MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuze k “Aktualizace: Slyšíte hudbu?”

ZoeZoe Moderator, Announcement_Rights_CS, ModGreen Komentářů: 118
Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci :)

Nejsem moderátor, pouze překladatel a informátor o:)

Pokud něco hoří, můžete mě kontaktovat přes skype: BM_Zoe

Komentáře

 • krtek74 (CZ1)krtek74 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
  Nechci kritizovat  :Dale místo aby  opravili chyby ve hře , když cvaknu na budovu a prvně se rozmaže a po 30sek. se otevře, tak vám nevím :) a je toho daleko více :disappointed:
  Opravit a pak ať si dávají co chtějí , hlavně ať to funguje.
  Je tady spousta dekoracích které nemají vesnickou spokojenost.
  Hlavně , že  je dostaneš  za  odměnu třeba v silu:-)apd....
  Člověk to musí brát :-) že je to pouze  hra :-)hezký den přeji :-)


 • LEFTFLANK (SK1)LEFTFLANK (SK1) SK1 Komentářů: 177
  zhrnutie pre mňa, keďže asi prvé miesto v MS nedám v živote, takže dekorky nezájem, (z hľadiska balansu sú výhody celkom veľké ale keďže ich držitelia budú vo veľmi obmedzenej miere, a že veľmi obmedzenej tak ma to netrápi aj keď z konceptu dobrí budú ešte lepší, čo už)
  pridania nového tlačítka alebo výhod do balíčka je super, veď to platia hráči, tak nech z toho plynú rozumné výhody, ale z mojej strane nezájem :) na BF si cením iné veci. 
  Prekopanie svadobnej kampane super ale.... doteraz som po mnohých pokusoch nedokončil takže opäť - nezájem.
  Takže pre mňa zostáva jediná lukratívna vec - vykopnutie architekta, to jediné ma brzdilo v progrese + navyše prekopanie odmien so stavebnými slotmi, ešte nevieme alternatívu, ale aj tak super za túto fičúru, i keď z druhej strany, väčšina bodov hráčom prepadala kvôli vyčkávaniu na architekta, jeho zrušením sa tak nejak stratila pointa čakania, navyše pri neprítomnosti stavebné sloty stratím tak či tak, ak dosiahnem ich plný počet dám vylepšovať hocičo, kopec ľudí nájde dostatok stavieb na dlhodobejšie stavanie(deň a viac), takže voliteľná odmena postráda zmysel, ale aspoň pre tých, ktorí majú vylepšené všetko :)
  Prime day ma nezaujíma, príručky tiež nie, indický motív budov sa mi nepáči nové avatary - ok, nevadia mi :)
  Takže sečteno nicmoc :D

  White- Trees   LEFTFLANK @ sk
 • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
  upraveno 20.02.2019
  ja mám obavy z tej svadobnej udalosti. práve som zbadala karavan alebo čo to je ku svadobnej udalosti. lenže aktualizácia ešte nebola, takže... mám čakať do zajtra, alebo ísť podľa starých pravidiel?(dilema) - podľa mňa bolo veľmi nešťastné rozhodnutie zaradiť túto udalosť tesne pred tým/počas toho, ako ju budú aktualizovať

