Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 16.10.2018: Veselý halloween, nevyleťte z kůže!"

2

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tak musím říct, změna odměn ve spolkovce mě moc nenadchla. Ty dva bonus/vzhledy žádná sláva, a za katalyzátory, dolary a rybí zkušenosti, jakož i za fialky... tleskám. To to zase vymňoukli.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 17.10.2018
    Mě to zas připadá jako dobrý nápad. Přijít k bonusům za běžnou sklizeň, je lepší než za zlaté :-) a opravdu tleskám za navýšení skladu dekorací.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ten vzhled na pole platí jen na tu plodinu co je vyobrazená nebo na všechny plodiny co se dají na poli pěstovat dík za info jestli už to někdo zkoušel
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ten vzhled na pole platí jen na tu plodinu co je vyobrazená nebo na všechny plodiny co se dají na poli pěstovat dík za info jestli už to někdo zkoušel
    Ahoj
    Podle mě jenom na tu plodinu , je to tam napsané. Zatím jsem nezkoušela
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ten vzhled na pole platí jen na tu plodinu co je vyobrazená nebo na všechny plodiny co se dají na poli pěstovat dík za info jestli už to někdo zkoušel
    Ahoj
    Podle mě jenom na tu plodinu , je to tam napsané. Zatím jsem nezkoušela
    děkuji Pexi
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ten vzhled na pole platí jen na tu plodinu co je vyobrazená nebo na všechny plodiny co se dají na poli pěstovat dík za info jestli už to někdo zkoušel
    Ahoj
    Podle mě jenom na tu plodinu , je to tam napsané. Zatím jsem nezkoušela
    děkuji Pexi
    jo jsem trdlo už jsem si to taky přečetla dřív píšu než čtu :-((
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Právě to mě trochu zklamalo - za ty 3 hodiny speciální zelí nevyroste... Takže to je jen na humusy z řas. Což je dost omezující...
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Zatím jsem našel chybku v zobrazování počtu produkce u remízů
    A už mi píše spoluhráč, že na stejných polích má různé množství i u základních plodin při stejném hnojení.

    Také jsem koukal jak z jara, remízky na pole -> pohnojit = obrovská čísla, naštěstí po najetí na pole jsou vidět správná čísla, ale i tak to pěkně mate...
    Navýšení kapacity skladu dekorací na 200ks je příjemné, kvůli blížícím se vánocům a kopcům dekorací...
    Vzhledy na pole, ty ve spolkovkovkách asi tolik nevyužijeme, ale myslím si, že se budou hodit s fial. humusem na baličku, strategie bude v náš prospěch...


  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Dá laskavě někdo z těch odborníků GGS do pořádku procenta na siláka a talismany pro štěstí?? Okrádat umějí skvěle,ale dát něco do pořádku je velký problém!!! Ale opět to vadí jenom mě a asi nikomu jinému. Spočítal si to už někdo z vás,abych neřval jen já??
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dedl (CZ1) napsal(a):
    Dá laskavě někdo z těch odborníků GGS do pořádku procenta na siláka a talismany pro štěstí?? Okrádat umějí skvěle,ale dát něco do pořádku je velký problém!!! Ale opět to vadí jenom mě a asi nikomu jinému. Spočítal si to už někdo z vás,abych neřval jen já??
    Ahoj.
    To je ten nový systém řazení bonusů, pěkně to ubralo. Silák se počítá ze základního množství produkce, pak je teprv bonus z knihovny.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    upraveno 17.10.2018
    pexi (CZ1) napsal(a):
    dedl (CZ1) napsal(a):
    Dá laskavě někdo z těch odborníků GGS do pořádku procenta na siláka a talismany pro štěstí?? Okrádat umějí skvěle,ale dát něco do pořádku je velký problém!!! Ale opět to vadí jenom mě a asi nikomu jinému. Spočítal si to už někdo z vás,abych neřval jen já??
    Ahoj.
    To je ten nový systém řazení bonusů, pěkně to ubralo. Silák se počítá ze základního množství produkce, pak je teprv bonus z knihovny.
    mě to dává o 17 mléka méně na tropickým kravínu v 9té úrovni s 50% siláka příručku mám jen na 1 úrovni
  • LeaderAkira (CZ1)LeaderAkira (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Ahoj,
    sice jsem nepočítala %, ale každopádně když jsem sklidila jako obvykle, se silákem, tak jsem měla o cca 2,5 tisíce mléka míň jak obvykle.
    A musím říct, že mě to pěkně naštvalo: utrácela jsem zlatky v knihovně abych měla hodně mléka a ne, aby mi to najednou sebrali.
    Chápu, že seberou odměny u spolkové, musí si nějak vydělat na plat, a tak nás nutí utrácet zlaté.
    Hodně moc se mi nelíbí, že mi berou něco co jsem si zaplatila !!!!
    To je jak kdybych si zaplatila v pekárně 10 rohlíků a dostala jen 8 - protože změnili % váhy u pečení
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Díky za vysvětlení, Ale je to stejně bordel,dřou z nás kůži už všude bez začervání se!! Všechno dělají jen pro sebe,pro nás nic.
  • LeaderAkira (CZ1)LeaderAkira (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Udělat mi to někdo v realu, tak o něm řeknu, že mě ten zloděj okradl......
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    upraveno 17.10.2018
    Udělat mi to někdo v realu, tak o něm řeknu, že mě ten zloděj okradl......
    a to nás vítají v oficiálním oznámení takto......kopie,Jinak vítejte u nového a vylepšeného pořádku v bonusech!


