MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Hraní Big Farm na mobilním zařízení (HTML5)

ZoeZoe Komentářů: 118Moderator, Announcement_Rights_CS, ModGreen
Vážaní farmáři,
někteří z Vás rádi hrají naši hru na mobilních zařízení, k čemuž jste v minulosti mohli využívat Puffin (prolížeč podporující flash), což od přechodu na HTML5 není možné. Zde se podíváme, jak hrát Big Farm z telefonu/tabletu - konkrétně s prohlížeči Firefox, Chrome a Opera.

Pokud zkusíte otevřít Big Farm v prohlížeči, budete automaticky přesměrování na Big Farm: Mobile Harvest, což je hra odlišná od Big Farm.


Being directed to Big Farm: Mobile Harvest

Abyste mohli hráč BF v prohlížeči na mobilním zařízení, následujte prosím následující kroky ve Vámi preferovaném prohlížeči:

Firefox


Nezapomeňte aktivovat "Request Desktop Site" (vyžadovat prohlížečovou stránku) (2) a otočit Vaše zařízení na bok (6), abyste mohli hrát.

Chrome (ne nejnovější verze 69)


Nezapomeňte aktivovat "Desktop Site" (prohlížečovou stránku) (2) a otočit Vaše zařízení na bok (6), abyste mohli hrát.

Opera


Nezapomeňte aktivovat "Desktop Site" (prohlížečovou stránku) (2) a otočit Vaše zařízení na bok (6), abyste mohli hrát.


Doufáme, že Vám to pomůže opět hrát hru z mobilních zařízení :)

Pamatujte: BF je hra vytvořená pro stolní počítače. Hraní BF z mobilního zařízení je jen "něco navíc" a jsme rádi, že tuto možnost máte. Nicméně je důležité pamatovat, že GGS nemůže podporovat hru na mobilních zařízení více, než poskytnutím návodu, jak hru z mobilního zařízení hrát. S hraním na mobilním zařízení mohou být spojeny specifické problémy, které nebudeme moci prověřit a opravit, ani odpovědět na souvisejíví otázky. Děkujeme za pochopení.

Nejsem moderátor, pouze překladatel a informátor o:)

Pokud něco hoří, můžete mě kontaktovat přes skype: BM_Zoe
Tato diskuze je zavřená.