Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci: Svět snů Vás očekává

13

Komentáře

  • Kulak Vojta (CZ1)Kulak Vojta (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    po aktualizaci nemůžu doplnovat na snové farmě kontrakty
  • Kulak Vojta (CZ1)Kulak Vojta (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    tak  po té aktualizaci nějakým nedopatřením jsem měla vypnuté tlačítko, už jsem na to přišla ,takže ok
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 09.10.2019
    Tak aby to bylo k naštvání, po PO se tam dostanu. Dnes puštěna slavnost, zahájil jsem výzvu, nacpal tam co jsem mohl, skočil na snovej svět, vrátil z5 a hlásí mi to(ani ne za 5 min), že není žádná aktivní výzva, na baráku vypadá jako aktivní, ale nikde žádný odpočet času. Prostě další chaos. Ať se fakt bodnou, snovej svět mi může bejt ukradenej, navíc ji moc dobře pamatuji, když jsem začínal hrát, že jsem na rozvoj farmy, aby byla alespoň k nějaké solidnější produkci, narval dost zlatek za peníze. Jako přechodnou záležitost  tohle sponzorovat nebudu a taky není čas.
    PS.Zabralo až 2x obnovení hry. Čas doběhl, ale výzva se tváří jako stále aktuální.Následovalo další obnovená hry. Nejsem ani 15 min ve hře a jsem otávenej jak Sněhurčino jablíčko.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ano tohle mohu potvrdit po odejíti na snovou farmu a z5  to hlásí žádnou aktivní výzvu -asi nějaká chyba
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    To se mi ještě nestalo - vylepším si hnojník - kompost na 2 úroveň, zadám výrobu, odejdu, vrátím se a kompost fuč - nechápu, jak se mi podařilo zařízení, které vyrábí zrušit - to je "zajímavá" novinka - samozřejmě, že peníze, ani lidi se nevrátili
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Tak ne, beru zpět, hnojník byl schovaný za domy -  omluvu směřuji k GGS, tentokráte není chyba na vaší straně
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A zase můžeme snít. Ach jooo.
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    farma svet snov bude len 2 týždne?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No - je to tam napsané :-)))
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    kontrakt ve snové - 16 ibišků dodej ...... kde je asi vezmu co to zase je za p.....!!!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    kontrakt ve snové - 16 ibišků dodej ...... kde je asi vezmu co to zase je za p.....!!!
    Ahoj
    možná je vytočíš v kole štěstí nebo odmítneš kontrakt
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    a ještě jednu věc , nevím co tím teda ggs zamýšlí ale člověk udělá kontrakty konečně se dostane na č.kontr. 25 a najednou další kontrkat je na č. 0
    mohl by to někdo vysledovat proč to chodí nahorů dolů. Jako začínat pořád od nuly se mi nechce.
  • Anggee (CZ1)Anggee (CZ1) CZ1 Komentářů: 588
    Proč se zase nemůžu dostat na snovou farmu?

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Anggee (CZ1) napsal(a):
    Proč se zase nemůžu dostat na snovou farmu?

    Ahoj
    S přihlášením jsou potíže. Zatím nikde žádná odpověď
    U mě odpoledne fungovalo, když jsem tam zadala svoje jméno a heslo na trvalou farmu, i když jsem u nicku měla že hráč nenalezen
  • luteca (SK1)luteca (SK1) SK1 Komentářů: 37
    upraveno 05.11.2019
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Anggee (CZ1) napsal(a):
    Proč se zase nemůžu dostat na snovou farmu?

    Ahoj
    S přihlášením jsou potíže. Zatím nikde žádná odpověď
    U mě odpoledne fungovalo, když jsem tam zadala svoje jméno a heslo na trvalou farmu, i když jsem u nicku měla že hráč nenalezen
    ahojte, mne sa tiez neda prihlasit na snovu farmu. Vzdy, ked sa o to snazim , odhlasi ma, zadam meno, heslo, ale stale mi naskoci medzinarodny server :( a neda sa nastavit na slovensky 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 05.11.2019
    luteca (SK1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Anggee (CZ1) napsal(a):
    Proč se zase nemůžu dostat na snovou farmu?

    Ahoj
    S přihlášením jsou potíže. Zatím nikde žádná odpověď
    U mě odpoledne fungovalo, když jsem tam zadala svoje jméno a heslo na trvalou farmu, i když jsem u nicku měla že hráč nenalezen
    ahojte, mne sa tiez neda prihlasit na snovu farmu. Vzdy, ked sa o to snazim , odhlasi ma, zadam meno, heslo, ale stale mi naskoci medzinarodny server :( a neda sa nastavit na slovensky 
    ahoj
    pokud chceš na mezinárodním serveru nastavit jazyk musíš zvolit vlajku, pro zebe slovenskou.
    zatím nikdo neodpověděl co s problémem přihlášení bude.

