhašené. S malými chybami se nikdo mazlit nebude, hlavně je upgrade nějak funguje. Ale ostuda to je.
    upraveno 22.05.2020
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Jen pro zajímavost, nejde vystavit trofej ve vytríně(že by tím, že jsem už jednu měl?) Nešlo to včera ani dnes (PC uklizeno).
    Mohli by sakryš udělat něco s těma zvukama? Příjede loď do přístavu a při nakládce se přepne na moře. Jdu na kolo štěstí a mám hučení od kola.(u externích farem to bylo už zažíté), a o koních jsem už psal. Následuje další klikačka - hudbu zapnout a vypnout. Někdo může poslouchat rádio :-), ale nejsem u PC furt, ale potřeboval bych vědět klinknutím, že byl ukončen nějaký provoz. Švitoření ptáků je dostačující, ostatní zvukové pozadí beru jako silně rušivé. Při přepnutí na rybářskou oblast ovšem zůstává švitoření :-) Při všech těch upgradech se ani nedivím, že je to rozhašené. S malými chybami se nikdo mazlit nebude, hlavně je upgrade nějak funguje. Ale ostuda to je.
    Ahoj
    Trofej jde měnit bez potíží. Takže by mělo fungovat obvyklé restartování, aktualizace a spol.
    Zvuky - je to hlášená chyba, bohužel netuším jestli to opraví a kdy.

P.S.
    omlouvám se, jde vystavit všechny trofeje, kromě nově vyhrané v koňské sezoně. Je to hlášená chyba. Ta nová je neviditelná.
    Post edited by pexi (CZ1) on
    pexi @ cs 1
  • andrea224 (CZ1)andrea224 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj,

Přihlásila jsem se do hry po delší době a nerozumím tomu,proč mi na hlavní farmě všechno zmizelo a zůstal mi celý pozemek prázdný.

Ostatní farmy jsou v pořádku.

Je možné to nějak vyřešit a vrátit to zpátky ? 

předem děkuju za odpověď.

andrea224 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

Přihlásila jsem se do hry po delší době a nerozumím tomu,proč mi na hlavní farmě všechno zmizelo a zůstal mi celý pozemek prázdný.

Ostatní farmy jsou v pořádku.

Je možné to nějak vyřešit a vrátit to zpátky ? 

předem děkuju za odpověď.

Ahoj
    S tímhle budeš muset kontaktovat podporu a řešit to s jejich pomocí. Na květinové farmě máš neviditelný obchod. To jen pro doplnění.
    Obrať se prosím na podporu. Tady máš návod jak na to, pokud ho potřebuješ.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/16082/jak-kontaktovat-podporu-navod

P.S.: podpora v češtině byla zrušená, využij jakýkoli jazyk, který je v nabídce a ovládáš ho nebo si pomož překladačem
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.