Domů Czech Otázky ke hře

vylepšování továren - hlasování

spolek Ladronka je mírně naštvaný ,máme hráče který v noci a bez upozornění pouští továrny ,to by snad nevadilo pokud by jsme se domluvili ,ale spíš vypadá jako škodná .myslím ,že v dalších spolcích to nebude jiné ...tímto bych chtěla hlasovat o předání problému GGS  , stačí upozornění ,že továrnu pustil hráč     ten a ten jako je to u všech soutěží

Komentáře

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    henriette (CZ1) napsal(a):
    spolek Ladronka je mírně naštvaný ,máme hráče který v noci a bez upozornění pouští továrny ,to by snad nevadilo pokud by jsme se domluvili ,ale spíš vypadá jako škodná .myslím ,že v dalších spolcích to nebude jiné ...tímto bych chtěla hlasovat o předání problému GGS  , stačí upozornění ,že továrnu pustil hráč     ten a ten jako je to u všech soutěží
    Tady nejde hlasovat, musíš si příspěvek upravit...
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Tady nejde hlasovat, musíš si příspěvek upravit...
    omlouvám se ,ale neumím zadat hlasování ,poprosím nějakého pomocníka ,snad se nám zadaří :
     ;) 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Tady nejde hlasovat, musíš si příspěvek upravit...
    omlouvám se ,ale neumím zadat hlasování ,poprosím nějakého pomocníka ,snad se nám zadaří : ;) 
    Dobře, dám to sem. Prostě uděláš další tři samostatné posty.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 30.08.2019
    Kdo je PRO, aby byla o spuštění vylepšení továrny zmínka na chatu spolku:

    akce: hráč xy spustil vylepšení továrny na dřevo a textil

    hlasujte kliknutím na to se mi líbí v tomto příspěvku.


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 30.08.2019
    Kdo je PROTI, aby byla o spuštění vylepšení továrny zmínka na chatu spolku:

    akce: hráč xy spustil vylepšení továrny na dřevo a textil

    hlasujte kliknutím na to se mi líbí v tomto příspěvku.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 30.08.2019
    KOMU JE JEDNO, jestli bude na chatu spolku zmínka o:

    akce: hráč xy spustil vylepšení továrny na dřevo a textil

    hlasujte kliknutím na to se mi líbí v tomto příspěvku.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Já v tom osobně nevidím problém. Máme ve spolku domluveno, že nikdo o továrnách nehlasuje a pouští je jen jeden.
    Pokud by se objevil někdo, kdo by chtěl škodit, tak tím má smůlu a pokud je zástupcem, tak jím děláte i neprověřené osoby a dobře vám pak za to.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Nevím jak prověřovat  farmáře  a nemíním to dělat i kdybych věděla ....u všech soutěží a zahájení čehokoli  se objeví informace a nick na chatu ,tak proč  by měl být problém s vesnicí .... tot vše o čem hlasujeme a díky za podporu 
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    děkuji všem za hlasování a doufám ,že budeme u GGS vyslyšeni....pomocníčci pomožte  a předejte naší žádost někam výš .....vřelé díky 
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    děkuji všem za hlas ....snad ještě přibudou .......nebo ?  nikoho to nezajímá jenom mě ?  
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    doufám ,že hlasování je platné ...nebo ?   někde jsem tu četla ,že stačí 15 hlasů a poté je  možno předat GGS 
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    pořád doufám ,že budeme od GGS vyslyšeni 

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    hezký večer ....už tři týdny hlasujeme ,snad by už pomocníčci mohli předat návrh Zoe ,nic tomu nebrání  ;) 
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Zoe o návrhu ví, ale s předáním GGS prý máme počkat na normálního moderátora (kterého zatím nikdo dělat nechce, takže to bude celkem zajímavé :neutral: )

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe o návrhu ví, ale s předáním GGS prý máme počkat na normálního moderátora (kterého zatím nikdo dělat nechce, takže to bude celkem zajímavé :neutral: )

    bravo  !!!   asi najdu jinou hru  ,tahle jde z kopce : :p ......... děkuji za odpověd 
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe o návrhu ví, ale s předáním GGS prý máme počkat na normálního moderátora (kterého zatím nikdo dělat nechce, takže to bude celkem zajímavé :neutral: )
    To se není čemu divit, že do toho nikdo nejde. Je to práce, není jednoduchá a zároveň je značně nevděčná. A jestli GGS stále čekají, až to bude nějaký masochista chtít dělat zadarmo, aby oni mohli vydělávat, tak to budeme na nového moderátora čekat do přespříští pětiletky...
Sign In to comment.