MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Škola Shinkei- Suijaku

Dokončila jsem 2 hry ve škole a chtěla jsem odejít - zavřít. Vše zešedivělo ("seklo") a už jsem ve hře nemohla udělat nic. Vypnula jsem Big Farm a znovu se přihlásila. Navštívila jsem znovu školu, zobrazila se mi poslední stránka se získanými body a problém se znovu opakoval. Nevím co dělat. Školu nemohu hrát, protože technický problém přetrvává. Neví někdo, na koho se obrátit?

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,201CZ1
    xxxyyyP (CZ1) napsal(a):
    Dokončila jsem 2 hry ve škole a chtěla jsem odejít - zavřít. Vše zešedivělo ("seklo") a už jsem ve hře nemohla udělat nic. Vypnula jsem Big Farm a znovu se přihlásila. Navštívila jsem znovu školu, zobrazila se mi poslední stránka se získanými body a problém se znovu opakoval. Nevím co dělat. Školu nemohu hrát, protože technický problém přetrvává. Neví někdo, na koho se obrátit?
    Ahoj
    Je to chyba o které se ví. Asi nezbude než čekat na opravu, v Německu mají zítra svátek, nepracují.
    pexi @ cs 1
  • xxxyyyP (CZ1)xxxyyyP (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Děkuji za odpověď.
  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    Ani dnes se nedá hrát,pořád se to seká. :(
  • 2kocka7 (SK1)2kocka7 (SK1) Komentářů: 5SK1
    tiež mi to včera seklo, odmeny ani body mi nepripísalo..ani licenciu..nič... na nervy je to
    hlavne, že keď človek klikol na vyzdvihnúť odmeny, tak mi to vzalo cez 4000 zlata!!! 
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) Komentářů: 167CZ1
    ta skola me stve to sem se po pulroce odhodlal to tam  rozject a end hnedka na startu krasa :) akorat skoro 150 shinkai v haji
    Rothen @ cs 1
  • Iveta50 (SK1)Iveta50 (SK1) Komentářů: 4SK1
    aj mne to iste, v nedelu 9.6. nedalo odmenu,seklo hru a zobralo 1700 zlata..

• Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) Komentářů: 96CZ1
    Dnes je 12.6. a škola stále nefunguje. U mě to začalo tím že se mi nezobrazovali pexesa , jen se načítali a nic, hrála jsem tedy na slepo. Když jsem se dostala na konec tak mi to pustilo. Jiná hráčka ve spolku ten samý problém jak je popsán v předchozích zprávách. Ale na konci se to zamrzne křížek na vypnutí nikde tak se musí úplně vypnout počítač a už to nezkoušet.
    ahoj
    U mě funguje škola normálně. Mělo by to být už opravené.
    Jak jste na tom vy?
    pexi @ cs 1
    Dnes 18.10. se mi zase sekla škola ,nemůžu hrát ,protože se sekla celá hra.Po restartu počítače a načtení hry problém od 13.00 stále trvá.Proč se mi to stále děje????
    Kkabelka (CZ1) napsal(a):
    Dnes 18.10. se mi zase sekla škola ,nemůžu hrát ,protože se sekla celá hra.Po restartu počítače a načtení hry problém od 13.00 stále trvá.Proč se mi to stále děje????
    Nejde to ani po vyčištění historie v prohlížeči? V jiném prohlížeči?
    pexi @ cs 1
    Zkoušela jsem a nejde to a jedu v chromu.  :(
    Kkabelka (CZ1) napsal(a):
    Zkoušela jsem a nejde to a jedu v chromu.  :(
    Tak to zbývá jedině podpora, nahlásit jim chybu.
    pexi @ cs 1
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) Komentářů: 966CZ1
    když chci otevřít školu, otevře se mi okno v pravém spodním rohu, z větší části mimo obraz. Nejde dělat nic jiného, než restartovat hru.
    helaras @ cs 1

helaras (CZ1) napsal(a):
    když chci otevřít školu, otevře se mi okno v pravém spodním rohu, z větší části mimo obraz. Nejde dělat nic jiného, než restartovat hru.
    Ahoj
    Je to už nahlášené.
    pexi @ cs 1
    Už se mi to taky stalo,to nám dělají naschvál? Proč pouští plno soutěží,když se nedají hrát?  :sunglasses:
    Tento rok je to už asi po 6,co mám se školou problémy.
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    upraveno 15.11.2019
    Bylo napsáno a daná kompenzace za chybu,ale mě škola pořád nefunguje,také ji mám v pravém rohu a navíc se tím sekne celá hra.Tak proč to už konečně nespraví???
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    Dnes opět nejde hrát škola,objeví se v pravém rohu a sekne celou hru.To už je po druhé během zimy. Proč sem školu dávají,když nejde hrát?????
  • Terik (CZ1)Terik (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    upraveno 21.12.2019
    me se taky objevi dole v rohu a nejde ji pustit uz minule jsem to mela ale myslela jsem ze to spravi a nic. mam hromadu zetonu a nemuzu je vyuzit, protoze okno spusteni je pod zobrazovanou casti okna.

Ahoj
    Zvětšete si obraz lupou tím + na maximum a pak se vraťte do zobrazení +75, trochu se to posune a dá se hrát.
    Aspoň u mě to tak jde.
    pexi @ cs 1
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Zvětšete si obraz lupou tím + na maximum a pak se vraťte do zobrazení +75, trochu se to posune a dá se hrát.
    Aspoň u mě to tak jde.
    Taky mi tp už strašně dlouho nefunguje. A abych viděla celé okno školy, aby to šlo hrát, tak musím zmenšit až na 50% a jsou z toho takové blechy, že na to není vidět.... Takže takové rady si strčte za klobouk, protože to je nehratelné a mincí už mám tolik, že bych s nima mohla dláždit:( Tahle hra mne štve čím dál víc..
    Punta1 @ cs 1
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Aspoň u mě to tak jde.
    Taky mi tp už strašně dlouho nefunguje. A abych viděla celé okno školy, aby to šlo hrát, tak musím zmenšit až na 50% a jsou z toho takové blechy, že na to není vidět.... Takže takové rady si strčte za klobouk, protože to je nehratelné a mincí už mám tolik, že bych s nima mohla dláždit:( Tahle hra mne štve čím dál víc..
    Chyba se školou je nahlášená, kdy to opraví se neví
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.