MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuse k události: Vyzkoušej si novou záchranu zlatých rybek

pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,169CZ1
Ahoj
Zde můžete diskutovat k nové záchraně zlatých rybek.

tady je text oznámení:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4198240/#Comment_4198240
pexi @ cs 1

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,169CZ1
    Ahoj
    Podívali jste se do obchodního centra? Co se dá koupit za rybí mince?
    pexi @ cs 1
  • Feten (CZ1)Feten (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    :-D .. a podívali jste se kolik má nahráno v rybkách první v řebříčku? :-) .. že by opět: "chybička se vloudíííí" :-D 
    Feten (CZ1) napsal(a):
    :-D .. a podívali jste se kolik má nahráno v rybkách první v řebříčku? :-) .. že by opět: "chybička se vloudíííí" :-D 
    Ahoj
    Je to nahlášené.
    pexi @ cs 1
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) Komentářů: 545CZ1
    Tuto událost neděláme, další pitomina a měna pro obchodní centrum, nákup je bezpředmětný, v jezírku máme tolik piraní, které uživíme a tím pádem nějaké soutěžení jdem mimo nás.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) Komentářů: 412CZ1
    já jsem si to šla vyzkoušet ty zl.ryby a hrůza strašně se to seká když lovím růčo takže se na to můžu vys.... a nebudu zl.  ryby furt kupovat,akce o ničem.
  • a.marena (CZ1)a.marena (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    Vyrobila jsem 1140 granulek pro rybky, ale nemám ani jednu !!!  Kam se poděly ? Stalo se to už někomu ? Je za to nějaká kompenzace ?
    a.marena (CZ1) napsal(a):
    Vyrobila jsem 1140 granulek pro rybky, ale nemám ani jednu !!!  Kam se poděly ? Stalo se to už někomu ? Je za to nějaká kompenzace ?
    Ahoj
    Pokud jsi vyráběla granulované krmivo ( pro ryby v rybníku) je ve stodole, pokud jsi vyráběla vločkové krmivo (pro zlaté ryby v akváriu v události) tak to se neukládá do stodoly ale je v události a udržíš tím svoje nalovené ryby naživu.
    Vločkové krmivo je teď na první stránce ve druhé záložce mlýna, nespletla sis krmiva?
    pexi @ cs 1
  • saltry (CZ1)saltry (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Nevím , proč každé vylepšení je spíše k horšímu . Tyto zlaté rybky jsou hrozné .....
  • láska je láska (CZ1)láska je láska (CZ1) Komentářů: 15CZ1
    saltry (CZ1) napsal(a):
    Nevím , proč každé vylepšení je spíše k horšímu . Tyto zlaté rybky jsou hrozné .....
    tak se na to vys... a nemušíš to  psát 
  • prcek575 (CZ1)prcek575 (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    zlaté ryby nedělám, je to o ničem
Sign In to comment.