Domů Czech Otázky ke hře

Dotaz

Můžu se prosím zeptat jak rozjet výzkum ve spolku farmářu? chce to po nás nějaké dolary s baňkou

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Beruša (CZ1) napsal(a):
    Můžu se prosím zeptat jak rozjet výzkum ve spolku farmářu? chce to po nás nějaké dolary s baňkou
    Ahoj.
    Musíte se tam přihlásit = zaplatit dolary za výzkumníka, každý hráč jednoho. Pokud by chtěl hráč více výzkumníků tak je kupuje za zlato a nejde to vzít zpět. Až vás bude dos,t dá se výzkum pustit, to taky něco stojí. Většinou dolary ale některé výzkumy jsou za zlato.

    u každého výzkumu vidíš kolik se účastní výzkumu a kolik je potřeba lidí, když klikneš na baňku s tužkou, otevřou se výzkumníci

    A tady se hráč účastní výzkumu tím, že zaplatí dolary ze svého konta ve hře a nebo pronajme výzkumníka za zlato (modré tlačítko)
  • he-va (CZ1)he-va (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    ahoj, hlídá se tu slušnost hráčů, tento hráč má několik farem a takto i jinak nazývá spoluhráče . Přebíhá od spolku do spolku, a kde může jen škodí a nic se neděje .Nevím jestli píšu do správného příspěvku ,snad mi bude odpuštěno hráč he-va
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    he-va (CZ1) napsal(a):
    ahoj, hlídá se tu slušnost hráčů, tento hráč má několik farem a takto i jinak nazývá spoluhráče . Přebíhá od spolku do spolku, a kde může jen škodí a nic se neděje .Nevím jestli píšu do správného příspěvku ,snad mi bude odpuštěno hráč he-va
    Ahoj
    Nedávej to na forum. Napiš to na podporu i se screenem.
  • miri24 (CZ1)miri24 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Dobrý den, právě jsem dodělala akci uffo. Odklikla jsem si odměnu a nikde ji u sebe nevidím. Ostatní hráči odměnu mají. Tak bude asi někde chyba. Můžete mi napsat jak dostanu odměnu za udělanou akci. Není to poprvé co mi odměna není přičtena. Jedná se o odměnu dle vlastní volby . Z akcí jako je tato tématická nebo u spolkovky kde padají pole tak zatím ani jedno pole nemám to už bych jich musela mít. Děkuji miri24
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Pokud nemáš dekoraci zkus aktualizovat, pokud to nepomůže vyčisti historii prohlížení, zkus anonymní okno nebo jiný prohlížeč. Pokud ani zítra nebude odměna v meziskladu budeš muset psát na podporu.
    U spolkovky padají vzhledy na pole, hledej je tedy u polí v kruhové nabídce, ikonky kyblík s barvou. Pokud je nemáš platí to samé co u dekorace.
  • miri24 (CZ1)miri24 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    To už jsem vše udělala. A odměna tam není. Pole ano. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    miri24 (CZ1) napsal(a):
    To už jsem vše udělala. A odměna tam není. Pole ano. 
    Ahoj
    Tak piš na podporu.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Chci se zeptat - ve spolkové soutěži jsou spolky rozděleny do kategorií - jak je možné, že v bronzové lize soutěžím s účastníkem z ligy mistrů? (nevadí mi to, stejně netuším jak může udělat takové množství krmiva)


  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    To já bych i věděl jak to udělat, spíš nechápu proč při takové konkurenci :smiley:
    Důvod je celkem jednoduchý, prostě soutěže podle lig dělené nejsou. Ani nemůžou, pak by hráči z ligy mistrů soupeřili jen s vlastními spoluhráči. Co jsem zkoušel hledat na fóru, tak by přiřazení mělo souviset s body reputace. Je to dost stará informace, ale co se dočítám na chatu, se zdá, že top hráči se opravdu většinou přetahují mezi sebou. Ale na serveru jich přecijen není zas tolik, tak se ne vždy vhodný soupeř najde :-)
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    no tak já to chápu, Slamáci jedou ligu mistrů , navíc jsou Šmoulové většinou i v top 10 hodnocení MS. Možná by mohly naznačit jak se to dělá. Typuji na gurmě krmení pro ryby, 100% dárek a opakovat za zlato. Ale to množství je závratné. Kolik reputů tak nahrajou za jednu hru?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    no tak já to chápu, Slamáci jedou ligu mistrů , navíc jsou Šmoulové většinou i v top 10 hodnocení MS. Možná by mohly naznačit jak se to dělá. Typuji na gurmě krmení pro ryby, 100% dárek a opakovat za zlato. Ale to množství je závratné. Kolik reputů tak nahrajou za jednu hru?
    Hodně :lol:. Je to krmení pro ryby na hlavní + gurma. Na mlýně získáš hodně.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Někdo jede krmení pro ryby, někdo pomyje, na ty to chce trochu lepší příručky, ale vychází podstatně levněji z hlediska výrobních nákladů. Krmivo pro ryby zas vychází na hlavní farmě trochu levněji na zlato, i když při max příručkách to bude srovnatelné. No a na gurmě je to pak drahý úplně na všechno, ale zas to jde rychle :D 

