Domů Czech Technické problémy & bugy

Doky

Zdravím,  myslím že mám splněné veškeré úkoly k Olegovi, ale doky nemůžu absolutně vylepšit sem v levelu 109 a když kliknu na doky mám tam jen info. můžu vědět co mi chybí nebo musím mít rybářskou úroveň nějakou abych mohla začít vylepšovat. Moc díky

Komentáře

  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    Ahoj, tu si môžeš skontrolovať, či máš splnené všetky úlohy od Olega. Má ich rozhádzane po všetkých farmách, tak toto by mohlo pomôcť ujasniť, či ich máš splnené všetky https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu#latest
    Je ich fakt veľa :D už som aj zabudla :)


  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Ahoj,tak to určitě nemáš splněné všechny úkoly od Olega.Jako poslední 28 úkol je koupit 1xtěžký háček se střevlí a použít ho.Tzn. že ho musíš použít u ručního chytání.Jinak si tadyna fóru rozklikni návody a triky,je tam vše i se všemi úkoly.Rybaření-rybář Oleg.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, chtěl bych se zeptat kolik můžu mít v docích celkem, já jich mám 14 na moři a 1 inventáři. Já jsem si koupil asi 5 lodí a ostatní jsem dostal v akci: Akce těžce pracující - rybolov. Já mám Doky úroveň 6.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj, chtěl bych se zeptat kolik můžu mít v docích celkem, já jich mám 14 na moři a 1 inventáři. Já jsem si koupil asi 5 lodí a ostatní jsem dostal v akci: Akce těžce pracující - rybolov. Já mám Doky úroveň 6.
    Ahoj
    Lodí můžeš mít postavených 14
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Díky tě za odpověď, když dostanu ještě nějakou loď, tak si tu horší loď mám zrušit.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Díky tě za odpověď, když dostanu ještě nějakou loď, tak si tu horší loď mám zrušit.
    Budeš muset, pokud jich máš 14. Za zboření dostaneš nějaké dolary.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Když jsem jí zbořil na moři, tak jsem dostal peníze, ale když jsem ji zbořil v inventáři tak jsem žádné peníze nedostal. Když dostanu pramici na úrovni 2. a více, tak budu bourat s menší úrovní. Mám pramice s úrovní 1. 6. kusů, tak tyto napřed změním za jiné lodě, takhle budu pokračovat dále až budu mít 14 traulerů na nejvyšší úrovni.
Sign In to comment.