MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Otázky a odpovědi: Ubytovací blok

vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) Komentářů: 14CZ1
upraveno 14.08.2019 v Otázky ke hře
prosím o radu. Pod ikonkou Postavit je sekce komunitní budovy a lze si tam za diamanty získané v akci pořídit Ubytovací blok. umisťují se do něj domy pro zaměstnance. Mě zajímá, když tam ty domy vložím, jestli jdou potom zpátky vyndat a také pokud tam vložím třeba jen obyčejný dům pro zaměstnance 1. úrovně, jestli se pak dají v tom ubytovacím bloku vylepšovat. 
Post edited by Leafeon (CZ1) on

Další odpovědi

• GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) Komentářů: 708CZ1

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,201CZ1
    Ahoj
    To s tou rybí farmou je nějaké divné.
    Nemá to byýt na hlavní, gurmánské a květinové? Tam všude je to přístupné v záložce postavit.
    pexi @ cs 1
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) Komentářů: 1,023CZ1
    Asi ju. Co bys s ním dělala u ryb :-)))
    To je ta nejmenší chyba GGS.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) Komentářů: 708CZ1
    Jojo,to je nějaká chyba,na květinové tam má být.

• mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) Komentářů: 217CZ1
    chtěla bych vědět kolik ubytovacích bloků můžu postavit na jedné farmě  - postavila jsem na květince ubytovací blok za diamanty a přetáhla jsem do něj 4 domy , ale i když jsem měla dost diamantů na koupi dalšího ubytovacího bloku a dost pracovníků tak už mi to nedovolila postavit další komunitní budovy mám uzamčené

poradíte někdo jak to je ??
    mamka1 @ cs 1
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) Komentářů: 185CZ1
    na každé farmě jeden, na uskladnění více domů musíš panelák vylepšit :-)
  • tulinka1912 (CZ1)tulinka1912 (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    děkuji za odpověď  = už jsem zjistila , že se dá vylepšovat ale stejně díky za odpověď někdy je rada nutná
  • tulinka1912 (CZ1)tulinka1912 (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    taky jsem hledala a čekala na tuto radu

• mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) Komentářů: 217CZ1
    díky konečně mám jasno
    mamka1 @ cs 1
  • maruska28 (SK1)maruska28 (SK1) Komentářů: 5SK1
    ahojte mne nejdu presunut domy do bytovky,ako to robite nejak neviem na to prist dakujem ,ahojte
    maruska28 @ sk 1
    Ahoj
    Klikni na dům, v kruhové nabídce vyber přemístit a přetáhni dům nad bytovku.
    pexi @ cs 1
  • Marenda (CZ1)Marenda (CZ1) Komentářů: 34CZ1
    všechno jde ale musí se chtít pouze malé děti se musí nosit
    .-))))

• JimmJimm (CZ1)JimmJimm (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Ahoj, 
    vylepšil jsem ubytovací blok a nepřiskočilo místo, ale diamanty jsou fuč co stím?
    JimmJimm (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 
    vylepšil jsem ubytovací blok a nepřiskočilo místo, ale diamanty jsou fuč co stím?
    Ahoj
    Nevím na jaký lvl jsi vylepšil ale při vylepšení na lvl 3 se místo neobjeví ani na lvl 5. Je to jako u laboratoře. Některé úrovně jsou bez připočtení nového místa na dům.

Pokud jsi vylepšil na úroveň, kde se má místo objevit a není a nefunguje to ani po vyčistění historie nebo v jiném prohlížeči tak zbývá jen napsat na podporu.
    pexi @ cs 1
  • Ala007 (CZ1)Ala007 (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Ahoj, 
    když do ubytovacího bloku vložím domy, můžu potom v pohodě ubytovací blok rozšiřovat, nebo před jeho rozšířením musím z něho vyndat domy? To mi není jasné a chci se vyvarovat hledání místa pro domy :-) 
    Ala007 @ cs 1
    Ala007 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 
    když do ubytovacího bloku vložím domy, můžu potom v pohodě ubytovací blok rozšiřovat, nebo před jeho rozšířením musím z něho vyndat domy? To mi není jasné a chci se vyvarovat hledání místa pro domy :-) 
    Ahoj
    Klidně je tam dej. Nevadí to, můžeš pak blok vylepšovat a domy vyndavat nemusíš. Jenom ty domy, co tam dáš, uvnitř nejdou vylepšit. Dům musíš vyndat vylepšit a vrátit. Proto je nejlepší tam dávat domy co už jsou max vylepšené.
    pexi @ cs 1
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) Komentářů: 491SK1
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ala007 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 
    Ahoj
    Klidně je tam dej. Nevadí to, můžeš pak blok vylepšovat a domy vyndavat nemusíš. Jenom ty domy, co tam dáš, uvnitř nejdou vylepšit. Dům musíš vyndat vylepšit a vrátit. Proto je nejlepší tam dávat domy co už jsou max vylepšené.
    Ale oni idú vylepšiť aj tam, zo začiatku to nešlo, ale po nejakej aktualizácii to zmenili a ide to vylepšiť aj ked je v tej byytovke, či čo to je.
    laura99 @ sk 1
    laura99 (SK1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ala007 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, 
    Ahoj
    Ale oni idú vylepšiť aj tam, zo začiatku to nešlo, ale po nejakej aktualizácii to zmenili a ide to vylepšiť aj ked je v tej byytovke, či čo to je.
    Ahoj
    No ano, pardon, zapomněla jsem na to ale úplně.
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.