MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuse k aktualizaci: Přepracovaná farma polární záře

pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,192CZ1
Ahoj
Tady můžete diskutovat o přepracované farmě polární záře

tady si můžete přečíst text oznámení
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4195093/#Comment_4195093
Post edited by pexi (CZ1) on
pexi @ cs 1

Komentáře

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) Komentářů: 348CZ1
    Ahoj Pexi, můžeš vložit link na popsané téma? JPF

Nicméně je evidentní, že vikingská a polární záře jedno jsou, nebo ne?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,192CZ1
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Pexi, můžeš vložit link na popsané téma? JPF

Nicméně je evidentní, že vikingská a polární záře jedno jsou, nebo ne?
    Ahoj
    Ano jsou.
    pexi @ cs 1
    Super, vytočím na kole štěstí 2 dekorace a co? Prd. Nic se nepřipsalo. Tedy již 3 dekorka je řiti. ( první byl kámen)
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) Komentářů: 143CZ1
    přesně to samé u mne.dekorace z kola vytočené prostě ukradli
  • mandlicka69 (CZ1)mandlicka69 (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    mám to stejné,dvě dekorky vytočené a inventář prázdný
    mandlicka69 @ cs 1
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) Komentářů: 57CZ1
    taky tak, 3x pracovní stůl, 1x vyhlídka a v inventáři 0
    magica13 @ cs 1
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) Komentářů: 413CZ1
    taky tak pacovní stůl 3x vytočený  a nic kolo nefunguje
  • marty.77 (CZ1)marty.77 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    bude závada odstraněna v dohledném čase ? protočil jsem cca 300 žetonů a dekorace které potřebuji se také nepřičetli
    marty.77 @ cs 1
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) Komentářů: 57CZ1
    Bailey Příspěvky: 9,733 Moderátor>
    Howdy Farmer,

jsme si vědomi problému s kolomi Fortune Northern Lights Farm Wheel of Fortune, které neplatí za dekorace Jackpot Round Reward. Dnes problém vyřešíme opravou hotfix. Po provedení opravy hotfix bude za jackpotové kolo vyplacena správná dekorace.

Pro ty, kteří neobdrželi výplatu odměn od začátku současného kola Světla nočních světel, nyní plánujeme kompenzační platbu. Další podrobnosti o kompenzaci budou zveřejněny v pozdějším oznámení.

Vezměte prosím na vědomí, že nebudete muset  kontaktovat naši podporu ohledně tohoto problému  a budeme komunikovat prostřednictvím našich komunitních fór.

Děkujeme za vaši podporu a omlouváme se za nepříjemnosti.

Váš velký farmářský tým
    magica13 @ cs 1
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) Komentářů: 14CZ1
    omluva bez kompenzace je nám platná jako deštník na poušti
    Kompenzace dorazila - kupodivu v rozsahu, který jsem vytočil. Nevím čím to je, ale druhé poděkování za férový přístup během 24 hodin - to nepamatuji. Blýská se na lepší časy? Uvidíme. 
  • StylishKlimo (CZ1)StylishKlimo (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Nepripisuje odmeny po vytočení kolesa.Točila som 4/krát,mala som 3*krát pracovný stôl a raz vyhliadkovú vežu,v inventári sa nenachádzajú a mám dojem že nepripísalo ani peniaze a ostatné odmeny.
    klimo @ sk 1
  • Janca a Gino (CZ1)Janca a Gino (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    Nepripisuje odmeny po vytočení kolesa.Točila som 4/krát,mala som 3*krát pracovný stôl a raz vyhliadkovú vežu,v inventári sa nenachádzajú a mám dojem že nepripísalo ani peniaze a ostatné odmeny.
    Totéž, točila jsem včera a pořád čekám, zda to opraví
  • StylishKlimo (CZ1)StylishKlimo (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Dodatočne opravené.Ďakujem

klimo @ sk 1
    "Další dočasná farma začne s 24 hodinovou přestávkou po skončení stávající farmy. Bude to dočasná zimní farma (polární světla). Problém s runovými kameny nebyl odstraněn a pro hráče by bylo dobré se přihlásit před začátkem nové farmy. Diana"

to je asi vtip??? - když se přihlásím před začátkem, tak těch 5 mega růnů nedostanu a když ne, tak je dostanu, bo problém nebyl odstraněn,? Tak proč nedají na počátku všem  nových 5 mega.
    japefi (CZ1) napsal(a):
    "Další dočasná farma začne s 24 hodinovou přestávkou po skončení stávající farmy. Bude to dočasná zimní farma (polární světla). Problém s runovými kameny nebyl odstraněn a pro hráče by bylo dobré se přihlásit před začátkem nové farmy. Diana"

to je asi vtip??? - když se přihlásím před začátkem, tak těch 5 mega růnů nedostanu a když ne, tak je dostanu, bo problém nebyl odstraněn,? Tak proč nedají na počátku všem  nových 5 mega.
    Ne, to není vtip. Doporučení přihlásit se. Neni to vtip
    pexi @ cs 1
    A je tam záruka, že to nedopadne jako minule? ten kdo nebyl přihlášen, tak dostal odměnu z min. farmy do začátku na herní účet.

BTW - kde je obchodník s runovými kameny?? Jaké plodiny bude odvážet loď? Pokud stejné, tak je jasné, že se budou ostružiny a moruše muset nakupovat a to jsem aktuálně kde? V řiti! Bo obchodník je tam taky.

Už to vypadalo, že se blýská na lepší časy, pochvalu jsem napsal, ale toto?!!!!
    japefi (CZ1) napsal(a):
    A je tam záruka, že to nedopadne jako minule? ten kdo nebyl přihlášen, tak dostal odměnu z min. farmy do začátku na herní účet.

BTW - kde je obchodník s runovými kameny?? Jaké plodiny bude odvážet loď? Pokud stejné, tak je jasné, že se budou ostružiny a moruše muset nakupovat a to jsem aktuálně kde? V řiti! Bo obchodník je tam taky.

Už to vypadalo, že se blýská na lepší časy, pochvalu jsem napsal, ale toto?!!!!
    To netuším, jak to dopadne. Myslím, že záruka žádná není.
    Farma bude opět vikingská (sváteční) takže ovoce bude stejné. Obchodník odjel současně s farmou ale nepochybuji, že se vrátí. Určitě tady bude, možná se o den opozdí možná ne. Nevím
    pexi @ cs 1
    no, předpověď se vyplnila - nejsem naštvaný na Pexi, ale legrace na vánoce už bylo ze strany GGS dost.
    Ten samý problém, možná ne v tom samém rozsahu, ale je tady

Sign In to comment.