Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci “Velká změna a spoustu zvířat”

138

Komentáře

  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    upraveno 24.01.2019
    Když je nějaký objekt někým obdarovaný, po dokončení výroby vyskočí ikonka kus mimo ten objekt. U neobdarovaného zůstává na správném místě.
    Win 7 a aktuální  Chrome Verze 71.0.3578.98

    Post edited by GirlAkriv (CZ1) on
  • Cascada (CZ1)Cascada (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Zoe stále to mám rozmazané a stahovat nový prohlížeč se mi fakt nechce.je ta hra čím dál tím horší.
    Stejně s tím nic neudělají.Ale děkuji za tvou starost :smile:
  • Mustafa29 (CZ1)Mustafa29 (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Jsme v Čechách co očekávat k lepšímu. A to se na to dlouho připravovali. Gratuluji, je to nějakou cenu.....jenom mě nenapadá jakou. Nemá vůbec cenu psát co to dělá a nedělá. Je to podělaný. Hlavně rychlost. Kdo má větší farmy tak si může vzít dovolenou na sklizně...
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    upraveno 24.01.2019
    @chytrák (CZ1) časy ohňostrojů prý budou oznamovány :)

    Zoe napsal(a):

    Jaké prohlížeče prosím používáte? A máte jejich nejnovější verzi?
    Používám aktualizovaný Google Chrome.Ve Flashi mi to jelo celkem dobře-nyní sklízím 2x déle.A objevuji jednu chybu za druhou.Asi nemá cenu je popisovat,protože s tím stejně nic neudělají.Jde jim jen o jedno:plaťte a držte hubu.
    Zkus kdyžtak ještě nějaký prohlížeč (mozillu/edge), jestli to nebude lepší... zkusím zjistit, jak jsou na tom na ostatních serverech a jestli se to nedá alespoň trochu nějak ovlivnit...

    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Když je nějaký objekt někým obdarovaný, po dokončení výroby vyskočí ikonka kus mimo ten objekt. U neobdarovaného zůstává na správném místě.
    Nahlásím :)

    Cascada (CZ1) napsal(a):
    Zoe stále to mám rozmazané a stahovat nový prohlížeč se mi fakt nechce.je ta hra čím dál tím horší.
    Stejně s tím nic neudělají.Ale děkuji za tvou starost :smile:
    Jaký máš prohlížeč (kvůli nahlášení)? Jinak co jsem koukala u sebe, taky jsem to měla rozmazané - pomohlo, když si v nastavení počítače změním měřítko ze 125% na 100% - pak je hra krásně ostrá a velikostně v pohodě, každopádně všechno ostatní se dost smrskne (takže je to využitelné pokud chceš zrovna jenom hrát farmu) :/
  • Ani ten kolotoč spolku farmářů nejde.Když zatočím tak se zastaví a hned se rozjede a ještě kousek popojede při každém zatočení. Nyní jedno sklízení a zasetí mi trvá 5 minut, tak to nemá cenu ani soutěžit. A prasata co jsem sklidila dříve za 5 minut nyní za 20 minut. Takže sbohem spolkovky. Na hru se můžu chodit jenom dívat.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    upraveno 24.01.2019
    přechod pouze na HTML5 je horror...funkčně ujde a grafika šílená.vůbec se mi to nelíbí.monstrozní a rozpité.to to tedy vylepšili...

    nedá se to hrát...vrátili to do doby "za krále klacka"...naberu bublinu a přes farmu mi letí prase že by s tím nakrmil afriku...


    Příspěvek přesunut z MÁTE S HROU PROBLÉM?.

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 24.01.2019
    Fis (CZ1) napsal(a):
    přechod pouze na HTML5 je horror...funkčně ujde a grafika šílená.vůbec se mi to nelíbí.monstrozní a rozpité.to to tedy vylepšili...


    Příspěvek přesunut z MÁTE S HROU PROBLÉM?.
    Ahoj pokud chceš mít lepší grafiku, stačí jít do "nastavení" a dát "kvalita" - nízká, hnedle to bude ostré a podstatně rychlejší... 
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    upraveno 24.01.2019
    Tabulka s průběžnými výsledky soutěže se špatně zobrazuje, čísla jsou mimo.
    Win 7 a aktuální  Chrome Verze 71.0.3578.98

  • kenek (CZ1)kenek (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 24.01.2019
    HTML je špica, několikrát musím kliknout na ikonku než se otevře, hra je celá zpomalená, seká se, přechod mezi jednotlivými farmami je nekonečný, celý je to rozmazaný, žádná ostrá barva, na chatu musím psát větu minimálně 2X než se načte a odešle do chatu, prostě jedním slovem, je to na ***
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Tabulka s průběžnými výsledky soutěže se špatně zobrazuje

    Nahlášeno, známo - pomáhá prý obnovení hry (ale s dalším se to zase rozhodí) :)


    Ohledně zpomalení, prý to asi bude souviset se starším hardwarem... ale nahlásím to, je vás docela dost, zítra o tom budou mluvit na meetingu ohledně HTML
  • kenek (CZ1)kenek (CZ1) Komentářů: 10
    ale jejich reklamy fungují dokonale :smiley:
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    upraveno 24.01.2019
    Zoe napsal(a):


    @GirlAkriv (CZ1) obnovení hry a klasické promazání mezipaměti nepomohlo?
    Ani změna prohlížeče.
    Ani změna počítače.

