Domů Czech Otázky ke hře

prodej na trhu

Proč není možné prodávat na trhu ryby a nadbytečné suroviny :-((.  Doufám že to není napořád to by byla pak hra nanic.

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    kubicek1 (CZ1) napsal(a):
    Proč není možné prodávat na trhu ryby a nadbytečné suroviny :-((.  Doufám že to není napořád to by byla pak hra nanic.
    Ahoj
    Ryby jdou prodávat na trhu, na tom se nic nezměnilo. Pořád máme organický a rybí trh. 
    Jak to myslíš s nadbytečnýma surovinama?
  • kubicek1 (CZ1)kubicek1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    V současné době  ryby prodávat nelze a ani nci víc myslím tím výrobky a nadbytek ostatních surovin to tím myslím.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    kubicek1 (CZ1) napsal(a):
    V současné době  ryby prodávat nelze a ani nci víc myslím tím výrobky a nadbytek ostatních surovin to tím myslím.

    lze je prodávat na rybím trhu i výrobky ze zátoky sirén (rybí restaurace)
    na organickém prodáváš suroviny z farem, výrobky z pekárny a z obchodu na květinové farmě
    prodáváš do kontraktů, sám si zvolit co prodáš nemůžeš
    přebytky můžeš prodat přímo
    na tom se vůbec nic nezměnilo
  • kubicek1 (CZ1)kubicek1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    A zkoušel nebo zkoušela jste to dneska a včera? Doteď to šlo normálně po změně už to nejde jde pouze dodávat na kontrakt jinak nic.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    kubicek1 (CZ1) napsal(a):
    A zkoušel nebo zkoušela jste to dneska a včera? Doteď to šlo normálně po změně už to nejde jde pouze dodávat na kontrakt jinak nic.
    No však přes kontrakty se na trhu prodává a dnes jsem jeden dokončila a zboží prodala, trh funguje normálně u mě
    Pokud něco nefunguje nejlíp tady dej obrazek aby to bylo vidět o co jde.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Přijatá odpověď ✓
    Jestli myslíš to, že oddělili trhy od správy farmy tak to ano. Teď mají samostatnou záložku.
  • kubicek1 (CZ1)kubicek1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Aha super tek ted jsem to konečně pochopila děkuji nevěděla jsem to.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    kubicek1 (CZ1) napsal(a):
    Aha super tek ted jsem to konečně pochopila děkuji nevěděla jsem to.
    Není zač  :)
Sign In to comment.