    P.S.
    obvyklá rada vyčistit historii prohlížení a restart PC
    zkuste to ale vím, že to u někoho nezabírá
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    nevím proč rozjíždějí další farmu snů když máme dočasnou farmu a své stále farmy kde je dost co dělat i bez = snové farmy

    navíc jsem tu farmu rozjela a dnes se na ni nedostanu při kliknutí na přemístění na snovou farmu se mi ukáže přihlašovací okénko s mezinárodní přihlášením  - zadám tedy své přihlašovací údaje a ...hle ono to nefunguje ... jako vždy když něco není v téhle hře dodělané a připravené pořádně  - myslím , že získání diamantů mohli zařadit do  = například dočasných farem jako odměny a nemuseli zakládat nové ...snové farmy B)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Kdo máte problém s připojením na snovou farmu pište na podporu. To je odpověď polské moderátorky u nich na foru. Jinde jsem žádnou odpověď nenašla.
  • luteca (SK1)luteca (SK1) SK1 Komentářů: 37
    pexi (CZ1) napsal(a):
    luteca (SK1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Anggee (CZ1) napsal(a):
    Proč se zase nemůžu dostat na snovou farmu?

    Ahoj
    S přihlášením jsou potíže. Zatím nikde žádná odpověď
    U mě odpoledne fungovalo, když jsem tam zadala svoje jméno a heslo na trvalou farmu, i když jsem u nicku měla že hráč nenalezen
    ahojte, mne sa tiez neda prihlasit na snovu farmu. Vzdy, ked sa o to snazim , odhlasi ma, zadam meno, heslo, ale stale mi naskoci medzinarodny server :( a neda sa nastavit na slovensky 
    ahoj
    pokud chceš na mezinárodním serveru nastavit jazyk musíš zvolit vlajku, pro zebe slovenskou.
    zatím nikdo neodpověděl co s problémem přihlášení bude.

    P.S.
    obvyklá rada vyčistit historii prohlížení a restart PC
    zkuste to ale vím, že to u někoho nezabírá
    ahoj, ja nemam problem s jazykom (nepotrebujem prepnut na sk jazyk )ja ked sa chcem prihlasit do snovej rise, odhlasi ma, pyta si meno a heslo a server sa zmeni na medzinaodny (neda sa prekliknut na slovensky ). a vtedy sa nemozem prihlasit uz nikam, ani do hlavnej ani do snovej farmy :( este idem skusit vymazat histroriu, hoci pochybujem, ze to pomoze
  • luteca (SK1)luteca (SK1) SK1 Komentářů: 37
    tak a zahada vyriesena :). ak ma este niekto problem sa prihlasit do rise snov, tak netreba vyplnovat meno ani heslo, len kliknut na tlacitko prihlasit :)
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    upraveno 07.11.2019
    :D luteca díky za radu už to zase funguje jakmile jsi poradila
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Nevím jestli to někomu pomůže . Já když jdu na snovou naskočí mi přihlášení do hry. Ale musím vyplnit jen heslo. Kdybych dala i název profilu hodí mě to zpět na HF.  Zdraví Alča
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    se změnou ..jak teď skončilo silo, tak nejenže zmizelo vše co bylo na farmě za plotem, zmizela i snová farma, je ještě v téhle hře něco co normálně funguje....maximálně tahání z lidí peněz to jim funguje pořád!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    se změnou ..jak teď skončilo silo, tak nejenže zmizelo vše co bylo na farmě za plotem, zmizela i snová farma, je ještě v téhle hře něco co normálně funguje....maximálně tahání z lidí peněz to jim funguje pořád!
    Ahoj
    U mě nezmizelo nic. Zkus vyčistit historii prohlížení nebo jiný prohlížeč.
  • EmpirePlayer (CZ1)EmpirePlayer (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 11.11.2019
    LIGA: Proč z Ligy vyndali osobní odměnu 2x licence ?!!  Aktualizací osekali osobní odměny a udělali z toho spolkové slabé odměny. Nebude ještě jedna aktualizace?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Proboha - doufám, že nebude. Stačí mi ty zaktualizované chyby :-))
  • lidkavaci (CZ1)lidkavaci (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    proč mi zmizela farma snů?

Sign In to comment.