Domů Oficiální oznámení

Aktobatičtí draci: Více informací o nadcházejících změnách

CM HunterCM Hunter Komentářů: 229
upraveno 26.11.2018 v Oficiální oznámení
Ahoj farmáři a farmářky,

V posledních několika dnech jsme obdrželi mhoho zpětné vazby ohlědně přepracování akrobatického draka a jeho návratu do hry v nadcházejících týdnech a tuto zpětnou vazbu a Vaše komentáře na toto téma oceňujeme.

Váš zájem a myšlenky jsou pro nás důležité a náš vývojářský tým je vždy připraven prodiskutovat aktuální zpětnou vazbu k nadcházajícím změnám. Když už jsme u toho, tvoření férového prostředí a dobře nastavený balancing jsou pro nás důležitá témata.

Draci byli zakoupeni s očekáváním, že přinesou bonus k získaným bodům reputace a tak to fungovalo od jejich zavedení do hry. Nyní jsme se rozhodli změnit bonus, omezit ho a přinést předměty zpět do prodeje. Změna je nutná pro udržení předmětu ve hře; jelikož jsme na problém nereagovali přímo po zavedení draků, což byla chyba z naší strany, problém je nyní těžké vyřešit pro všechny najednou, ale myslíme, že řešení, se kterým jsme přišli, je férové pro naprostou většinu hráčů. Nyní bude předmět lépe vybalancovaný z dlouhodobého hlediska, omezený, abychom se vyhnuli veškeré neférovosti vůči těm, kteří ho nemají v extrémním množství, a bude opět v prodeji, aby byl znovu dostupný pro všechny. Hráči obdrží nového draka, pokud již nějakého mají a další draci budou přeměněni na draky se zvýšeným bonusem.

Nejsme schopni poskytnout kompenzaci ve formě mincí z celosvětového mistrovství, za které byli draci zakoupeni, jelikož toto by způsobilo inflaci cen a deflaci hodnoty měny, což by ovlivnilo všechny hráče. Bonus pro draky byl během roku k dispozici příliš mnohokrát, zatímco ho ostatní nemohli využívat, a tentokrát bychom chtěli nabídnout tuto výhodu všem hráčům, ale způsobem, který nezpůsobí nevyváženost v jedné z našich největších událostí.

Zatím se nám povedlo potvrdit, že ti, kteří již mají draka budou stále získávat bonus 50%, který byl původně nabízen. Pokud již vlastníte draka, tento jeden bude přeměněn na draka s 50% bonusem, zatímco další draci budou každý poskytovat další 1% k tomuto (50%) bonusu. Nově zakoupení draci poté, co budou v prodeji, budou posktovat 25% základní bonus (přesněji: první drak 25%, každý další přidá 1%), ale aktuální majitelé existujících draků budou mít počáteční bonus, zatímco celkové maximální omezení zůstává na 100% pro všechny hráče.

Také prosím pamatujte, že draci byli původně přidány do hry herním týmem, zpětná vazba ohledně draků by tedy měla směřovat přímo k nám spíše než k Vašim spoluhráčům, jestli draky zakoupili a použili, nebo ne. Chápeme, že využítí draků bylo pro mnohé z Vás velké téma, ale nyní se přesouváme k novému systému pro draky, který budeme využívat.

S pozdravem

Váš komunitní tým

Sign In to comment.