MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Nové vzhledy s "bonusem"

Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) Komentářů: 2,232CZ1
upraveno 14.03.2019 v Návody od hráčů
V obchodním centru lze koupit nové vzhledy "s bonusem":

Některé již znáte, jsou to ty z výher ve spolkovce :)

Díky nim víte, jak funguje princip - vzhled nasadíte a po danou dobu získáváte bonus - pokud sázíte na pole se vzhledem v limitu danou plodinu, sklidíte víc (o určité procento).

V obchodě lze za zlato koupit další vzhledy s bonusem kombinovaným. Čas funguje stejně, bonus daný v procentech také, ale u vzhledu například +30 cihel nebo + 60 hnoje, dostanete tento bonus navíc při sklízení plodiny, ke které měl v době sázení vzhled procentuální bonus. Například ten na pšenici:
Ať už sázíte běžné osivo (na 6 hodin) a nebo speciální osivo (na 30 minut), získáne krom zvýšení produkce o 80% při každém sklizení pšenice z daného pole navíc 30 cihel. Ostatní pole bez tohoto vzhledu to neovlivní, ani to nemá vliv na výrobu ve spolkové vesnici či jinde. Týká se to jen sázení určené plodiny na dané pole.
Post edited by Mineas (CZ1) on
Spolek Animagie (cs)
Aurea via media.
Sign In to comment.