MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Aktobatičtí draci: Více informací o nadcházejících změnách

CM HunterCM Hunter Komentářů: 230
upraveno 26.11.2018 v Oficiální oznámení
Ahoj farmáři a farmářky,

V posledních několika dnech jsme obdrželi mhoho zpětné vazby ohlědně přepracování akrobatického draka a jeho návratu do hry v nadcházejících týdnech a tuto zpětnou vazbu a Vaše komentáře na toto téma oceňujeme.

Váš zájem a myšlenky jsou pro nás důležité a náš vývojářský tým je vždy připraven prodiskutovat aktuální zpětnou vazbu k nadcházajícím změnám. Když už jsme u toho, tvoření férového prostředí a dobře nastavený balancing jsou pro nás důležitá témata.

Draci byli zakoupeni s očekáváním, že přinesou bonus k získaným bodům reputace a tak to fungovalo od jejich zavedení do hry. Nyní jsme se rozhodli změnit bonus, omezit ho a přinést předměty zpět do prodeje. Změna je nutná pro udržení předmětu ve hře; jelikož jsme na problém nereagovali přímo po zavedení draků, což byla chyba z naší strany, problém je nyní těžké vyřešit pro všechny najednou, ale myslíme, že řešení, se kterým jsme přišli, je férové pro naprostou většinu hráčů. Nyní bude předmět lépe vybalancovaný z dlouhodobého hlediska, omezený, abychom se vyhnuli veškeré neférovosti vůči těm, kteří ho nemají v extrémním množství, a bude opět v prodeji, aby byl znovu dostupný pro všechny. Hráči obdrží nového draka, pokud již nějakého mají a další draci budou přeměněni na draky se zvýšeným bonusem.

Nejsme schopni poskytnout kompenzaci ve formě mincí z celosvětového mistrovství, za které byli draci zakoupeni, jelikož toto by způsobilo inflaci cen a deflaci hodnoty měny, což by ovlivnilo všechny hráče. Bonus pro draky byl během roku k dispozici příliš mnohokrát, zatímco ho ostatní nemohli využívat, a tentokrát bychom chtěli nabídnout tuto výhodu všem hráčům, ale způsobem, který nezpůsobí nevyváženost v jedné z našich největších událostí.

Zatím se nám povedlo potvrdit, že ti, kteří již mají draka budou stále získávat bonus 50%, který byl původně nabízen. Pokud již vlastníte draka, tento jeden bude přeměněn na draka s 50% bonusem, zatímco další draci budou každý poskytovat další 1% k tomuto (50%) bonusu. Nově zakoupení draci poté, co budou v prodeji, budou posktovat 25% základní bonus (přesněji: první drak 25%, každý další přidá 1%), ale aktuální majitelé existujících draků budou mít počáteční bonus, zatímco celkové maximální omezení zůstává na 100% pro všechny hráče.

Také prosím pamatujte, že draci byli původně přidány do hry herním týmem, zpětná vazba ohledně draků by tedy měla směřovat přímo k nám spíše než k Vašim spoluhráčům, jestli draky zakoupili a použili, nebo ne. Chápeme, že využítí draků bylo pro mnohé z Vás velké téma, ale nyní se přesouváme k novému systému pro draky, který budeme využívat.

S pozdravem

Váš komunitní tým

Sign In to comment.