MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuse k aktualizaci: 2019/11/28 - Vánoční období 2019 na Big Farm začíná!

pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,203CZ1
Ahoj 
Tady můžete diskutovat o nové aktualizaci

text OO zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4201591/#Comment_4201591
pexi @ cs 1
«1

Komentáře

• Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    Nevím,který inteligent dělal aktualizaci,ale je to pěkně zmršený.
    Na hlavní farmě Oleg chytá ryby v potůčku a nahoře odplouvá lod´s bednami zboží.Také nechápu,proč je přesunutý skleník k hlavní farmě.Logicky líp seděl na květinové farmě. Za mě zkomolené farmy-dávám O bodů.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,203CZ1
    Kkabelka (CZ1) napsal(a):
    Nevím,který inteligent dělal aktualizaci,ale je to pěkně zmršený.
    Na hlavní farmě Oleg chytá ryby v potůčku a nahoře odplouvá lod´s bednami zboží.Také nechápu,proč je přesunutý skleník k hlavní farmě.Logicky líp seděl na květinové farmě. Za mě zkomolené farmy-dávám O bodů.
    Ahoj
    No takhle to bylo původně. Jen se vrátili k tomu co bylo dříve se skleníkem, lodí a Oleg se nezměnil
    pexi @ cs 1
    Jinak podívejte se dovnitř stodoly
    pexi @ cs 1
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) Komentářů: 9,437CZ1
    upraveno 28.11.2019
    Ta Hlavní farma je díky knihovně, Lesterově skrýši a Matildině akademii pěkně "vypasená"... (to bude tím bohatým Ježíškem).  :lol:
    Ony nestačili "balónové" žetony, máme i vánoční žetony...
    Když jsme měli sníh na farmách, "remcal" jsem - byl barevně moc ostrý..., teď máme sníh jen na okraji farem, květinová farma o sníh definitivně přišla (teď nevím jestli tam někdy ten sníh byl...?) a já "remcám" nadále...  :lol:

PS: Jak uvádí Pexi, po kouknutí do stodoly..., no, pěkné obrázky, praktické využití - nula. Podle mě, je to moc barevné a
    ovládání kolečkem na myši je..., jak to říct..., příliš rychlé?, "šmouhovaté"...?
    PPS: Je propracovanější grafika hotových plodin na polích a po zasazení např. pšenice to vypadá jak těsně před sklizní... a bohužel i u mě si časy na květince vzali dovolenou...
    Začal jsem se snovou farmou, vadí mi, že naskočí bývalá grafika hotového pole (to bude na delší odvykání) , i když ještě zbývá 50% času růstu... :rage:

Post edited by GoodStenly2 (CZ1) on
  • hanýsek16 (CZ1)hanýsek16 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Ahojky, předpokládám, že pozemky na květince si budeme kupovat za zlatáky, že je to tak ?
    A snová farma je na dva týdny, jsou tam změny
    pexi @ cs 1
    Pokud se dívám dobře, tak máme zkrácený čas krmení u psa, ze 4 hodin, na 2,5 hodiny... Nebo vidím "zlaté prasátko" už všude...?
    Pokud se dívám dobře, tak máme zkrácený čas krmení u psa, ze 4 hodin, na 2,5 hodiny... Nebo vidím "zlaté prasátko" už všude...?
    Já mám čas krmení normální
    pexi @ cs 1
    hanýsek16 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, předpokládám, že pozemky na květince si budeme kupovat za zlatáky, že je to tak ?
    Ahoj
    Na květinové farmě i na ostatních trvalých farmách se dají pozemky koupit za dolary nebo za zlaťáky.
    pexi @ cs 1
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) Komentářů: 240CZ1
    No, čím dál horší. Hlavní farma přecpaná, skleník se tam nehodí, květinka poloprázdná, ta prázdná vodní hladina působí nedodělaně, asi jako koně... Opraví nějak na květince ten ostrý předěl v grafice, co tam nahoře zbyl po odstranění lodi?
    Jinak, ty dva různé odstíny zelené spolu moc neladí, vypadá to divně.
    Ta růžová a světle fialová u plodin nic moc, tmavší odstín byl vypadal lépe.
    Stodolové "vylepšení" vcelku k ničemu.

