Domů Podněty, pochvala a kritika

soutěž pro spolky farmářu

Dobrý večer, již delší dobu mně neustále výtáčí tato soutěž jelikož bojujete proti daleko vyšším levelum například 200+ 300+ 400+ 500+ 600+ atd  nízké levely nemají skoro vůbec žádnou šanci trošku nedomyšlené, nechápu proč to neuděláte třeba jako ze silem že max levelu 99, jsem level 78 jako vážně mně tohle dokáže dost naštvat pak jak má člověk nasbírat co nejvíc bodu když nemá vůbec žádnou šanci 

děkuji za odpověď 
Mazlik666 @ cs 1

Komentáře

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 447
    nemusíš se čílit, ani zakládat vlákno - hráči jsou do soutěže vybíráni podle počtu nahraných reputů za poslední týden (tuším) ne podle levelu - přečti si něco o spolkové soutěži  a diskusi k tomu - mnohokráte se to propralo, ze všech stran
  • olahola (CZ1)olahola (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    jenže ani podle počtu bodů reputace to moc nevychází ...
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Proč jsou už dlouhou dobu v odměnách ve spolkovce 2 jablečné sady? První je úroveň 4 a druhý úroveň 1.
    Vůbec jsem to nepochopila.Když bude chtít někdo sad,tak si snad vybere rovnou úroveň 4 nebo ne?

• bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 450
    dneska nepřišla tabulka kolik jsme dostali diamantů, poctivě jsem šla v ikoně pohárů odměnu po odměně a nebylo tam nic ,takže nevím počet kolik jsem dostala
Sign In to comment.