MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Sme obete kriptomene aj tu?

Tak som zistil ze studio Bigfarm zaraba na nas ozaj dobre,dnes som si az vsimol ze je tu krypto mena teda zlataky!  teda zlato  ako mena neexistuje!  je to krypto mena.teda normalne pisu hraj bigfarm zadara/zdarma   to je pravda lebo po prihlaseni a zriadeni konta nic sa neplati.ale idete nieco urobit? urychlit nejaky zber kukurice potrebujete neexistujucu menu zlato! teda kupite si vymysleny pomer ze 1 x zlato priklad 1 e? potom zistite  ze treba 300 000 zlata?Tak toto ma nenapadlo ze sa to tak deje.teda minute zlato sa nikde nezdokumentuje  a ked date v Pay Play   kupu  vlastne date 20 e bez dane Bigfarm,kedze ide o menu ktora neexistuje   nemozete ani vymahat ziadne nahrady! a Big farm nema problem Vam dodat darcek/kresleny   ze za chybu v hre Ti posielame 300 zlatych!etste  sme aj stastny?Tato bigfarm hra nieje zadara!  troska sa tu asi klame?Ako to vnimate Vy  spoluhraci napiste rad precitam.
NarajanGamer @ sk 1

Komentáře

 • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) Komentářů: 143CZ1
  a kvůli této blbosti zakládáš další vlákno ???
 • Vlník (SK1)Vlník (SK1) Komentářů: 39
  Tak ono je hrát a hrát. Za zlato je toho sice ve hře hodně a řada cen je nepřiměřených užitku, ale nikde není psáno, že jí nemůžeš hrát i bez toho. Ano, nejspíš to bez něj nedotáhneš na top pozice v čemkoliv, ale to taky nikdo netvrdil. Podstatou hry zadarmo je, že nemusíš platit za registraci ani za to, že na hru denně chodíš a něco děláš. 
  A že na tom chce firma vydělávat, no jak to říct...Od toho normálně firmy jsou :D 
  Taky nejsem s politikou GGS ohledně prémiových měn úplně spokojený, i když se to na BF poslední dobou trochu zlepšuje, ale zase z toho nedělejme charitu. 

  A k upřesnění pojmů, zlaťáky nejsou krypto měna. Kryptoměny fungují celosvětově a jejich hodnota je závislá na trhu jako celku. Prémiová měna platí pouze v konkrétní hře a její hodnotu určuje její provozovatel (byť i ten by se trhem, tedy poptávkou měl řídit, pokud chce vydělávat, ale teoreticky nemusí)
  Server CZ1
  Spolek BARAKUDA
  Avatar ©Vawie-Art
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) Komentářů: 2,232CZ1
  upraveno 29.03.2019
  Tak kryptoměna = funkčně i ekonomicky elektronická měna, která nemá fyzický ekvivalent. Z právního hlediska nehmotná věc, zpravidla obchodovatelná, nikoliv měna v klasickém slova smyslu. Tedy otázka, zda je zlato v BigFarm kryptoměna má z funkčního, právního i ekonomického hlediska stejnou odpověď. Ano, je to kryptoměna. Myslím, že není důvod to řešit, na tom není nic špatného, kryptoměny jsou dnes úplně všude, vždyť bitkoinama se dá platit už i v restauracích. Kryptoměny jsou atraktivní právě tím, že jakmile se na ně peníze převedou, přestávají pro ně platit klasické zákony týkající se měny.

  Jinak z hlediska tvrzení, zda je BigFarm zadarmo musíme rozlišit, zda se hra dá hrát zadarmo (ano, dá), nebo je zadarmo. Samozřejmě že není, jde o Free to play hru (i když fakticky sklouzává k modelu Pay to win), a tudíž platící hráči financují provoz, vývoj a veškerou spojenou agendu včetně reklamy nejen za sebe, ale i za hráče neplatící. Neplatící hráči jsou tu fakticky vlastně jen ze dvou důvodů - aby byl počet hráčů dost velký, aby ti platící měli s kým soupeřit a spolupracovat, a aby hře dělali propagaci sháněním dalších hráčů. A samozřejmě jsou potenciálně budoucími platícími hráči a hra na ně cílí spoustu marketingových sdělení, aby je ke koupi zlatek či dalších herních výhod postrčila. Ani tady nevidím nic špatného - tak Free to play hry fungují.

  Že se nedají za omylem utracené zlato vymáhat náhrady do značné míry vyřešil zámek na peníze - nastavil jsem si jej na 1 zlatku a ukliknutí už tedy není tak rizikové, jako dosud, když jakoukoliv platbu zlatem musím ještě jednou potvrdit. Nevidím tu tedy žádný problém.
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
Sign In to comment.