Domů Czech Technické problémy & bugy

lodenica

napriek rybárskej úrovni 25 mi nejde spustiť lodenica a tým ani rybárska oblasť

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Musíš mít splněny všechny úkoly od Olega
  • mucinka 25 (SK1)mucinka 25 (SK1) SK1 Komentářů: 1
    nedaju sa mi stavat lode
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    mucinka 25 (SK1) napsal(a):
    nedaju sa mi stavat lode
    Ahoj
    Na otevření doků musíš mít splněné všechny úkoly u rybáře Olega. Tady jsou:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu
  • Tonča (SK1)Tonča (SK1) SK1 Komentářů: 5
    Som na urovni 52 a nedá sa mi otvoriť lodenica, ďakujem.
  • Tonča (SK1)Tonča (SK1) SK1 Komentářů: 5
    Hana11 prosím o radu, nedá sa mi otvoriť lodenica
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ahoj
    Na otevření doků musíš mít splněné všechny úkoly u rybáře Olega. Tady jsou:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Nebaví ma po každom zbere 14 lodí odklikávať 14 rybárskych správ o výsledku lovenia. Chcela by som týmto navrhnúť, či by mi nemohli tieto rybárske správy jednoducho zrušiť? Pri zbere po kliknutí na loď jednoducho vypadnú ryby s číslom koľko ich je a hotovo. Presne tak ako to je s Olegom, keď ho pošleme rybárčiť.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Když klikneš na nastavení, tak si tam odklikni zelenou fajfku u rybářského hlášení.
    To Ti nikdo ve spolku neporadí???
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Když klikneš na nastavení, tak si tam odklikni zelenou fajfku u rybářského hlášení.
    To Ti nikdo ve spolku neporadí???

    Ježííš, díky moc. To je sloboda!
    Nie som v spolku, ani som nikdy nebola.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Štve ma, že keď si v požičovni lodí kúpim čln, tak môžem loviť iba dovtedy, kým nezaplním vedro na ryby. Potom ma to vyhodí z loviska, lebo musím vyprázdniť vedro, ale už sa naspäť na lovisko vrátiť nemôžem. Ukáže mi tam oznam „V súčasnosti nie je k dispozícii žiaden čln.“ Ale mne tam ostali nevylovené ryby, čím ma hra pripravuje o úlovky. Proste kapacita vedra je pri cennejších rybách nedostatočná. To je jedna vec. A druhá, prečo, keď si najímam čln sa počíta to vedierko, ktoré nosím na bežnú rybačku? Hádam si ten čln najímam preto, že by mal mať väčšiu kapacitu. No, nemá. Preto by bolo vhodné toto zmeniť.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Štve ma, že keď si v požičovni lodí kúpim čln, tak môžem loviť iba dovtedy, kým nezaplním vedro na ryby. Potom ma to vyhodí z loviska, lebo musím vyprázdniť vedro, ale už sa naspäť na lovisko vrátiť nemôžem. Ukáže mi tam oznam „V súčasnosti nie je k dispozícii žiaden čln.“ Ale mne tam ostali nevylovené ryby, čím ma hra pripravuje o úlovky. Proste kapacita vedra je pri cennejších rybách nedostatočná. To je jedna vec. A druhá, prečo, keď si najímam čln sa počíta to vedierko, ktoré nosím na bežnú rybačku? Hádam si ten čln najímam preto, že by mal mať väčšiu kapacitu. No, nemá. Preto by bolo vhodné toto zmeniť.
    Ahoj
    Doufám, že už máš všechnu výbavu na rybaření na max. Vědra se dají vylepšit a tím zvedáš kapacitu ale to myslím víš. Na rybaření na lodi se právě proto vyplatí vybavit se tím nejlepším co máš, protože jakmile ti něco dojde z lodi tě to vyhodí a nejde se vrátit. Právě proto je mnohem lepší posílat lovit na lodi Olega. Aspoň já si to myslím.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Áno, mám všetko na max. Len niekedy sa mi nechce čakať, kým mi Oleg naloví určité ryby, keď zrovna nejakú potrebujem tu a teraz do Zátoky. Konkrétnu návnadu nemám, ale loď s takou rybou je práve v ponuke.
    Možno by nebolo od veci, keby aj rybárska výbava dostala ďalšie úrovne. Podobne ako príručky a farmárske stroje v garáži.
Sign In to comment.