Domů Czech Technické problémy & bugy

Akce těžce pracujících

Potřebuji vysvětlit jak je možné, že začala cca před hodinkou běžet soutěž (Akce těžce pracujících) a že by někdo dosáhl přes milion bodů?!?! To není přece možné...  A to nepočítám, že byly vyplé  servery Big Farmy - to by mělo být pro všechny snad stejné... zdá se mi to dost nefér! Děkuji za vysvětlení
«13

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Michaela29 (CZ1) napsal(a):
    Potřebuji vysvětlit jak je možné, že začala cca před hodinkou běžet soutěž (Akce těžce pracujících) a že by někdo dosáhl přes milion bodů?!?! To není přece možné...  A to nepočítám, že byly vyplé  servery Big Farmy - to by mělo být pro všechny snad stejné... zdá se mi to dost nefér! Děkuji za vysvětlení
    Není to možné. Ve Farmářské lize jsou smíchané 2 události i s medailema. Skončená spolkovka a balička. Je to chaba na chabě. Nedělejte tu událost dokud to neopraví. Ztráta zdrojů a nervů
  • Delvert (CZ1)Delvert (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    To samé se děje i u jiných hráčů - minimálně u mě a těch na anglickém fóru: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/43255/hard-worker-event-no-pain-no-gain-regular-version/p23.
    Myslím, že je to chyba a doufám, že to GGS spraví.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Delvert (CZ1) napsal(a):
    To samé se děje i u jiných hráčů - minimálně u mě a těch na anglickém fóru: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/43255/hard-worker-event-no-pain-no-gain-regular-version/p23.
    Myslím, že je to chyba a doufám, že to GGS spraví.
    jasně že je tochyba
  • Terezka2009 (CZ1)Terezka2009 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj. nevím kdy soutěž přesně začala, pořád mě to hlásilo údržbu a když se to načetlo, běží akce těžce pracující a někteří už mají přes 1 000 000 bb 4 medaile každý na 1 a 2 místě já jsem poslední s pár tisícema a mám 2 bronzové medaile, JE TADY NĚJAKÝ ZMATEK.
    Mne se to načetlo - soutěž někdy okolo 18:00 hod.
    Můžete mi to někdo zkusit vysvětlit???
  • Michaela29 (CZ1)Michaela29 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Snad to brzy opraví, tak to zatím nechám být... a děkuji všem :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jde to čím dál do prdelky. Chtějí toho moc a mají tam amatéry, kteří rozumí akorát zlatkám - to jim jde bezchybně.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Většinou se to řeší tím, že zastaví a obnoví soutěž, tak jsem zvědav, kdy to nastane. Je to úsměvné - první má v baličce 60000 b. a v lize má první z divize přes 500000 b.
  • groomsh (SK1)groomsh (SK1) SK1 Komentářů: 3
    Podla toho co vidim v mojej lige, to vyzera ze skore sa resetne po prvom prihlaseni.
    U mna mali asi traja ludia cez 800k, no teraz uz maju pod 1k ... takze asi im to resetne ked zacnu robit balicku.
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 05.10.2019
    ano, lenže ak ju nezačnú robit, tak im tie milióny zostanú a tým pádom aj medaile  a ostatní nemajú šancu
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Z polského fora:

    Žebříček farmářské ligy zobrazuje body z konce předchozí události (soutěže pro spolky farmářů).
    Při spuštění nové události (Akce těžce pracujících) se hráči výsledky vynulují.
    Tým to nemůže napravit, událost nebude přerušena a zůstane v této verzi.

    Nemáme informace o tom, jak bude vypadat záležitost s medailemi, dnes nedostaneme žádné nové informace.

  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Z polského fora:

    Žebříček farmářské ligy zobrazuje body z konce předchozí události (soutěže pro spolky farmářů).
    Při spuštění nové události (Akce těžce pracujících) se hráči výsledky vynulují.
    Tým to nemůže napravit, událost nebude přerušena a zůstane v této verzi.

    Nemáme informace o tom, jak bude vypadat záležitost s medailemi, dnes nedostaneme žádné nové informace.

    Ty body nejsou z předešlé události ze spolkovky,ale ze sila.Z první akce této farmářské ligy.Oni ani neví,odkud ty body jsou.....
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Z polského fora:

    Žebříček farmářské ligy zobrazuje body z konce předchozí události (soutěže pro spolky farmářů).
    Při spuštění nové události (Akce těžce pracujících) se hráči výsledky vynulují.
    Tým to nemůže napravit, událost nebude přerušena a zůstane v této verzi.

