Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

nahlašení chyby

dobrý večer chtěla bych nahlásit chybu jeden den jsem nebyla na farmě a vše mi zmizelo jak suroviny tak krmiva po dodání v pekárně abych mohla péct vše bylo v nule i když jsem tam dala vše co bylo na skladě funguje jen kůn a společná farma jinak nic prosím o opravu
kočička10 @ cs 1
«1

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,726
    dobrý večer chtěla bych nahlásit chybu jeden den jsem nebyla na farmě a vše mi zmizelo jak suroviny tak krmiva po dodání v pekárně abych mohla péct vše bylo v nule i když jsem tam dala vše co bylo na skladě funguje jen kůn a společná farma jinak nic prosím o opravu
    Ahoj
    Znovu se přihlaš do hry, klidně i několikrát. Většinou to zabere. Pokud ne tak vyčistit historii prohlížení, nebo zkusit jiný prohlížeč.
    pexi @ cs 1
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 439
    nejde se mi přihlásit na sladkou farmu , zkoušela jsem to 4x a pokaždé mi zamrzne farma
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 435
    Nejde, popsal jsi to přesně, ani přes mapu, ani přes ikonu vpravo.

PC vyčištěn, tím to nebude.
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    bedru (CZ1) napsal(a):
    nejde se mi přihlásit na sladkou farmu , zkoušela jsem to 4x a pokaždé mi zamrzne farma
    mi to samé
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    bedru (CZ1) napsal(a):
    také nám to ve spolku nejde:-(
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,146
    Jj - V novém roce nic nového. Také mi to nejde.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 512
    manao (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    také nám to ve spolku nejde:-(
    mám to samé
  • vera11 (CZ1)vera11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    také nám to nikomu nejede asi zkouší naší trpělivost
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,146
    Tak snad už to půjde. Zatím to běží.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • evakrau (CZ1)evakrau (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    ahoj mám poukazymísto cukrových dolarů co s tím?
  • evasti (CZ1)evasti (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    evasti @ cs 1
    Na květince mi nejde u některých objektú sklizet, naskakuje viz výše - obecná chyba.
    Nejde už minimálně dva týdny.
    Co s tím???????
    evasti @ cs 1
    evasti (CZ1) napsal(a):
    Na květince mi nejde u některých objektú sklizet, naskakuje viz výše - obecná chyba.
    Nejde už minimálně dva týdny.
    Co s tím???????
    Ahoj
    U kterých objektů nejde sklízet? Nezbořila jsi náhodou kočku na květinové farmě?
    pexi @ cs 1
    Zbořila, kočku musím mít abych mohla u některých objektů sklízet?
    Díky
    evasti @ cs 1
    Palírna, mísírna, obchod a u sbírání otazníků.
    evasti @ cs 1
    evasti (CZ1) napsal(a):
    Zbořila, kočku musím mít abych mohla u některých objektů sklízet?
    Díky
    Ahoj
    Ve hře je chyba a pokud zboříš kočku může se stát, že nemůžeš sklidit. Budeš ji muset postavit zpět.
    pexi @ cs 1
    OK, díky za odpověď :)
    evasti @ cs 1
  • Durga (CZ1)Durga (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj nefungují mi rudé rúže na hlavní farmě..díky..

• cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Ahoj..dneska krátko po spustení ms som dokončila súťaž s vajíčkami..no body nepripísané:(( nahrala som vyše 65 tisíc bodov za 1. miesto,a keď klikla som na tabuľku najprv ukázal error code..potom žiadne body:(( dúfam,že chyba bude riešená,však každý bod sa ráta..
    Durga (CZ1) napsal(a):
    Ahoj nefungují mi rudé rúže na hlavní farmě..díky..

Ahoj
    Jak nefungují?
    pexi @ cs 1
    upraveno 09.02.2020
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Ahoj..dneska krátko po spustení ms som dokončila súťaž s vajíčkami..no body nepripísané:(( nahrala som vyše 65 tisíc bodov za 1. miesto,a keď klikla som na tabuľku najprv ukázal error code..potom žiadne body:(( dúfam,že chyba bude riešená,však každý bod sa ráta..
    Ahoj
    Zkus vyčisti historii prohlížení.

Poláci v tom mají taky chybu, nepočítá body. Rada byla počkat chvíli až se mistrovství spolku každému nahrají, u jednoho spolku po první chybě a chybovém hlášení se všechno srovnalo. Tak uvidíte co bude. Dej vědět.
    pexi @ cs 1
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    pexi (CZ1) napsal(a):
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Ahoj
    Zkus vyčisti historii prohlížení.

Poláci v tom mají taky chybu, nepočítá body. Rada byla počkat chvíli až se mistrovství spolku každému nahrají, u jednoho spolku po první chybě a chybovém hlášení se všechno srovnalo. Tak uvidíte co bude. Dej vědět.
    ok skúsim..potom sa ozvem..dakujem
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 188
    vo svete snov je úloha pestovať valerianku ale semena nikde :-D

liloja @ sk 1
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 439
    liloja (SK1) napsal(a):

jelikož si myslím že je to polníček , je třeba postavit zahradu  a po té ti naskočí semena
    bedru (CZ1) napsal(a):
    liloja (SK1) napsal(a):

jelikož si myslím že je to polníček , je třeba postavit zahradu  a po té ti naskočí semena
    no nepochopila som tvoju radu ,neviem akú zahradu mám postaviť.Ked si mysliš zahradnictvo/sklenik/ kde sa vyrabaju špecialné semena,tak to mám postavenu aj ked si myslim že zbytočne lebo ani špecialné semena sa nedajú vyrabať nakolko mi z polia nepadajú semena na šlachtenie. Valerianka sa pestuje na gurmane a pupava tak isto ,aj to mi pribudlo do uloh. Neviem po česky ako sa volaju tie semena ale ja rozhodne ich nemám.Poprezerala som možnosti  na budovanie  a aj na vysev semena  a nikde nič také nemám.
    liloja @ sk 1
    liloja (SK1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    liloja (SK1) napsal(a):

no nepochopila som tvoju radu ,neviem akú zahradu mám postaviť.Ked si mysliš zahradnictvo/sklenik/ kde sa vyrabaju špecialné semena,tak to mám postavenu aj ked si myslim že zbytočne lebo ani špecialné semena sa nedajú vyrabať nakolko mi z polia nepadajú semena na šlachtenie. Valerianka sa pestuje na gurmane a pupava tak isto ,aj to mi pribudlo do uloh. Neviem po česky ako sa volaju tie semena ale ja rozhodne ich nemám.Poprezerala som možnosti  na budovanie  a aj na vysev semena  a nikde nič také nemám.
    Ahoj
    Musíš na snové farmě postavit zahradu (pole z gurmánské farmy), až ji postavíš budeš mít semena k pěstování k dispozici.
    pexi @ cs 1
    pexi (CZ1) napsal(a):
    liloja (SK1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    liloja (SK1) napsal(a):

Ahoj
    Musíš na snové farmě postavit zahradu (pole z gurmánské farmy), až ji postavíš budeš mít semena k pěstování k dispozici.
    dakujem,už to mám :-)
    liloja @ sk 1
Sign In to comment.