Domů Otázky ke hře Návody od hráčů

Hraní Big Farm na mobilním zařízení (HTML5)

Vážaní farmáři,
někteří z Vás rádi hrají naši hru na mobilních zařízení, k čemuž jste v minulosti mohli využívat Puffin (prolížeč podporující flash), což od přechodu na HTML5 není možné. Zde se podíváme, jak hrát Big Farm z telefonu/tabletu - konkrétně s prohlížeči Firefox, Chrome a Opera.

Pokud zkusíte otevřít Big Farm v prohlížeči, budete automaticky přesměrování na Big Farm: Mobile Harvest, což je hra odlišná od Big Farm.


Being directed to Big Farm: Mobile Harvest

Abyste mohli hráč BF v prohlížeči na mobilním zařízení, následujte prosím následující kroky ve Vámi preferovaném prohlížeči:

Firefox


Nezapomeňte aktivovat "Request Desktop Site" (vyžadovat prohlížečovou stránku) (2) a otočit Vaše zařízení na bok (6), abyste mohli hrát.

Chrome (ne nejnovější verze 69)


Nezapomeňte aktivovat "Desktop Site" (prohlížečovou stránku) (2) a otočit Vaše zařízení na bok (6), abyste mohli hrát.

Opera


Nezapomeňte aktivovat "Desktop Site" (prohlížečovou stránku) (2) a otočit Vaše zařízení na bok (6), abyste mohli hrát.


Doufáme, že Vám to pomůže opět hrát hru z mobilních zařízení :)

Pamatujte: BF je hra vytvořená pro stolní počítače. Hraní BF z mobilního zařízení je jen "něco navíc" a jsme rádi, že tuto možnost máte. Nicméně je důležité pamatovat, že GGS nemůže podporovat hru na mobilních zařízení více, než poskytnutím návodu, jak hru z mobilního zařízení hrát. S hraním na mobilním zařízení mohou být spojeny specifické problémy, které nebudeme moci prověřit a opravit, ani odpovědět na souvisejíví otázky. Děkujeme za pochopení.

Nejsem moderátor, pouze překladatel a informátor o:)

Pokud něco hoří, můžete mě kontaktovat přes skype: BM_Zoe
Tato diskuze je zavřená.