MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

problém s nastavením hry Shinkei

Již dlouhou dobu mám problém hrou Shinkei.  Nemohu s ním pracovat, protože je nastavený do pravého dolního rohu zobrazení farmy. Nelze s ním hnout. Prosím, co s tím? Děkuji
ilona Triskova @ cs 1

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,201CZ1
    upraveno 13.01.2020
    Již dlouhou dobu mám problém hrou Shinkei.  Nemohu s ním pracovat, protože je nastavený do pravého dolního rohu zobrazení farmy. Nelze s ním hnout. Prosím, co s tím? Děkuji
    Ahoj
    Pomáhá na to zvětšit hru lupou na maximum a pak dát původní zmenšení nebo jako u mě 75% pak se dá hra otevřít a hrát

Jinak, píše se o tom tady v tom vlákně.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/193401/skola-shinkei-suijaku
    pexi @ cs 1
  • kleali (SK1)kleali (SK1) Komentářů: 48SK1
    ja už tretí krát nemôžem hrať shinkei,stále je to pod obrazom a dosť ma to štve,čakala somopravu už dávno.......a žiadne zväčšenie  a zmenšenie mi nejde,proste,treba to opraviť a nie aby hráči špekulovali a trápili sa,nie ?
    kleali @ sk 1
    Chyba se školou je nahlášená, není informace kdy bude opravena
    pexi @ cs 1
    Ahoj
    Ohledně školy, zkuste změnit nastavení jakosti zobrazení na vysoké a pak se odhlaste a znovu přihlaste do hry. Škola by měla jít hrát.
    Je to od poláků, tam to někomu pomohlo.
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.