    tak nám to vylepšili že se v tom už nikdo ani nevyzná
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    A to je jejich politika!! Udělat z nás naprosté blbce a ždímat prachy za zlatky! Ale ode mě už nedostanou ani korunu,to radši skončím s hrou!! Jsou to normální šmejdi!!
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    pexi (CZ1) napsal(a):
    dedl (CZ1) napsal(a):
    Dá laskavě někdo z těch odborníků GGS do pořádku procenta na siláka a talismany pro štěstí?? Okrádat umějí skvěle,ale dát něco do pořádku je velký problém!!! Ale opět to vadí jenom mě a asi nikomu jinému. Spočítal si to už někdo z vás,abych neřval jen já??
    Ahoj.
    To je ten nový systém řazení bonusů, pěkně to ubralo. Silák se počítá ze základního množství produkce, pak je teprv bonus z knihovny.
    No a to je přesně ten důvod, proč to nemůže být výhodné jako dřív. To bylo jasné hned od začátku. Jen nechápu, co je vede stále k tomu, že mají tu potřebu nám mazat med kolem pusy, jako bysme byli jen nějaká banda hlupáků :-(.  To si mohou klidně odpustit. Bohužel všechna práva jsou na jejich straně a my máme jen jediné. Mlč a hraj nebo se sbal a jdi. Nakonec, nová pravidla hovoří jasně. Tak to vypadá, když dojdou argumenty :-).  
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    "na stejných polích má různé množství i u základních plodin při stejném hnojení"

    toho jsem si také všiml, ale pokud se podíváš na to samé pole, tak u mne se to srovnalo


  • LeaderAkira (CZ1)LeaderAkira (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 18.10.2018
    Ahoj,
    tímto bych chtěla požádat naši moderátorku, aby dala GGS zpětnou vazbu za mě a hráče Awalonu a troufám si říct, že i za plno jiných hráčů.

    Ten nový systém bonusů se nám nelíbí, a chceme zpět ten starý. 

    Jako argument uvádím to, že prvně ve hře byla knihovna, a knihy si plno hráčů nakoupilo za zlaté, to znamená za peníze.  Teprve, pak do hry přidali siláka, tak by mělo být samozřejmé, že prvně se bude načítat bonus z knihovny, teprve pak bonus za siláka. Tímto nám snížili výnos z chovů a uškodili, jak farmám tak i spolkům celkově.

    Hodně hráču od nás je přímo znechuceno totou úpravou a dost vážně uvažují o tom, že hrát přestanou.
    GGS přeci může být jedno, jestli sklidíme z chovů o něco víc nebo míň, to  na nákup a útratu zlatek nemůže mít vliv. Pokud potřebují, aby lidi více kupovali zlatky, ať si namáhají mozky a vymyslí něco lepšího, co by nás lákalo si za peníze koupit, než nám jen brát to co jsme si jednou zaplatili a vybudovali a tím kazit radost ze hry.

    Proto žádáme o navrácení těchto bonusů do původního stavu.

    Akira
  • czBorek (CZ1)czBorek (CZ1) CZ1 Komentářů: 83
    Opět se jim po dlouhé době podařilo zvednout mě ze židle.
    Po totálním znehodnocení Akce těžce pracujících další svinstvo v podobě bonusů. A ještě mají tolik drzosti, že to nazvou

    Lepší pořadí bonusů

    GGS - normálně sprostě lžete!
    Lepší leda pro vás!

    "To znamená, že v pár případech můžete získat o něco méně než dříve (bonus z příručky např. už není navýšen aktivním bonusem, který je nyní započten před příručkou), ale ve většině případů ve skutečnosti získáte více produktů, zvláště pokud je použito vícero bonusů."