    Ty body reputace budou nejspíš okolo 200k v závislosti na bonusech. Při vysokých číslech to už s dalším sklízením moc nenarůstá. Tady krásná ukázka z anglického fóra :D 


  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    No, tak to je mimo moje chápání. Nevidím v tom smysl. Mám za to, že je to hra = zábava.
  • carodejnice.jan (CZ1)carodejnice.jan (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Jak  může napsat hráč na podpou ,když se nejde přihlásit na farmu ,už včera to jednou nešlo a dneska od rána se tam nedostne Nebo je nějaká chyba ve hře už se to pár krát stalo,jen to netrvalo tak dlouho děkuji. děkuji.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Jak  může napsat hráč na podpou ,když se nejde přihlásit na farmu ,už včera to jednou nešlo a dneska od rána se tam nedostne Nebo je nějaká chyba ve hře už se to pár krát stalo,jen to netrvalo tak dlouho děkuji. děkuji.
    Ahoj
    Do hry se dá dostat, včera i dnes. Asi má potíže jen ten hráč. 
    Zkusit vyčistit historii prohlížení, anonymní okno, jiný prohlížeč.
    Dát si pozor při přihlašování.
    Pokud se nedaří přihlásit ani pak, zbývá podpora. Na tu může napsat i z fora, hru k tomu nepotřebuje
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    problém je že ta hráčka je z našeho spolku a nemůže se dostat ani na forum nebere jito přihlašovací údaje, když jsem to zkoušela za ní , taky mi to nešlo
  • carodejnice.jan (CZ1)carodejnice.jan (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ahoj  pexi píšu ti od sud, novokol vše jsem udělala jen na foru se nedostanu, háže mě to tady  na foru i prohlížeče jsem zkoušela dostanu se na jinou farmu jen né k sobě .


  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Pokud to nebere přihlašovací údaje, napadá mě zkusit obnovit heslo přes email. Je možné, že se na farmu někdo dostal a změnil ho. Jinak na podporu se dá dostat i přes odkaz: https://support.goodgamestudios.com
    jen je tam pak třeba vybrat správnou hru a server
  • carodejnice.jan (CZ1)carodejnice.jan (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Taky o tom uvažuji že se mi někdo naboural, jen mi to ani přes meil nejde se přihlásit ,zkoušela jsem jedině že by mi i meil změnil,mám podezření kdo by to mohl být jen mu to nemám jak dokázat .Zkusím ještě co ten odkaz už fakt nevím co mám dělat .
  • carodejnice.jan (CZ1)carodejnice.jan (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Tak už jsem to odeslala na podporu a budu čekat co mi odpoví děkuji.
  • marička4 (CZ1)marička4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj,dost často se mi stává, že sklidím úrodu, ale na sklad se mi nepřipíše. Na příklad
    sklidím 10 polí pšenice po cca 90 = 900, na skladu se mi objeví třeba jen 120. Podobně se mi stává i u mléka a dalších produktů . Dvakrát se mi stalo, že mi zmizelo zlato, ale velké množství. Napsala jsem do komentářů, odpověď žádná. Zlato jde za peníze! Ostatní produkce jde nahradit, ale kazi to radost ze hry.  Jsem počítačový laik, umím jen aktualizovat. Děkuji za odpověď
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    marička4 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,dost často se mi stává, že sklidím úrodu, ale na sklad se mi nepřipíše. Na příklad
    sklidím 10 polí pšenice po cca 90 = 900, na skladu se mi objeví třeba jen 120. Podobně se mi stává i u mléka a dalších produktů . Dvakrát se mi stalo, že mi zmizelo zlato, ale velké množství. Napsala jsem do komentářů, odpověď žádná. Zlato jde za peníze! Ostatní produkce jde nahradit, ale kazi to radost ze hry.  Jsem počítačový laik, umím jen aktualizovat. Děkuji za odpověď
    Ahoj Maričko
    Na to, že se něco nepřipíše, nebo špatně, někdy zabírá vyčistit historii v prohlížeči. Tady se podívej jak na to:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/147606/mazani-cookies-a-historie-prohlizeni

    Pokud se věci nevrátí zpět nebo zmizí zlato musíš psát na podporu. Dopisování ale trvá a není v češtině.
Tato diskuze je zavřená.