No, aspoň mě nemusí mrzet, že nebudu mít v prosinci moc času hrát, stejně jsem tím spíš otrávená.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) Komentářů: 416CZ1
    to dělalo nějaké děcko že jo, cítění žádné,naprostý chaos ..... je to jak na pískovišti tam bábovka tam důlek v písku , rozházené hračky
    ještě jsemse chtěla zeptat  ve snové farmě se uvadí že se dá založit spolek. 
    My jsme si mysleli že si uavřeme svůj a to je pouze za zlatky já četla myslím někde i za měsíce
    aha nábor bude stát měsíce nebo zlatky

• Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    Moc se mi to líbí skleník a přístav byl na hlavní farmě sněhu bylo více ale i tak je to krásné jsem spokojená .
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) Komentářů: 971CZ1
    A máme tu nové fofrtlačítko :-). K čemu pak je asi dobré :-). Opravdu jsou mezi námi takoví netrpělivci, kteří potřebují urychlit sklizeň vždy kompletně celé farmy ? Tomu se mi ani nechce věřit :-). Nu což, jestli nemáme, tak je to naučíme, vždyť je to za pakatel a být na špici je k nezaplacení :-). Chápu to správně ? :-)
    A máme tu nové fofrtlačítko :-). K čemu pak je asi dobré :-). Opravdu jsou mezi námi takoví netrpělivci, kteří potřebují urychlit sklizeň vždy kompletně celé farmy ? Tomu se mi ani nechce věřit :-). Nu což, jestli nemáme, tak je to naučíme, vždyť je to za pakatel a být na špici je k nezaplacení :-). Chápu to správně ? :-)
    Tož ke 100% štěstí stačí po přihlašení jedným tlačítkem posbírat všechny farmy a znovu nasadit plodiny, chovy, ryby...
    Jinak grafika lučního kvítí je na oči "bohatá", mě se líbí, i když to používám jen ve spolkovkách...
  • naja3 (CZ1)naja3 (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Na zimní farmě jsem si vytočila 2x dekoraci, ale nedostala jsem ji, prosim o pomoc nebo info do vzkazu.... Nevim, jestli je to aktualizaci, nebo zase něco nefunguje díky dalšímu "vylepšení" hry diky Naja3
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) Komentářů: 217CZ1
    mně změny vyhovují nemusím stále kvůli blbostem přeskakovat z farmy na farmu - skleník mi u hlavní farmy vyhovuje = je po ruce  - jistě začínáte hru u hlavní farmy takže plodiny jsou po ruce i chovy -a rybář Oleg pokud vím byl vždy u každé farmy =  u potůčku - u rybníku - u moře
    taky se vylepšil vzhled všeho a sníh to dozdobil mohlo by i v létě třeba blikat sluníčko nebo občas sluneční paprsky na políčka = možná programátoři nám ještě něco vymyslí  - určitě jsem spokojená po dlouhé době se jim tohle opravdu povedlo píšu 1 :D s *****
    mamka1 @ cs 1
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) Komentářů: 78CZ1
    Tak věštkyně úplná blbost, za 100 zlatých. Jsem zvědav, kdy si vyvěští, že je k ničemu :smiley:
    Slovánek @ cs 1
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) Komentářů: 39SK1
    To nevyvešti, lebo má za úlohu pekne zarobiť na ľudskej hlúposti, je to obyčajná práčka zlata. 
    ria25 @ sk 1
    naprostá stupidita, poprvé všem za 100zl dá 200 , ovšem v druhém kole určitě to tak nebude , nám ve spolku všem nadělila za 100zl -200zl a dál už jsme nešli ,proč toho nevyužít když ztratný není .
    1) dostal jsem 200 zlatých, 2) -//- 400 zlatých, 3) -//- 600 zlatých..., to mě tak namlsalo, že jsem to zkusil ještě dvakrát a ty mě definitivně odrovnali, za tisíce zlatých jsem dostal pár kusů hnojiva a pár žetonů...  :cry::tongue:
    Takto se vydělává..., moje blbost. :wink:

1) dostal jsem 200 zlatých, 2) -//- 400 zlatých, 3) -//- 600 zlatých..., to mě tak namlsalo, že jsem to zkusil ještě dvakrát a ty mě definitivně odrovnali, za tisíce zlatých jsem dostal pár kusů hnojiva a pár žetonů...  :cry::tongue:

no to je škoda měl si zůstat jen u toho trojtého tak bys na tom vydělal, jdu zkusit teda za těch 300 zlatek jestli dostanu 600, doufám že nedostanu infarkt :D:D:D
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) Komentářů: 546CZ1
    bedru (CZ1) napsal(a):

no to je škoda měl si zůstat jen u toho trojtého tak bys na tom vydělal, jdu zkusit teda za těch 300 zlatek jestli dostanu 600, doufám že nedostanu infarkt :D:D:D
    100 zlatejch a nějaký oranžové krmivo pro slépky. Stačilo, děkuji, tady se žádný zlatý prádýlko prát nebude.

• malá Mičurinka (CZ1)malá Mičurinka (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Tak já dostala za 100 / 200 a pak to chtělo 300 a dostala  jsem oranžový pytel na pole. Takže jsem prodělala hned na začátku :)) Děkuji, stačilo 
Sign In to comment.