    Opět lžete!
    V drtivé většině běžného používání bonusů je výnos vždy řádově nižší.
    Jedná se o pouhé okrádání. Nechápu, proč nemáte aspoň tolik úrovně, abyste změnu nazvali popravdě "Snížení výnosů z bonusů"!
    Styďte se!

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 19.10.2018
    Tak zase vem, že stejné oznámení je ve všech jazycích pro všechny herní komunity. Kdyby tohle napsali do všech, evrobské budou brblat, ale ocení, že nám řekli pravdu. Pokud by ale to samé napsali do komunit v Asii, kde se v některých státech ani nepoužívá v dialogu slovo ne, jelikož by narušovalo společenskou harmonii, vyvolali by strašné zděšení a poprask. V části světových kultur se zkrátka negativné zprávy zabalují do společensky přijatelných frází a opisných vyjádření, které okolo negativního sdělení krouží, ale snaží se ho přímo nevyjádřit. Ber to jako takový kompromis. Připustili, že občas může dojít ke snížení výnosu, což už samo o sobě naznačuje, jak vážná ta změna je. Je to holt politicky korektní vyjádření napříč kulturami.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi
    informace moderátora z polského fora ohledně vzhledů s bonusy:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3968941/#Comment_3968941

    Dobrý den farmáři,

    Od týmu jsme obdrželi informace o fungování vzhledů s bonusy. Pokud produkce začne během působení vzhledu s bonusem - výrobek bude sklizen ve zvýšené míře bez ohledu na to, zda mezitím došlo k ukončení bonusu.
    Například - pokud máte 30 minut vzhled s bonusem pro zelí a během doby trvání zasadíte speciální zelí (roste 4 hodiny) po uplynutí doby růstu - ji sklidíte ve zvýšené míře (ačkoli účinek bonusu vypršel během růstu rostliny).

    S pozdravem,
    Yalenka
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Diky moc, Pexi! Jsi skvela! xx
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jak nemám vyletět z kůže, když to dneska zase jde hlemýždím tempem.
    Chtěli by více hráčů a nestačí zajistit, aby hra šla pořádně. A to nemluvím o chybách, ale o zajištění určité rychlosti hraní.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.
    Má někdo na farmě z dělníků duchy? Nesmějte se, vím, že je halloween. Já je nemám a na jiných farmách ve spolku je taky nevidím. 2 lidi z našeho spolku mají pracovníky bílé. Vidí to ale jen oni. Máte to někdo? Čistili, měnili prohlížeč, flash, html, pořád stejné.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.
    Má někdo na farmě z dělníků duchy? Nesmějte se, vím, že je halloween. Já je nemám a na jiných farmách ve spolku je taky nevidím. 2 lidi z našeho spolku mají pracovníky bílé. Vidí to ale jen oni. Máte to někdo? Čistili, měnili prohlížeč, flash, html, pořád stejné.
    nemáme taky duchy  nikdo ve spolku
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.
    Má někdo na farmě z dělníků duchy? Nesmějte se, vím, že je halloween. Já je nemám a na jiných farmách ve spolku je taky nevidím. 2 lidi z našeho spolku mají pracovníky bílé. Vidí to ale jen oni. Máte to někdo? Čistili, měnili prohlížeč, flash, html, pořád stejné.
    nemáme taky duchy  nikdo ve spolku
    už jsem to zjistila, měli už 22.10., dnes máme duchy všichni  :D
  • Peta20092009 (CZ1)Peta20092009 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Už je pondělí 22.10. - další den a nové dýně na sběr nikde. Je ve hře nějaká chyba nebo to blbne jenom u mě?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Už je pondělí 22.10. - další den a nové dýně na sběr nikde. Je ve hře nějaká chyba nebo to blbne jenom u mě?
    Ahoj
    nevím přesně v kolik hodin to včera začalo, objeví se později
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 22.10.2018
    No abychto neměl jednoduché, chybělo mi sklidit dýně už jen na poslední farmě. Mezitím hra v rámci slavnosti zase začla zatuhávat tak dal jsem obnovu hry. A všechny dýně se odkutálely někam do háje, díky. Děkuji za double zhábavu v hledání.
    PS: Hm asi jsem se zrovna trefil na novou várku, včera jsem tu nebyl.
    PSS: Navíc jsem nepochopil, že při přepínání obrazovek klávesouvou zkratkou ctrl+tab se mi aktivovala nápověda umístění dýně, joj ti šikovní programátoři.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
Sign In to comment.