Domů Czech Technické problémy & bugy

kdo mi poradí

v soutěži těžce pracujících  mám lovit sledě ale nemám kde nejsou

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    kocour11 (CZ1) napsal(a):
    v soutěži těžce pracujících  mám lovit sledě ale nemám kde nejsou
    Ahoj
    Úplně vylov loviště, možná se sledi objeví v některém novém. Taky je můžeš přeskočit za zlato, pokud máš dost dalších ryb.
  • he-va (CZ1)he-va (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    ahoj ,ráda bych věděla proč se mi dekorace Věštec postavená na farmě sladkostí -protože jinam nelze nezařadí do sbírky předmětů, takto jsem koupila i kdysi kolotoč za ZLATKY a nic , tomu nerozumím,děkuji za odpověď 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    he-va (CZ1) napsal(a):
    ahoj ,ráda bych věděla proč se mi dekorace Věštec postavená na farmě sladkostí -protože jinam nelze nezařadí do sbírky předmětů, takto jsem koupila i kdysi kolotoč za ZLATKY a nic , tomu nerozumím,děkuji za odpověď 
    Ahoj
    Co myslíš tou sbírkou předmětů? Věž dekorací?
    Tam je dekorace Věštec v patře 35, má ale menší hodnotu vesnické spokojenosti než ta co je k získání na sladké farmě za 65 mil. poukazů( možná to změnili?). A měla by jít postavit na trvalé farmě pokud je ve věži dekorací.
    Jestli jsi tu dekoraci vytočila v kole štěstí na sladké farmě, pak se dá postavit jenom tam a ve věži dekorací se neobjeví. Ty z dočasek (pokud je získáš jenom pro dočasnou farmu) tam nejsou, jen pro stálé farmy.
Sign In to comment.