    Nemáme informace o tom, jak bude vypadat záležitost s medailemi, dnes nedostaneme žádné nové informace.

    Ty body nejsou z předešlé události ze spolkovky,ale ze sila.Z první akce této farmářské ligy.Oni ani neví,odkud ty body jsou.....
    Ano, je to ze spolkového sila. I hráči jsou ti samí.
  • Terezka2009 (CZ1)Terezka2009 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj. nevím kdy soutěž přesně začala, pořád mě to hlásilo údržbu a když se to načetlo, běží akce těžce pracující a někteří už mají přes 1 000 000 bb 4 medaile každý na 1 a 2 místě já jsem poslední s pár tisícema a mám 2 bronzové medaile, JE TADY NĚJAKÝ ZMATEK.
    Mne se to načetlo - soutěž někdy okolo 18:00 hod.
    Můžete mi to někdo zkusit vysvětlit???

     No nevím, podle mého to ještě není zpravený a není to aktuální, takže celá tato akce přichází v niveč. Má cenu vůbec soutěžit, když mají takový náskok????
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 06.10.2019
    Tak to maj pěkně pojebaný. Prvnímu hráči, kterému nenaskočil ani bod, ale měl od začátku 1,6 mil, tak tomu naskočila zlatá medaile. To nemá smysl hrát To je jak z Buriana - daj-li medaili či nedaj-li medaili.
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    Hmm, také mám stříbro. Zlato má hráč s 9 mega, který se dnes ani nepřihlásil,. To otráví:-(
  • Summer (CZ1)Summer (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    U mě totéž, místo abych dostala zlatou, mám bronz, jelikož dva se vůbec nepřihlásili, tohle vážně hodně naštve :((((
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Z polského fora:

    Žebříček farmářské ligy zobrazuje body z konce předchozí události (soutěže pro spolky farmářů).
    Při spuštění nové události (Akce těžce pracujících) se hráči výsledky vynulují.
    Tým to nemůže napravit, událost nebude přerušena a zůstane v této verzi.

    Nemáme informace o tom, jak bude vypadat záležitost s medailemi, dnes nedostaneme žádné nové informace.

    Ty body nejsou z předešlé události ze spolkovky,ale ze sila.Z první akce této farmářské ligy.Oni ani neví,odkud ty body jsou.....
    No ano, omlouvám se, teď jsem se na to znovu dívala. Jasně. Body jsou z předešlého zakončení události (sila). Moje chyba.
    No ale každopádně je to binec ať už jsou odkudkoli a pustit něco takového......no comment
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Z polského fora:

    Žebříček farmářské ligy zobrazuje body z konce předchozí události (soutěže pro spolky farmářů).
    Při spuštění nové události (Akce těžce pracujících) se hráči výsledky vynulují.
    Tým to nemůže napravit, událost nebude přerušena a zůstane v této verzi.

    Nemáme informace o tom, jak bude vypadat záležitost s medailemi, dnes nedostaneme žádné nové informace.

    Ty body nejsou z předešlé události ze spolkovky,ale ze sila.Z první akce této farmářské ligy.Oni ani neví,odkud ty body jsou.....
    No ano, omlouvám se, teď jsem se na to znovu dívala. Jasně. Body jsou z předešlého zakončení události (sila). Moje chyba.
    No ale každopádně je to binec ať už jsou odkudkoli a pustit něco takového......no comment
    No,mám toho už fakt dost a asi spousta hráčů.To je furt něco.A na německém fóru jsem myslím četla,že dneska se taky nic dít nebude,že nějaké informace dostanou nejdříve zítra.Takže dneska se to bude znovu opakovat a zase dostanu jinou medaili než mám,protože někteří hráči pořád silo nepustili.Ovlivní to celou farmářskou ligu a celkový žebříček.Pochybuju,že budou schopni to nějak opravit a dát každému správné medaile zpětně...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Z polského fora:

    Žebříček farmářské ligy zobrazuje body z konce předchozí události (soutěže pro spolky farmářů).
    Při spuštění nové události (Akce těžce pracujících) se hráči výsledky vynulují.
    Tým to nemůže napravit, událost nebude přerušena a zůstane v této verzi.

    Nemáme informace o tom, jak bude vypadat záležitost s medailemi, dnes nedostaneme žádné nové informace.

