MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

prodej na trhu

Proč není možné prodávat na trhu ryby a nadbytečné suroviny :-((.  Doufám že to není napořád to by byla pak hra nanic.

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,201CZ1
    kubicek1 (CZ1) napsal(a):
    Proč není možné prodávat na trhu ryby a nadbytečné suroviny :-((.  Doufám že to není napořád to by byla pak hra nanic.
    Ahoj
    Ryby jdou prodávat na trhu, na tom se nic nezměnilo. Pořád máme organický a rybí trh. 
    Jak to myslíš s nadbytečnýma surovinama?
    pexi @ cs 1
  • kubicek1 (CZ1)kubicek1 (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    V současné době  ryby prodávat nelze a ani nci víc myslím tím výrobky a nadbytek ostatních surovin to tím myslím.

V současné době  ryby prodávat nelze a ani nci víc myslím tím výrobky a nadbytek ostatních surovin to tím myslím.

lze je prodávat na rybím trhu i výrobky ze zátoky sirén (rybí restaurace)
    na organickém prodáváš suroviny z farem, výrobky z pekárny a z obchodu na květinové farmě
    prodáváš do kontraktů, sám si zvolit co prodáš nemůžeš
    přebytky můžeš prodat přímo
    na tom se vůbec nic nezměnilo
    pexi @ cs 1
    A zkoušel nebo zkoušela jste to dneska a včera? Doteď to šlo normálně po změně už to nejde jde pouze dodávat na kontrakt jinak nic.
    A zkoušel nebo zkoušela jste to dneska a včera? Doteď to šlo normálně po změně už to nejde jde pouze dodávat na kontrakt jinak nic.
    No však přes kontrakty se na trhu prodává a dnes jsem jeden dokončila a zboží prodala, trh funguje normálně u mě
    Pokud něco nefunguje nejlíp tady dej obrazek aby to bylo vidět o co jde.
    pexi @ cs 1
    Aha super tek ted jsem to konečně pochopila děkuji nevěděla jsem to.
    Aha super tek ted jsem to konečně pochopila děkuji nevěděla jsem to.
    Není zač  :)
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.