MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Hledají se moderátoři!

ZoeZoe Komentářů: 118Moderator, Announcement_Rights_CS, ModGreen
upraveno 15.02.2019 v Tým fóra
2
Zdravím,
jak jistě víte, tomuto fóru chybí aktivní moderátor, a proto se hledají posily do týmu (ideálně více než jeden člověk, starání se o fórum ve více lidech je o dost příjemnější - klidně se přihlaste i s kamarádem/kamarádkou ;)) - jak si konec konců můžete přečíst v tom zeleném oznámení nahoře na fóru :) 

A protože se do toho zrovna moc lidí nehrne, chtěla bych trochu přiblížit, o co vlastně jde, jak to probíhá (není to zdaleka tak hrozivé, jak se může zdát :D)

Co pozice moderátora obnáší?
- I když se to nemusí zdát, moderování fóra vyžaduje docela dost času - ten moderátor tráví především odpovídáním hráčům a udržováním pořádku na fóru (přesouvání/mazání témat a příspěvků - vše pomocí několika jednoduchých nástrojů fóra).
- Dále je potřeba překládat oficiální oznámení (s tím klidně pomůžu), zveřejňovat je a předávat zpětnou vazbu (většinou vyplněním kratšího "dotazníku/tabulky")
- Očekává se také hlášení chyb a předávání návrhů od hráčů (pokud nějaké jsou).
- Zcela nepovinně je pak možné pořádat soutěže na fóru a vytvářet návody.

Jaké podmínky musím splňovat?
- Je potřeba mít určitou úroveň psané češtiny/slovenštiny (aby každé druhé slovo nebylo napsané špatně).
- Věk 18+
- Je potřeba základní znalost hry, VOP a pravidel fóra
- Je nutné umět anglicky alespoň na základní úrovni

Veškerá komunikace s CM, QA (quality assurance - lidé, kteří mají na starost "chyby", respektive jejich vyhledávání) a ostatními moderátory probíhá přes Slack. Ten je možné si stáhnout jak do PC, tak do telefonu, případně nabízí i prohlížečovou verzi (stažení tedy není nutné). 


A to bude asi vše :) Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte se mě zeptat (ideálně skrze zprávu), pokud se chcete o pozici ucházet, vyplňte prosím (anglicky) tento dotazník.

Nejsem moderátor, pouze překladatel a informátor o:)

Pokud něco hoří, můžete mě kontaktovat přes skype: BM_Zoe
Tato diskuze je zavřená.