Domů Czech Technické problémy & bugy

Zlaťáky

Ahoj, nevím, kam si mám jít stěžovat nebo jak to zařídit, ale zmizelo mi z účtu minimálně 10 000 zlatých (myslím až kolem 12 000). Poradíte mi? Taky mi před týdnem zmizela dekorace z ostrovní farmy, to jsem oželela, ale jestli to takhle zlobí, asi mě to tu přestane bavit (asi Vám to může být ukradené, vím). Děkuji za odpověď.
tucnák0077

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Tady Ti nikdo pomoci nemůže. Se všemi takovými problémy se musíš obrátit na podporu. Jedině tam to mohou prověřit a případně dát do pořádku. V ćeštině se nedomluvíš. Pokud neumíš nějaký jazyk, použij překladač. 
  • tucnak0077 (CZ1)tucnak0077 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Děkuji :-)
  • tucnak0077 (CZ1)tucnak0077 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Promiň, že ještě otravuji, pokoušela jsem se tam dostat, ale neumím poslat otázku, jsou tam jenom předvolené otázky a odpovědi - poradíš mi ještě prosím. Děkuji.
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Predvolene otazky ignoruj. Sjed si uplne dolu a vypln formular. 
  • tucnak0077 (CZ1)tucnak0077 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Děkuji Ti, dobrá vílo, už jsem to poslala, jsem zvědavá, jak to dopadne. Hezký den.
    Tucnak0077
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Neni zac. Drzim palce. 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    jako obrana před nechtěným utrácením zlatek je možno nastavit omezení  v nastavení - potvrzení útraty - vřele doporučuji nastavit, bo ukliknutí je v BF hře naprosto normální
  • FunnyTom3 (CZ1)FunnyTom3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    tucnak0077,
    asi ti to zlobí ale mne to jede jinak.
    Že normálně po dlouhé době odlášení, třeba měsíc tak že mi to dá několik zlatáků.
    Ale že by ti to z účtu rovnou ztrhli 12 000 zlatáků?
    Tolik jsem ještě nenazbíral.
    A není to tím že si něco dala za 12 000 zlatáků?

    S pozdravem Tomáš Procházka
Sign In to comment.