MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

rybaření

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné snadnější vysílání lodí v oblasti rybaření. Přetahování návnad, námořníků, vybavení lodí je celkem zdlouhavé. Kdysi to šlo chvilku jen kliknutím a bylo to tam.

Díky za odpověď
Rena4

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,192CZ1
    Rena4 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné snadnější vysílání lodí v oblasti rybaření. Přetahování návnad, námořníků, vybavení lodí je celkem zdlouhavé. Kdysi to šlo chvilku jen kliknutím a bylo to tam.

Díky za odpověď
    Rena4
    Ahoj
    Vybavení, nemusíš přetahovat. Stačí podržet shift a klikat.
    pexi @ cs 1
  • evaogy (CZ1)evaogy (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Ahoj mam již na 50 lodí a nelze je postavit .Bude se rozšiřovat přístav ? Eva
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) Komentářů: 1,022CZ1
    Otázka na tělo, ale tady Ti to nikdo nezodpoví. To ví pouze GGS. (možná)
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • DJSestaLoL (CZ1)DJSestaLoL (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Ahoj,chci se zeptat jak se vůbec mám do doků dostat. Pokud kliknu na budovu doky mám tam pouze ikonku s informacema,ale nemůžu nic dělat
    děkuji za odpověď
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,192CZ1
    DJSestaLoL (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,chci se zeptat jak se vůbec mám do doků dostat. Pokud kliknu na budovu doky mám tam pouze ikonku s informacema,ale nemůžu nic dělat
    děkuji za odpověď
    Ahoj
    Nejdřív musíš splnit všechny úkoly od rybáře Olega. Tady je najdeš.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu
    Potom se ti doky otevřou a budeš tam mít první úkol.
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.