  Post edited by Borgia (SK1) on
  Borgia SK1 ... Borgia CZ1

 • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 975
  Krásný den všem.
  Pokud jde o chyby ve hře, ano jsou. Ale nejsou plošné. Mají je jen někteří hráči a věřím, že takové chyby se jen velmi těžko řeší. Nemusí být způsobeny hrou. Na vině mohou také být naše PC a to, co v nich ještě máme. Asi málokdo bude mít PC  jen herní a používat ho jen na hru a na nic jiného. Pokud jde o prostředí, tedy prohlížeče, jistě se jim to časem podaří vyladit, i když chápu rozladěnost hráčů nad tím, že to trvá dlouho.
  Pokud jde o dekorace, nové nebo staré, to je také těžké. Jsou hráči, kteří želí toho, že si sešrotovali dekorace bez vesnické spokojenosti , protože ty nové, co jí vesměs mají všechny, jim jen užírají stavební žetony, které si šetří na něco jiného. Na druhou stranu, ti co budují vesnice je asi vítají. Možnost vylepšovat bez architekta vidím jako super. Ti, kdo mají co vylepšovat se rychleji pohnou dopředu a budou také moci lépe hospodařit se stavebními žetony a pro ty co už vylepšovat nemají co nebo nechtějí, je zase dobrá ta volba odměn. Je lepší mít něco, než žetony, které nepotřebuji a které pro mě tedy vlastně žádnou odměnou nejsou.
  Pokud jde o svatební událost, záleží  stejně jako u ostatních, na úrovni farmy. Pravda je, že byla obtížně splnitelná i pro silné farmy, takže pokud se její obtížnost sníží, tak je to určitě jen dobře.
  Stejně vidím i opakovací tlačítko. V minulosti jsme si často stěžovali, že je hra velmi náročná na klikání a tohle je cesta. Že to bude zadarmo, to snad ani nikdo nečekal :-). Je to prostě výhoda ve hře a za ty se vždy platí :-).
  Vzhledy budov, ať už jakékoliv , jsou sice fajn, ale mě vadí, že nejsou řešeny tak, aby tvořily nějaký celek. Pokud nechci mít na farmě království divočiny, tak o ně ani žádný zvláštní zájem nemám a tedy ani se o ně snažit.
  Na druhé straně jsou jistě hráči, kteří se na to dívají jako na trofej a celek své farmy neřeší. Navíc bývají odměnou jen pro ty nejlepší z nejlepších a takových mnoho není. První místo je jen jedno :-) Větší šanci by měli hráči, kdyby se taková odměna dala, třeba zrovna v celosvětovém mistrovství, získat třeba až do 50tého místa.
  Proto se mě třeba líbí odměny ve vesnické slavnosti, kde na ně mohou dosáhnout i slabší hráči a rozdíl je jen v jejich hodnotě spokojenosti.
  Nové příručky budou jistě zajímat také jen někoho, ale je dobře, že budou, protože tématicky tady chyběly.
  Tohle je můj první dojem. Těžko diskutovat nebo dokonce hodnotit něco, co nás teprve čeká :-)
 • Vlník (SK1)Vlník (SK1) Komentářů: 39
  Předpokládám, že obytnou budovou je myšlen obytný dům. Nějak mi uniká, proč zrovna vzhled pro budovu, kterých je na každé farmě 20 i víc bude v akci, kde jde logicky vyhrát jen jednou. Proč se třeba nedá místo sila do spolkovky? 


  Server CZ1
  Spolek BARAKUDA
  Avatar ©Vawie-Art
 • ZoeZoe Moderator, Announcement_Rights_CS, ModGreen Komentářů: 118
  @Borgia (SK1) svatební plánování, které aktuálně běží, ještě celé doběhne podle “starých” (aktuálních) pravidel (i když v jeho průběhu proběhne aktualizace, to, které aktuálně běží nebude aktualizací ovlivněno) :)

  @Leafeon máš pravdu, je to obytný dům :)

  Nejsem moderátor, pouze překladatel a informátor o:)

  Pokud něco hoří, můžete mě kontaktovat přes skype: BM_Zoe
 • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
  Po dnešní aktualizaci mi přestal fungovat turbo sklízeč na lodích a na dočasné farmě. Je to chyba, nebo to tak zůstane?
 • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
  z německého fóra:

  rychlý secí stroj - Info
  Problém s rychlým secím strojem spočívá v tom, že namísto skutečného "sklizeného" množství je zasazeno pouze nejnižší množství (mlýny, sila atd.), Neboť nová funkce správně nerozpoznává poslední sklizené množství. To se děje teprve poprvé, ale jakmile nastavíte jinou produkci s aktuálním množstvím, které chcete spustit, při příštím použití rychlého secího stroje se spustí správné množství.
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4049953#Comment_4049953
 • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
   hmanao (CZ1) napsal(a):
  Po dnešní aktualizaci mi přestal fungovat turbo sklízeč na lodích a na dočasné farmě. Je to chyba, nebo to tak zůstane?
  turbo sklízeč má dle německých modů fungovat jen na 3 hl. farmách (asi fungoval i jinde, protože už se na to také ptali),  každopádně to není chyba a je to tak úmyslné.
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/4049907/#Comment_4049907
 • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  Promluvme si o stavebních žetonech.
  Díky této aktualizaci budou stavební žetony jako výhry k výběru v událostech, jako jsou: Akce těžce pracujících, Spolková akce těžce pracujících, Mistrovství spolků a Vesnická slavnost.

