Domů Czech Technické problémy & bugy

dotaz

Ahojky,po dnešních obtížích,se nám nenačetly mušle,akce těžce pracujících najela odpoledne a přesto někteří hráči už měli nahráno přes 500 000,nějak to nechápu.???? S pozdravem 

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dadau (CZ1) napsal(a):
    Ahojky,po dnešních obtížích,se nám nenačetly mušle,akce těžce pracujících najela odpoledne a přesto někteří hráči už měli nahráno přes 500 000,nějak to nechápu.???? S pozdravem 

    Ve farmářské lize a baličce je fůra chyb. O chybě týdenní události už se asi taky ví, psali to i Poláci
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ahojte, kde môžem minút mince z Októberfestu?
  • Nahoře je košík oblíbené nabídky a tam si můžeš koupit za mince dekorky,zrovna tu jsou, přeji hezký den.
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ďakujem...už som to nestihla...

  • Nevadí chodí s dekorkama nepravidelně musíš to zkoušet až se trefíš
  • benatky (SK1)benatky (SK1) SK1 Komentářů: 7
    ako spolok sme skoncili na 5.mieste a mali sme moznost vybrat si bud kacin, alebo luku, zial, nedalo nam nic 
  • BeruskaVerka (CZ1)BeruskaVerka (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Dobrý den, mám velkou prosbu. Mince mistrovství, jsem chtěla použít na Gurmánské farmě Hromada kompostu, za vylepšení Venkovské hromady kompostu cena 1.599,- mincí zakoupila nelze provést jen na hlavní farmě   Další moje hloupost, Hlavní farma chtěla jsem pořídit Podzimní jablečný sad na Sad spolku farmářů, také to nejde.  cena 1.999,- mincí opět to nelze. Obojí jsem již zakoupila a proto se chci zeptat, je možné tyto vydělané mince nějak dostat zpět? Celkem to dělá 3.598,- mincí což je dost. Ráda bych si farmu opět vylepšila. Byla bych moc ráda, pokud by se mince dali vrátit. Děkuji předem za kladné vyřízení.  BeruskaVerka 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Tím vylepšením myslíš změnu vzhledu ? Co ti to píše, když jej chceš změnit?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dobrý den, mám velkou prosbu. Mince mistrovství, jsem chtěla použít na Gurmánské farmě Hromada kompostu, za vylepšení Venkovské hromady kompostu cena 1.599,- mincí zakoupila nelze provést jen na hlavní farmě   Další moje hloupost, Hlavní farma chtěla jsem pořídit Podzimní jablečný sad na Sad spolku farmářů, také to nejde.  cena 1.999,- mincí opět to nelze. Obojí jsem již zakoupila a proto se chci zeptat, je možné tyto vydělané mince nějak dostat zpět? Celkem to dělá 3.598,- mincí což je dost. Ráda bych si farmu opět vylepšila. Byla bych moc ráda, pokud by se mince dali vrátit. Děkuji předem za kladné vyřízení.  BeruskaVerka 
    A jako v ostatních vláknech - tady Ti mince nikdo nevrátí. Zkus podporu, ale pochybuji. Tentokrát je chyba na Tvé straně.
  • Radegarda (CZ1)Radegarda (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    ahojky-tak nevim kam to napsat,ale ted jsem se prihlasila a na vsech farmach mi vse chybi-krmivo,nastradane humusy,rostliny no proste vsechno - pekarstvi prazdne - ma to taky nekdo ???prosim o pomoc dik
Sign In to comment.