    Ale nedaří se mi to potvrdit, malé se nakupují dobře a na velký už nemám.
    Post edited by GirlAkriv (CZ1) on
  • Mustafa29 (CZ1)Mustafa29 (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Kdo to nevidí a nehraje ten tomu neuvěří co jsou schopni pustit naostro. Copak to nikdo nezkouší...……………………….
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    hra v HTML5 je horror ...grafika je přímo strašná...vše je rozpité...normálně mě z toho bolí oči...a když naberu bublinu tak mi přes farmu letí prase že by nakrmilo afriku...rozhodně už sem nebudu chodit tak často.je to jako "za krále klacka"
  • kenek (CZ1)kenek (CZ1) Komentářů: 10
    to vypadá na konec big farmy v ČR  :)

  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):


    @GirlAkriv (CZ1) obnovení hry a klasické promazání mezipaměti nepomohlo?
    Ani změna prohlížeče.
    Tak prý bude potřeba napsat na podporu :/
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    Fis (CZ1) napsal(a):
    přechod pouze na HTML5 je horror...funkčně ujde a grafika šílená.vůbec se mi to nelíbí.monstrozní a rozpité.to to tedy vylepšili...


    Příspěvek přesunut z MÁTE S HROU PROBLÉM?.
    Ahoj pokud chceš mít lepší grafiku, stačí jít do "nastavení" a dát "kvalita" - nízká, hnedle to bude ostré a podstatně rychlejší... 
    udělala jsem to a nestačí to...takto mě to VŮBEC nebaví...a mimochodem...pokud někam vložím komentář hledám odpověď potom tam...přesuny dělají zmatky.už i forum stojí za p-d.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ve 3 prohlížečích FIREFOX  CHROM EDGE se to strašně spomaluje  sklízení trvá dlouho zaleju stromy přeskočím párkrát s farmy na cukrovou a sekne se to, to moc dobrý před začátkem čínského roku není kde záleží na rychlosti každého kliknutí
  • kenek (CZ1)kenek (CZ1) Komentářů: 10
    já už podpoře psal před vánocemi, že to nefunguje tak jak má, jejich odpověď je jednoduchá, kup si novej počítač

  • Weruna (CZ1)Weruna (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Tak to se jim vážně zase něco povedlo!!! Vůbec mi to nejde hrát, nejde spustit soutěž, no bída, bída a ještě jednou bída!!! Stromy jsem zalévala 20 minut :-( Přejít z jedné farmy na druhou je vážně na dovolenou, na gurmánce se mi nezobrazují dekorace ani louky a kachní výběhy.
    Asi čas na tom se porozhlédnout jinde...
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Jak je možné, že problémy má jen někdo ? Já hraji v HTML už hodně dlouho a zatím bez větších potíží. Když se objeví nějaká drobnost, např. nešlo mi prodat na organickém trhu, stačilo hru jen znova načíst a už to bylo v pořádku. Pokud jde o rychlost, záleží na čem hraji. Starší PC je pomalejší, to ano. Nějak tomu nerozumím.
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    Ahojte, takže prvá chyba je, keď sa idem prihlásiť na farmu, meno nie je v strede riadku, ale píše ho nižšie. Druhá chyba, mám rozmazané celé kravíny a domy cez chrome, stiahla som operu = to isté, stiahla som mozilu, trochu lepšie, nemám na takéto veci nervy. Po tretie, číslice pri súťaži sú mimo okna. Po štvrté zaliať skleník je ozaj boj. Po piate, nechápem, ako si môžu vývojári myslieť, že všetkým bude vyhovovať tento html formát, flash bol lepší pre mňa určite. Určite je tých chýb ešte xy, ale nemám už silu ich hľadať. Nízka kvalita vôbec nepomáha na vyriešenie problému s grafikou, ani vysoká kvalita nepomáha. Najviac ma štve, že sa na to nedá pozerať, bolia ma oči.
    Keď už dali html do obehu, mali vychytať všetky muchy predtým a nie ich nám ešte viacej do hry dať. Som vážne nahnevaná!
    Ak sa to nevyrieši končím s touto hrou, ma to vážne prestáva baviť. Aby sa človek rozčuľoval každý jeden krát, čo príde na farmu, že čo zase nefunguje. Má to byť zábava a nie nervy.
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Dobrý večer všem :-) Tak to HT...něco je hrůza...uvidím až budu na větším kompu...ale zatím...
    Ale to Obchodní centrum se mi moooooooooooc líbí! A to jako fakt. Je skvělé, že místo několika aut, je jedna budova...ty auta zabírala hromadu místa vedle farmy.
    Ještě by to chtělo vytvořit nějaké centrum pro nabídky na nákupy...zlatek, dekorací a dalších nabídek...jeden stánek, místo mnoha koleček :-)
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    Fis (CZ1) napsal(a):
    Fis (CZ1) napsal(a):
    přechod pouze na HTML5 je horror...funkčně ujde a grafika šílená.vůbec se mi to nelíbí.monstrozní a rozpité.to to tedy vylepšili...