  Když můžeme stavět bez architekta až do nejvyšší úrovně, tak nevím, proč bych nedal něco stavět hned, jakmile se žetony přehoupnou přes padesátku. Úplně zbytečná práce programátorů. (Já vím, po dodělání pěti dekorací neměli chudáci co dělat, tak jste je potřebovali zaměstnat. :lol: )
  Je tu ještě jedna věc, podstatná hlavně pro hráče, co nejsou online nonstop. Část stavebních žetonů je za spolkovku. Zrovna dnes se mi stalo, že než jsem se dostal k zadání stavby, ostatní hráči ve spolku získali stavební žetony 3x. Po druhé vlně jsem měl stavební slot odemčený. Zadat stavbu ale nejde, dokud neodklikám vše, co na mě ze spolkovky vypadlo. O ty 3. stavební žetony jsem tedy předem přišel. Celkem rád jsem místo nich teda vzal něco jiného. Rozhodně dobrý nápad. Já jim ho chválím. To samé se mi může stát ve dřině, když mi poběží přes noc :)
  Spolek Animagie (cs)
  Aurea via media.
 • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 394
  lll123 (CZ1) napsal(a):
   hmanao (CZ1) napsal(a):
  Po dnešní aktualizaci mi přestal fungovat turbo sklízeč na lodích a na dočasné farmě. Je to chyba, nebo to tak zůstane?
  turbo sklízeč má dle německých modů fungovat jen na 3 hl. farmách (asi fungoval i jinde, protože už se na to také ptali),  každopádně to není chyba a je to tak úmyslné.
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/4049907/#Comment_4049907
  No to je škoda, zrovna na rybí farmě se to hodilo, alespoň jsem si ušetřil 2 kliky na jednu loď. BTW dá se nějak odstranit vyskakování 2 okna při sklízení ryb?
 • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 394
  "Sečka" - tento model se mi jeví jako nedokonalý výtvor - abych musel v případě nedostatku některých surovin nakupovat za zlatky , i když to třeba nechci zaset, tak to je postavené na hlavu.

  Nemožnost si vybrat co budu sázet , mne nutí, aby byla veškerá produkční místa obsazená a zůstalo volné místo jen pro daný úkol.
  To mi moc času neušetří. Za mne nepovedený nástroj, kterému chybí možnost si určit na co jej použiji. Tlak na použití zlatek je neustálý, ale pokud si hráč nástroj koupí, tak proč má ještě dále používat zlatky na produkci, když ty samé zlatky použije pro rychlejší sklizení.

