Domů Czech Oficiální oznámení

Oznámení: Lepší pořadí bonusů

Ahoj farmáři!

Možná jste už četli o nových vzhledech s bonusy, které brzy přidáme do hry, a chtěli jsme vám dát více informací o změnách celého systému bonusů, které přijdou s tímto prvkem.

Změny ovlivní to, jak jsou bonusy používány na vašem účtu a hře. Momentálně je trochu logický nesoulad a bonusy se vždy nepřičítají ve stejném pořadí nebo stejným způsobem napříč celou hrou. To chceme změnit a poskytnout více logický, intuitivní systém, který vždy navyšuje ve stejném pořadí napříč všemi prvky.

Základy tohoto systému mohou být nastíněny v grafice níže, která vám ukazuje pořadí, ve kterém budou bonusy používány s nadcházející aktualizací:


Pro více podrobností klikněte na spoiler níže. Jinak vítejte u nového a vylepšeného pořádku v bonusech!

Všichni známe základy; zasít osivo, počkat daný čas a získat dané množství produktu. Změny, které přijdou, ovlivní přesně použité bonusy. Po aktualizaci budou bonusy počítány přesně v tomto pořadí:

1. Bonus je počítán jako první, penalizace z remízků je také počítána jako první společně s bonusy.
2. Dále je použita a přidána příručka.
3. Konečně se použijí bonusy položek, jako je humus.

To znamená, že v pár případech můžete získat o něco méně než dříve (bonus z příručky např. už není navýšen aktivním bonusem, který je nyní započten před příručkou), ale ve většině případů ve skutečnosti získáte více produktů, zvláště pokud je použito vícero bonusů. Nové logické pořadí by vám mělo umožnit více intuitivně hospodařit na farmě a získat očekávané výsledky z vypočtených bonusů a položek, když jsou použity při výrobě. Pořadí níže se vztahuje ke všem prvkům, produktům a budovám napříč hrou. V případech, kdy produkt např. nemá příručku, bude jednoduše přeskočena a další bonus v kroku 3 přijde na její místo.

Pro ty z vás, kteří dávají přednost názornějším příkladům, vezměme pole s kukuřicí, které by vyprodukovalo 100 kukuřice před použitím jakéhokoli bonusu nebo příručky.A to je vše! Logičtější systém pro přípravu vzhledů s bonusy, které přidáme, a který vám o něco usnadní farmaření. Pro více o bonusu vzhledů a aktualizaci k této změně spolu s dalším obsahem, který jsme naplánovali, si přečtěte oficiální oznámení. Vesele farmaření!


black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.