Domů Czech Technické problémy & bugy

odměny z vesnické ligy

nedostal jsem odměny z vesnické ligy ani jednu a louku přátelství kterou jsem si vybral taky ne děkuji za vyřešení

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    nedostal jsem odměny z vesnické ligy ani jednu a louku přátelství kterou jsem si vybral taky ne děkuji za vyřešení
    Ahoj
    Tady na foru to nikdo nevyřeší. Piš na podporu
    Ohledně Oktoberfestu (louka přátelství) k tomu dali i oficiální oznámení, odkaz je na to ve vlákně Co je nového ve hře
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    nedostali jsme Louku přátelství z octoberfestu  kterou jsme si vybrali prosím o vyřešení ...na podporu psát nemůžu neumím ani anglicky ani německy a česky by to asi neakceptovali díky za kladné vyřízení
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    evahocky (CZ1) napsal(a):
    nedostali jsme Louku přátelství z octoberfestu  kterou jsme si vybrali prosím o vyřešení ...na podporu psát nemůžu neumím ani anglicky ani německy a česky by to asi neakceptovali díky za kladné vyřízení
    Ahoj
    Tady ti s tím nikdo nepomůže, piš na podporu, je tady návod a použij překladač. Jde to, jen se neboj. Jednoduché věty a jde to
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Náhrady - kompenzace za Vesnickou slavnost s koncem 13.11.2019 - dnes dorazil balíček náhrad a tentokráte je nutno GGS pochválit - kompenzace se zdá býti adekvátní, snad až na stavební klobouky. Shodli se spoluhráči , takže děkujeme GGS. 


  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Pro zájemce o tuto soutěž jen přikládám odkaz na rozbor - návod z pera Minease

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/184079/vesnicka-slavnost-zari-2018
Sign In to comment.