    Ty body nejsou z předešlé události ze spolkovky,ale ze sila.Z první akce této farmářské ligy.Oni ani neví,odkud ty body jsou.....
    No ano, omlouvám se, teď jsem se na to znovu dívala. Jasně. Body jsou z předešlého zakončení události (sila). Moje chyba.
    No ale každopádně je to binec ať už jsou odkudkoli a pustit něco takového......no comment
    No,mám toho už fakt dost a asi spousta hráčů.To je furt něco.A na německém fóru jsem myslím četla,že dneska se taky nic dít nebude,že nějaké informace dostanou nejdříve zítra.Takže dneska se to bude znovu opakovat a zase dostanu jinou medaili než mám,protože někteří hráči pořád silo nepustili.Ovlivní to celou farmářskou ligu a celkový žebříček.Pochybuju,že budou schopni to nějak opravit a dát každému správné medaile zpětně...
    No to určitě neopraví. Nechápu proč to vůbec potom pouštěli. Pokud to nejde opravit tak to měli nechat být než to opraví. Přece Farmářská liga trvá dost dlouho. Ale pustliti to s chybama a teď je to k ničemu úplně celé.
  • groomsh (SK1)groomsh (SK1) SK1 Komentářů: 3
    Podla oficialneho tweetu to asi resetnu:

    Goodgame Big Farm‏Verified account @GoodgameBigFarm 21h21 hours ago

    Hello Farmers,

    As you may have already seen, we've been having some issue with the Cooperative Hard Worker Event. Unfortunately, we have to replace with another event. We are very sorry for the inconvenience.

    Your Big Farm Team


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 06.10.2019
    groomsh (SK1) napsal(a):
    Podla oficialneho tweetu to asi resetnu:

    Goodgame Big Farm‏Verified account @GoodgameBigFarm 21h21 hours ago

    Hello Farmers,

    As you may have already seen, we've been having some issue with the Cooperative Hard Worker Event. Unfortunately, we have to replace with another event. We are very sorry for the inconvenience.

    Your Big Farm Team


    Nebudou nic resetovat. Minimálně nebudou nic dělat do pondělí. A pak se uvidí.


    P.S.
    Je to nahlášené, celá ta věc s Akcí těžce pracujících a Farmářskou ligou.  Nezbývá než čekat co se během zítřka stane. 
  • groomsh (SK1)groomsh (SK1) SK1 Komentářů: 3
    pexi (CZ1) napsal(a):
    P.S.
    Je to nahlášené, celá ta věc s Akcí těžce pracujících a Farmářskou ligou.  Nezbývá než čekat co se během zítřka stane. 
    Jasne, nic ine ani necakam cez vikend.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    groomsh (SK1) napsal(a):
    Podla oficialneho tweetu to asi resetnu:

    Goodgame Big Farm‏Verified account @GoodgameBigFarm 21h21 hours ago

    Hello Farmers,

    As you may have already seen, we've been having some issue with the Cooperative Hard Worker Event. Unfortunately, we have to replace with another event. We are very sorry for the inconvenience.

    Your Big Farm Team


    To je jen info,že nahradili kvůli problémům spolkové silo obyčejným.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Je to jako s domečkem z karet, jedna akce na druhu, Oktoberfestr, stánky dekorací, liga a snovej svět, koňská sezona + další akce, já bejt tím serverem, tak to taky budu už počítat od oka nebo tam hodím co si pamatuji z minula. A to mluvíme jen o chybách výpočtových, kde se používá jedna lajna a dochází tak nejen ke zdvojení ale 4násobným(podle počtu běžících akcí) výpočtům AKTUÁLNÍHO stavu bodů od KAŽDÉHO hráče pro každou chvíli(navíc celosvětově). Je otázka času, kdy se to celé zhroutí. Jo možná kvantovej počítač by to chtělo :-D
    PS: řečeno jasněji, kdyby nekumulovali akce na sebe a nebo hned za sebou, tak se to dít nebude, ale nenažranost je nenažranost...tak se ještě dorazíme další externí farmou....uffff, ještě jsme zapoměli něco pustit?
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Co to zase je? Today to asi nezačne :smile:

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    asi zítra, zřejmě se už nemůžou dočkat až nám ji tady vrazí
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    No minule tam před spolkovkou hodili upoutávku na silo a začla spolkovka,tak to smazali,jak začla a dali tam upoutávku na spolkovku :smile:  Mají v tom nějakej chaos furt..
  • Ve farmářské nenaskakují body ze sila nějak se jim to zaseklo.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Ve farmářské nenaskakují body ze sila nějak se jim to zaseklo.
    Taky to tak mám. Sledoval jsem to ráno a nyní už mám na silu o 500 tis bodů víc, jak v lize.

Sign In to comment.