  Jinak u sklízení je to jiné, stačí si hlídat aby byla volná kapacita skladu, pokud nechci rovnou prodávat a mohu sklízet jedním klikem vše.
 • LEFTFLANK (SK1)LEFTFLANK (SK1) SK1 Komentářů: 177
  japefi (CZ1) napsal(a):
  lll123 (CZ1) napsal(a):
   hmanao (CZ1) napsal(a):
  Po dnešní aktualizaci mi přestal fungovat turbo sklízeč na lodích a na dočasné farmě. Je to chyba, nebo to tak zůstane?
  turbo sklízeč má dle německých modů fungovat jen na 3 hl. farmách (asi fungoval i jinde, protože už se na to také ptali),  každopádně to není chyba a je to tak úmyslné.
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/4049907/#Comment_4049907
  No to je škoda, zrovna na rybí farmě se to hodilo, alespoň jsem si ušetřil 2 kliky na jednu loď. BTW dá se nějak odstranit vyskakování 2 okna při sklízení ryb?
  veľmi jednoducho stačí si otvoriť nastavenia v možnostiach, úplne spodný riadok vyškrtnúť fajku na zobraziť rybársku správu a je to. Ale pri každom čistení PC sa mi nastavenia vrátia do určitého bodu takže po čistení nezabudnúť prepnúť späť :)
  White- Trees   LEFTFLANK @ sk
 • farmar Martin (CZ1)farmar Martin (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
  At jdou do prdele cely vyvojari nebo programatori hry. Vymysleji dalsi hlouposti a nesoustredi se na to zda hra bezi plynule. Uz me to zacina unavovat jen honi prachy a nic vic je nezajima. Pokud chci penize musim neco delat a ti neschopni at vypadnou nebo je vyhodi.
 • farmar Martin (CZ1)farmar Martin (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
  Cim dal vic jsem presvedcen ze hru asi opustim. Nema to zadny vyznam jen stracim drahoceny cas u PC a nic z toho. Co se tyce doporuceni lidem kteri by zacali hrat rozhodne nebudu doporucovat. Nrjsem presvwdceny o tom ze hra ma spravny progres a muze se vyvyjet smerem kterym by mela.
 • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
  ahojte,neviem,ci môzem sem,ale rada by som vedela,ze kde je ten karneval,co ukazuje na zaciatku hry.co to vlastn ma byt? dakujem za odpovede
  <3 Erika999  <3
 • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
  Erika999 (SK1) napsal(a):
  ahojte,neviem,ci môzem sem,ale rada by som vedela,ze kde je ten karneval,co ukazuje na zaciatku hry.co to vlastn ma byt? dakujem za odpovede
  Žádný karneval jsem taky nezaznamenala.Má jít o nějaké výhodné nabídky dekorací.
 • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
  ja si myslím, že to je o "maskách"- vzhľadoch budov.
  Borgia SK1 ... Borgia CZ1

 • Vlník (SK1)Vlník (SK1) Komentářů: 39
  Tak jsem neodolal a taky musel turbosečku vyzkoušet. Myslím, že je to v zásadě velmi dobrý nástroj, ani mi nevadí, že je součástí předplatného, na něčem se holt vydělávat musí a zas tak drahé to není. Musím se ale připojit k něčemu již zmíněnému, to dokupování věcí za zlato je fakt problém. Povedlo se mi přijít skoro o tisíc zlaťáků kvůli pitomý vojtěšce na siláž, jako sorry, ale takovou hodnotu vojtěška nemá ani omylem a jestli jo, tak ji za tu cenu chci i prodávat. 
  Co mě na tom zaráží nejvíce, proč bych proboha chtěl dávat zlato za něco, co jde dokoupit za pár dolarů? To fakt tahle možnost nikoho nenapadla? 

  Ještě bonus pro zasmání :-)


  Myslím, že by to pro začátek tedy chtělo dát k sečce nějakou možnost nastavení asi takhle:
  a) Nikdy nedokupovat chybějící zdroje
  b) Dokupovat chybějící zdroje pouze za dolary
  c) Dokupovat chybějící zdroje i za zlato, pokud nejsou za dolary k dispozici (ideálně s nastavitelným omezením útraty na jednu výrobu)
  d) Dokupovat chybějící zdroje vždy za zlato (nevím, proč by to někdo používal, ale GGS se to určitě bude líbit)

  Alternativou by byla možnost vybrat budovy (alespoň typově - Půdy/chovy/sady/zpracování), které chci ze sečky vynechat. Protože největší problém dělá zpracování, zejména pak zahradnictví, kterého se bez zlata zbavit ani nedá, pokud zrovna chybí voda nebo rostliny ke šlechtění. 
  Server CZ1
  Spolek BARAKUDA
  Avatar ©Vawie-Art
 • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 329
  Leafeon napsal(a):
  To fakt tahle možnost nikoho nenapadla? 
  To si piš, že určitě napadla, ale jak sis sám odpověděl: "Na něčem se holt vydělávat musí." :lol:
Sign In to comment.