    Příspěvek přesunut z MÁTE S HROU PROBLÉM?.
    Ahoj pokud chceš mít lepší grafiku, stačí jít do "nastavení" a dát "kvalita" - nízká, hnedle to bude ostré a podstatně rychlejší... 
    udělala jsem to a nestačí to...takto mě to VŮBEC nebaví...a mimochodem...pokud někam vložím komentář hledám odpověď potom tam...přesuny dělají zmatky.už i forum stojí za p-d.
    Ahoj,
    k HTML jsou tu už dvě diskuze - ty jsi psala do třetí, která je sice určena obecně pro problémy, ale když jsou tu přímo k HTML těsně po aktulce už dvě, myslím, že stačí držet se v nich - jinak by jich ti za chvíli mohli být taky dvacet... pokud nemůžeš najít svůj příspěvek, na svém profilu máš možnost zobrazit si své komentáře - v nich daný příspěvek snadno dohledáš i pokud byl přesunut :) 

    @Farmářka Alča (CZ1) zpomalená hra prý souvisí s hardwarem - tedy s “fyzickým” počítačem... u ostatních chyb tomu po technické stránce taky nerozumím, ale až tak neobvyklé, že chyba je jen u někoho, to není...
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Mě štve, že u skleníku se mi pořád zobrazuje navigační kruh dole mimo dosah myši, píší, že to opravili, ale není to pravda. Když chci z kruhu uplatnit hnojivo, musím si nejdřív zvětšit zobrazení a pak teprve na něj dosáhnu. HTML mi neumožňuje zakoupit si bonusové body ve spolkové soutěži a to přesto, že jsem řádným členem spolku, mám je prostě zamčené. Až když jsem hru spustila přímo ve flashplayeru, pak teprve jsem se k zakoupení bonusu dostala. HTML si strčte za klobouk a nechte laskavě lidem možnost, aby si sami vybrali, v čem se jim to hraje lépe, vy HTMLkrati!
  • Metodej2014 (CZ1)Metodej2014 (CZ1) Komentářů: 18
    Tak bohužel já mám rozhozenou grafiku, kliknu třeba na pole a až někde na druhém konci se mi ukáže nabídka, co mohu na poli udělat :( a bohužel mi také nejde prodávat na trhu, respektive těm postavičkám co chodí na trh
  • Oleandra (CZ1)Oleandra (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Moc často sem nepřispívám, ale dnes se musím rozdělit o dojmy z HTML. Hrála jsem v něm i před aktualizací.
    Obraz mám ostrý, dárky zářivé a vše nejen funguje, ale jede tak rychle, jak ještě nikdy za ty roky, co hru hraji.
    Pouštím v Chromu, jsem nadšená. Za mne obrovská pochvala za přechod.
  • Anggee (CZ1)Anggee (CZ1) CZ1 Komentářů: 588
    Já taky hraju v Chromu, ale akorát mě z toho bolí oči. Pořád to vidím rozmazaně
  • farmar Martin (CZ1)farmar Martin (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Aktualizace aktualizace a zase jen aktualizace. Je to k smichu nic nefunguje hlavne ze je testivaci server. Ten slouží k cemu aby se ucili tahat zlatky z lidi nebo aby vyvyjeli co mají delat v budoucnu. Hnus hnus hnus. Fuj tajbl.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Aktualizace aktualizace a zase jen aktualizace. Je to k smichu nic nefunguje hlavne ze je testivaci server. Ten slouží k cemu aby se ucili tahat zlatky z lidi nebo aby vyvyjeli co mají delat v budoucnu. Hnus hnus hnus. Fuj tajbl.
    On je nějaký testovací server? Kde? Já myslel, že ho zrušili.
Sign In to comment.