MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Malý vs. velký spolek - výhody a nevýhody

Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) Komentářů: 2,232CZ1
upraveno 29.12.2018 v Návody od hráčů
V minulosti se mě hráči různých spolků několikrát ptali, jestli je výhodnější spíš víc a nebo méně hráčů a jak se projeví, pokud třeba třetinu spolku vyhází. Je lepší velký nebo malý spolek? Ono to není tak jednoznačné, každý má své výhody a nevýhody. Ale ty úplně základní, na které jsem přišel, jsou tyto:

tabulka z návodu Soutěž pro spolky farmářů od BA
  • čím více členů spolek má, tím více hráčů získá odměny pro členy za umístění v soutěži spolků v rámci spolku
  • pokud budou uplatněny odměny i na vesnickou slavnost, pravděpodobně budou fungovat obdobně
  • čím více členů, tím dražší jsou spolkové bonusy v soutěži spolků i ve spolkové dřině
  • čím víc členů, tím náročnější je oprava dobrodruha - ve srovnání spolku se 3 hráči a s 34 hráči se zvedá potřebné množství remízků a materiálů stejné úrovně cca desetinásobně i víc
Budu rád, pokud mě doplníte o jakoukoliv, kterou jsem přehlédl nebo zapomněl. :)
Spolek Animagie (cs)
Aurea via media.
Sign In to comment.